Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motoru Emanet Verdim Pişman Oldum

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motoru bu akşam bi arkadaşım istedi bi yere kadar gideceğini söyledi ben de motoru teslim ettim kaskıda al ne olur ne olmaz dedim. Gerek yok şurası zaten dedi. İyi sen bilirsin dedim. Gitti gelmez bide giderim ki yerde yatıyo mtorda yatmış motorun ön sol grenajında hasar var ve siperlikte.. Onlar sorun değil umrumda bile değil. Arkadaşı öyle gördüm ya içim gitti. Hala şokundayım 3 - 5 dost dediğim kişiler sağolsun onlar yardımcı oldu kendime gelmem konusunda.Ve şuan tekim yine aklıma geliyo o kanlar içinde yatışı falan kendimi teselli etmeye çalışıyorum forumda eğlenmek için komik olan konuları okuyorum kafam allak bullak Arkadaşın yüzü sürtmüş yüzünde taşlar vardı , burnu kanıyodu ve burnu şişmişti , kaş yarılmış , elleride yarılmış , bel kemiğini vurmuş o kısımda iç kanama var , dirsekleri kolları sürtmüş . Acilden geldi 16 dikiş ve heryeri sarılmış şekilde evinde yatıyo. O nedenle arkadaşlar siz siz olun ; motoru emanet vermeyin motorun canı cehenneme motor bin kere alınır sorun değil arkadaşımın o konuma gelmesine sanki ben sebep olmuşum gibi içerlendim çok moralim bozuk . Ne korumasız yola çıkın ne de motoru birine emanet verin.
    crxforever, arca94 ve excavatus bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Oğuzhan büyük geçmiş olsun kardeşim. Nasıl bir durum tabiki bilemem hiç başıma gelmedi ama arkadaşın da umarım iyileşir tez vakit. Kendini suçlu hissetme sonuçta sen arkadaşına iyilik yapmaya çalıştın. Düşmesinin sebebi sen değilsin. Buna da şükür de beterin beteri var. Allah göstermesin. Geçmiş olsun tekrar.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Her ikinize de geçmiş olsun. Arkadaşın motosiklet konusunda tecrübesi varmıydı?
    Şahsen iyi bir kullanıcı olduğunu bildiğim herkese motorumu veriyorum, ama böyle korumasız, hele ehliyetsiz kişilere bunu teklif bile ettirmiyorum.

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuzhan büyük geçmiş olsun kardeşim. Nasıl bir durum tabiki bilemem hiç başıma gelmedi ama arkadaşın da umarım iyileşir tez vakit. Kendini suçlu hissetme sonuçta sen arkadaşına iyilik yapmaya çalıştın. Düşmesinin sebebi sen değilsin. Buna da şükür de beterin beteri var. Allah göstermesin. Geçmiş olsun tekrar.
    Allah razı olsun Bayram çok teşekkür ederim güzel tesellin için. İşte onu öyle görünce motoru vermeseydim böyle olmazdı dedim en son evine gittim az önce içim rahat etmedi yine . İyiyim diyince biraz olsun rahatladım ama yine de canım sıkkın

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikinize de geçmiş olsun. Arkadaşın motosiklet konusunda tecrübesi varmıydı?
    Şahsen iyi bir kullanıcı olduğunu bildiğim herkese motorumu veriyorum, ama böyle korumasız, hele ehliyetsiz kişilere bunu teklif bile ettirmiyorum.
    Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
    bisiklet sürmüşlüğü vardır motor kullanmayı bilmez ehliyeti yok işi acil olduğu için verdim insanlık edelim dedim kötü sonuç doğurdu

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Bu sana da arkadaşına da ders olmuş oldu. Yapacak bir şey yok olan oldu artık bundan ders çıkarmak en doğrusu olur. Böyle durumlar da ben seni götüreyim demek gerek heralde. Çünkü insan arkadaşını da kırmak istemiyor. Neyse büyük geçmiş olsun tekrardan.

Akacak kan damarda durmaz derler ya buda öyle işte . Çok üzüldüm ama elden bişey gelmiyor şuan

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Sağlık olsun takma kafana olan oldu umarım yaraları ciddi ve derin değildir geçer gider bunu da böylece atlatmış olursunuz

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisiklet sürmüşlüğü vardır motor kullanmayı bilmez ehliyeti yok

Bir musibet bin nasihatten iyidir. Neyse ki ölümlü bir kaza olmamış.
    oguzhan6161 ve Tam35scream bunu beğendiler.

ilk kurduğun cümleyi 4.duyuşum bu gece evet iyi ki ölüm olmadı yoksa kendimi asla affetmezdim

Öncelikle geçmiş olsun hem arkadaşınıza hem de size...
    Bir ata sözü vardır tam bu duruma uygun
    Malım seni vereyim de mi kötü olayım?yoksa vermeyim de mi kötü olayım.?
    oguzhan6161 ve adameus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    ilk kurduğun cümleyi 4.duyuşum bu gece evet iyi ki ölüm olmadı yoksa kendimi asla affetmezdim
    İyi noktası da bu kardeşim inan ilk metini okurken arkadaşımı yerde gördüm diyince devamını korkuyla okudum. Sonra neyse ki dedim yani o yüzden kafan rahat olsun. Beterin beteri var.

Hepinizden Allah razı olsun dostlarım. Çok sağolun keyfim yerine geliyo burdaki muhabbetlerinizle. Çok teşekkür ederim hepinize

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Sen bide benim damacanayı gör o zaman keyfin yerine geliraçtım konuyu sırf senin için bak

damacana mı nedir o

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    damacana mı nedir o
    moto sohbette motorumu ilk defa yükledim diye konu açtım maksat muhabbet olsun amacıyla

bakıyorum hmen

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bir daha motorunuzu kimseye vermeyin özellikle motosiklet tecrübesi olmayanları yanına bile yaklaştırmayın.Geçmiş olsun.

Motosiklete hiç binmediği halde bir tur atmak isteyenlere ve fazladan kaskım olmadığını belirtmeme rağmen "Beni şuraya kadar bırak" diyenlere gıcık oluyorum.İstediklerini yapmayıncada kötü sen oluyorsun.
    ANGARAJ

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha motorunuzu kimseye vermeyin özellikle motosiklet tecrübesi olmayanları yanına bile yaklaştırmayın.Geçmiş olsun.

Motosiklete hiç binmediği halde bir tur atmak isteyenlere ve fazladan kaskım olmadığını belirtmeme rağmen "Beni şuraya kadar bırak" diyenlere gıcık oluyorum.İstediklerini yapmayıncada kötü sen oluyorsun.

aynen durum böyle kötü sen oluyorsun.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Böyle durumlarda kötü ben olayım hiç önemli değil. Bunun için benle konuşmayacak arkadaşım varsa da konuşmasın mesele değil. Böyle şeyler olası olcana ben kötü olayım mesele değil. Çok geçmiş olsun tekrar kardeşim. Hayırlı geceler.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Çok geçmiş olsun. İnsan yaşadıkça tecrübe edinir derlerya artık motorunuzu bırıne versenız bile koruması yada kaskı olmadan vermezsınız. ölümlü kaza olmamasıda sevındırıcı. soykan67 nın dediği gibi banada özellikle motorumu yenı aldıgım zamanlar suraya at ,buradan gecıyorsan bende geleyım gibi tekliflerde bulunuyorlardı ama benım cevabım herzaman net ve kesındır. kaskın varsa gel yoksa alamam , kımsenın vebalını tasıyamam olmustur. hatta kız arkadasım bana çok kızmasına ragmen kısa mesafelrde bıle kasksız bındırmıyordum. kıssadan hisse artçınızıda en az kendınız kadar düşünmelisiniz.
    Soykan67 ve oguzhan6161 bunu beğendiler.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)