Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sanırım Motoru Kış Uykusuna Yatırma Vakti Geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    ben mayıs ayında 0 asya 150 T1 scooter almıştım üzerinde duro marka lastik gelmişti 300 km kullandım
    yol çizgilerinden geçerken sağa sola attı, ıslakta 150 cc scooter racing motor gibi patinaj çekmeye başladı
    michelin city grip lastik aldım 2000 km kullandım 90 km hızla virajlarda ayaklık sürtünceye kadar yatırdım motoru
    ıslak zeminde bir kez olsun kaymadı ve yol çizgilerinden etkilenmedi bile
    şimdi regal raptor da önde kenda arkada duro vardı ön frene sert basınca hemen kayıyordu pirelli mt65 aldım
    şimdi freni sonuna kadar sıkmadan kaymıyor arkada hala duro var takım olsun diye onuda pirelli yapıcam
    ama scooter için michelin city grip ten şaşmamak lazım şiddetle tavsiye ederim
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer sahibinden.com'daki elemanlar gibi 7 bin tl istemezsen gelecek sezon başında talip olabilirim. Maxi scooter mi istiyorsun yoksa? Çok fena altınelbiseliadam izlerim. Aklımda kalmış. İtalyan'a merak sardın galiba.
    Uçuk fiyat asla yazmam hiçbişeyde.Sonuçta 2. el saçmalamaya gerek yok.Bazı arkadaşları görüyorum sahibinden de saçma sapan fiyatlar.Şuan daha 3.300 kmde olmasına rağmen üstünde 500 liralık aksesuar var.2 Haftada bir cila atıyorum.Çok kararsızım peder beyi ikna edersem anında satarım.Üniversite olayını halledersem kafalarım ama zamanla belli olcak işte.Sattığım gibi maxi scooter alırım

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    tatlı su motorcuları kar kış kıyamet farketmez otobüse binip rezillik çekeceğime tatlı tatlı kullanıyorum
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçuk fiyat asla yazmam hiçbişeyde.Sonuçta 2. el saçmalamaya gerek yok.Bazı arkadaşları görüyorum sahibinden de saçma sapan fiyatlar.Şuan daha 3.300 kmde olmasına rağmen üstünde 500 liralık aksesuar var.2 Haftada bir cila atıyorum.Çok kararsızım peder beyi ikna edersem anında satarım.Üniversite olayını halledersem kafalarım ama zamanla belli olcak işte.Sattığım gibi maxi scooter alırım
    Benim seneye o tür bir motor düşüncem var. Cbr 125R veye Piaggio X8 250ie düşünüyorum. İstersen ben piaggioyu alayım değişe değişe kullanırız İşin şakası tabi. Scooter çok rahat. Şehir içinde süper aralara kaçabiliyorsun ama Maxide işler değişiyor. Cbr'ında şekli var. Ünide iyi şekil yaparız millete Hayırlısı bakalım. Aklında bulunsun eğer satıcak olursan ben buralardayım. Bir haberim olsun. Yabancıya gitmez belki motor.

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

Alıntı moto_yunus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı su motorcuları kar kış kıyamet farketmez otobüse binip rezillik çekeceğime tatlı tatlı kullanıyorum
    Edirne'de otobüsler bizim abi. Motora binince daha masraflı oluyor valla Daha benden para alan görmedim. Motora binince tek artı yönü zaman minibüsle 20 dk'da gidiceksem motorla en fazla 5 dk. Zaten şehir içi ufak 5 tane trafik ışığı var İstanbul'dan gelirken Edirne girişten Kapıkule sınıra kadar Büyük şehirde yaşayan abilerim düşünsün. Benim için zevk sizlerin için ihtiyaçtır. Ona birşey diyemem.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Benim seneye o tür bir motor düşüncem var. Cbr 125R veye Piaggio X8 250ie düşünüyorum. İstersen ben piaggioyu alayım değişe değişe kullanırız İşin şakası tabi. Scooter çok rahat. Şehir içinde süper aralara kaçabiliyorsun ama Maxide işler değişiyor. Cbr'ında şekli var. Ünide iyi şekil yaparız millete Hayırlısı bakalım. Aklında bulunsun eğer satıcak olursan ben buralardayım. Bir haberim olsun. Yabancıya gitmez belki motor.
    Satıcak olursam eğer ilk senin haberin olur bir yere not ettim bile ;) Dediğin gibi scooter gerçekten rahatlık.Bundan önceki todayimi bile özledim Görünüş olarak sadece ss tarzı seviyorum ama rahatlıktan hiç vazgeçemem Kız arkadaşım artçım oluyor genellikle ve sürücüye çok yük biniyor bu durumda.Maxi scooter alıp uzun geziler planlıyorum.0 olursa yamaha xmax,kymco xciting olabilir.Maddi durum el verirse nexus 500'e kadar yolu var

Motosikleti
    Öyle tabi scooter kadar rahat bir motor olamaz. Ben motorumdan memnunum ancak boydan dolayı sıkıntı oluyor. 1.96 boy var arkama artçı alinca gidon donmuyor. Cbrda nasıl olur bilmiyorum. Yenileri buyuk duruyor. Sorun olmaz heralde. Maxi kullandım col rahat. Bence scooter olucaksa piaggio veya vespa olucak. Tabi gilerada super. Hayırlısı artık. Duruma gore bakıcaz. Cbr maxilerden daha az yakar heralde. Yakıt onemli 2 haftada bir istanbul-edirne yapıcam. Pcxler nasıl acaba?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Öyle tabi scooter kadar rahat bir motor olamaz. Ben motorumdan memnunum ancak boydan dolayı sıkıntı oluyor. 1.96 boy var arkama artçı alinca gidon donmuyor. Cbrda nasıl olur bilmiyorum. Yenileri buyuk duruyor. Sorun olmaz heralde. Maxi kullandım col rahat. Bence scooter olucaksa piaggio veya vespa olucak. Tabi gilerada super. Hayırlısı artık. Duruma gore bakıcaz. Cbr maxilerden daha az yakar heralde. Yakıt onemli 2 haftada bir istanbul-edirne yapıcam. Pcxler nasıl acaba?
    CBR candır can.105 liraya 950 km gittim,yüksek devir kullanarak

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR candır can.105 liraya 950 km gittim,yüksek devir kullanarak
    Bel ağrısı? Yok mu öyle bir şey? Yakıtları iyi diyorlar ya. Burda da kullananlar var. Şimdi zaten ybr 4000 lira. Biraz daha ver Cbr al dimi. Tek sıkıntı arkaya çanta koyamazsın. Ybr'ye istediğini yap. Şekilse şekil ekonomiyse ekonomi. Özellikle turuncu rengine hastayım. Ama siyah çok kötü geliyor gözüme kamyon gibi. Hiç bir cazibesi yok.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    tatlı su motorcusu değilim ben ya ne yatması geceden geceye uyku yeter ona çok bile :D
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)