Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alım satım notor işlemi yardım ederseniz sevinirims

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı ama iki de olabilir

Şimdi bende cbr 125 r var herşeyi tam motorsikletim babamın üzerine ve ben motorsikletimi annemin üzerine almak istiyorum notere 21 tl civarı bir üçret ödeniyormuş

Başka üçret ödenmesi gereken yerler var mı ? plakamı seviyorum ve degiştirmek istemiyorum Plakamı degiştirmem şartmı ? Benden kaç para civarı bir para çıkar hem satmak hem almak için

şimdiden teşekkür'ler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    normal bir satış işlemi yapacaksan 75.5 lira noter masrafı yapacaksın
    15 gün içinde bağlı olduğun trafik şubeden yeni ruhsatını alacaksın
    eski sahibinin adına olan trafik sigortasını iptal edip yeni sahibi adına sigorta yaptıracaksın
    bu süreçte sana geçici ruhsat verecekler asıl ruhsatın çıkıncaya kadar bunu kullanacaksın
    plaka değişimi artık isteğe bağlı satışta sana soracaklar değiştirelim mi diye istemiyorum dersen değişmez
    İkincilik kaybedenler içindir...

Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal bir satış işlemi yapacaksan 75.5 lira noter masrafı yapacaksın
    15 gün içinde bağlı olduğun trafik şubeden yeni ruhsatını alacaksın
    eski sahibinin adına olan trafik sigortasını iptal edip yeni sahibi adına sigorta yaptıracaksın
    bu süreçte sana geçici ruhsat verecekler asıl ruhsatın çıkıncaya kadar bunu kullanacaksın
    plaka değişimi artık isteğe bağlı satışta sana soracaklar değiştirelim mi diye istemiyorum dersen değişmez

cevap için teşekkürler peki ruhsatı alırken herhan gibi bir üçret ödemiyoruz dimi ?

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı miliyetci145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap için teşekkürler peki ruhsatı alırken herhan gibi bir üçret ödemiyoruz dimi ?
    bildiğim kadarıyla sayfası 114 tl yani seninkininde sadece 1 sayfası değişceği için 114 tl. tabi yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Motosikleti
    yzf r-125
    ruhsatı alırken herhangi bi ücret alınmıyo bu sayfa değişme olayı falan olmadı ben alım yaparken sadece notere 75 ve sigorta war o da 90 lira sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)