Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hediye motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Titan
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle :D
    Konu daha fazla kaymadan ben yatayım İlan hakkında konuşsunlar biraz (:
    [B][COLOR="#696969"]Mondial RS 151 - 2008 / 2011[/COLOR][HR][/HR] [COLOR="#FF0000"]Honda Titan - 2011 / ?[/COLOR][HR][/HR] :bestmt:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suziki GSX-R 1300 Hayabusa
    Alana Hayırlı Olsun

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    evet bencede sana hayırlı geceler kardeş
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Motosikleti al ilkönce devrini al üzerine sonra götür bi tamirciye aküsünü şarjlat yada değiştir motor bakımlarını falan yaptır çalışırsa çek bi kenara dursun sonra honda güvenli sürüş eğitimlerine katıl eğitimi tamamla sertifikanı al kasıkını korumalarını al binersin satışını alırken zaten ne kadar vergi cezası var 2011 temmuza kadar ödüyeceksin yakıt sarfiyatıda çok fazla gazlamaz ve aşırı km yapmazsan üzmeyecektir seni abi motorunu verecek kadar samimiyse senle zaten bi arızası varsa söylüyecektir sanırım bi arızasıda yoktur motor bakımı yapılınca çalışacaktır...
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Kardeşimizin sorduğu,500 cc 1999 model motorun vergisi ne kadar tutar,yakıt sarfiyatı nedir,muayenesini falan sormuş,yokmu bilen? Motorun arızası yokmuş zaten,yatmaya bağlı olarak aküsüydü,elektriğiydi,pasıydı,kiriydi onlar halledilir...
    kardeş sen al o motoru bana getir benim 2011 125 cc sym ile değişelim yakıtıydı,arızasıydı,parçasıydı,vergisi,muayenesi uğraşmazsın adam gibi binersen 5 yıl kolay kolay arıza çıkarmaz,yakıt dersen kokluyor zaten,
    he bi düşün bakalım

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    1- Motoru Kap
    2- Abiyi boşver. Facebooktan sil, telini değiştir.
    3- İlan ver. Motoru sat.
    4- Hyosung GT250r al. Tepe tepe kullan.

- Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Motoru Kap
    2- Abiyi boşver. Facebooktan sil, telini değiştir.
    3- İlan ver. Motoru sat.
    4- Hyosung GT250r al. Tepe tepe kullan.

Askerliğe yazıl,apaçiler birliğine katıl ahahahahaha
    A.E.Adamın diline düşmektense belediyenin çukuruna düşseniz daha iyiydi

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Çok kısa ve öz.Satabiliyorsan yani üzerine alman gerekiyorsa al ve hemen sat.Anladığım kadarıyla ehliyetin yok.Önce bir kursa yazıl ehliyet al.Ehliyetini alınca da kalan parayla 125cc fiddle gibi ya da o ayarda 0km yeni bir scooter al.Hem az yaksın, hem kafan rahat olsun, hem de başlangıç için riskini azalt.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kısa ve öz.Satabiliyorsan yani üzerine alman gerekiyorsa al ve hemen sat.Anladığım kadarıyla ehliyetin yok.Önce bir kursa yazıl ehliyet al.Ehliyetini alınca da kalan parayla 125cc fiddle gibi ya da o ayarda 0km yeni bir scooter al.Hem az yaksın, hem kafan rahat olsun, hem de başlangıç için riskini azalt.
    size bırı hedıye verdıgınde onu satar mısınız?

bu arada yıllık vergısı 48 tl tutar
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size bırı hedıye verdıgınde onu satar mısınız?

bu arada yıllık vergısı 48 tl tutar

mobilete binen 19 yaşındaki birine 500 cclik motor hediye edilir mi? ayrıca bu çocuk öğrenci.sizce o yaştaki motoru yürütebilecek bütçesi olabilir mi?

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mobilete binen 19 yaşındaki birine 500 cclik motor hediye edilir mi? ayrıca bu çocuk öğrenci.sizce o yaştaki motoru yürütebilecek bütçesi olabilir mi?
    sonuçta deneyımsız degıl. yanı kucuk cc de olsa bıraz motor tecrubesı var.vitesli tecrubesıde varsa kullanabılecegını düşünüyorum. bisikletten 500 cc ye gecse hak verebilirdim. ona bakarsanız bende mobiletten 650 cc ye gectım aralarda 150 250 cc kullanmadım degıl ama arkadaslarımındıve yılda 3-5 kez kullanmısımdır. Tabi bunu kardesımızı gaza getırmek için söylemiyorum . Elbette imkanı varsa eğitim alsın. Yoksa da korumalarını gıyıp trafıkten uzakta, boş bir alanda yanında bilen bır yakını arkadaşı ile (sokak araları kesınlıkle değil)antreman yapabılir. bütçe kısmına gelırsek harclıgını biz vermediğimiz için bu konuyu kendısı dusunmesi lazım.

Sonuç olarak dediğine gelırsek hediye hediyedır. küçüğü büyügü olmaz . Ne atılır ne satılır nede baskasına hedıye edılır. Adı üstünde hediye.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosiklet hediye olduğu için satmıycam.Ayıp olur bana vericeğine kendi satardı.Paraya dönüştürmek olmaz
    Bütçe konusunda aylık 50 lira ayırabilirim zaten yaz tatilinde bir kaç ay kullanıcam

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Garden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet hediye olduğu için satmıycam.Ayıp olur bana vericeğine kendi satardı.Paraya dönüştürmek olmaz
    Bütçe konusunda aylık 50 lira ayırabilirim zaten yaz tatilinde bir kaç ay kullanıcam
    sen al o motoru kardeş çok güzel bir motordur yakıtıda burada bir aidede var 2004 modeli uzun yolda 3-3,5 litre yakıyor 100 km de dedi inanasım glmedi ama doğru kokluyor gibi sanki :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen al o motoru kardeş çok güzel bir motordur yakıtıda burada bir aidede var 2004 modeli uzun yolda 3-3,5 litre yakıyor 100 km de dedi inanasım glmedi ama doğru kokluyor gibi sanki :D
    Öyleyse süpermiş zaten yazları en fazla 1000-2000km yaparım

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    "Arkadaş bedava motor verdi " kısmı biraz kurgu gibi geldi. Acaba işin aslı " sahibinden.com da 500 cc 99 model suzuki gördüm, onu alıp direk başlasam olur mu ? " şeklinde olabilir mi ?

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Arkadaş bedava motor verdi " kısmı biraz kurgu gibi geldi. Acaba işin aslı " sahibinden.com da 500 cc 99 model suzuki gördüm, onu alıp direk başlasam olur mu ? " şeklinde olabilir mi ?
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Korkaklıkta AR. İlerlemekte şeref VAR.

Yok kardeş 99 model motosiklete 6000 lira vermem onun üzerine biraz daha koyarım sıfır cbr 250 yada yamaha YZF-R125 alırım.Tasarım olarak süperler performaslarıda beni şimdilik tatmin eder

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    böyle mallar hala dünyada var , lafımı yememek için bizzat 1.000 cc hediye etmişliğim var ,
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    aylık 50 tl ye o iş olmaz...50 tl ye anca bisiklete binersin..
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)