Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

honda motosikletler zamlandı . hayırlı olsun.....

Motovento
    REKLAM ALANI

yaw harbiden ne olcak bu hondanın hali,
    adamlar pcx alcak alamıyo bilen varmı,
    lastromantik özellikle sana soruyom.Bu kadar takip ediyon hondayı.

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl ediim kardeşim elimizde honda motor olunca hele birde satmayı düşünüyorsan devamlı fiatını takip etmek durumunda kalıyoruz . haber verdikte kötümü ettik
    yine mi satçan motoru?
    Millet motor bulamıyo,sen 2 ayda bir motor değiştiryon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dostum marmaris kıvrakta şuan pcx çakılı
    Mustafa Kemal Atatürk

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    ben pcx i falan bilemem . ben biniciyim alıcı değil

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum marmaris kıvrakta şuan pcx çakılı
    ok.saol
    yeni yıldan sonra alırım belki.
    Scooter için çok para ama güzel motor.

Motosikleti
    burda baya pcx lendi millet
    ama hocam bakıyosun kymco filan scooterlarına dandik aglity ctiy bile 5 in üstünde kullanan memnun değil piyasayı şöyle araştırdıktan sonra fiyatı iyi geliyor
    Mustafa Kemal Atatürk

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    vay arkadaş Honda'ya zam, benzine zam(4,5tl), zam üstüne zam. cbr 250 de 8.800 den 9.250 ye çıkmış acayip kafam bozuldu.

burda baya pcx lendi millet
    ama hocam bakıyosun kymco filan scooterlarına dandik aglity ctiy bile 5 in üstünde kullanan memnun değil piyasayı şöyle araştırdıktan sonra fiyatı iyi geliyor
    sence honda pcx mi
    yoksa kymco people 200i mi

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Dedik zamanında olmayan malı bedava satması kolay olur diye. Herkes laf etti.
    Bir zam daha yaparlarsa ortalık cbr 250 den pcx den geçilmez. Ozaman her bayiide fazla fazla bulursun.
    sence honda pcx mi
    yoksa kymco people 200i mi
    Bana sormamışsın fakat eğer şehirden bir adım bile dışarı çıkmam diyorsan pcx , yok kafam eser kampa giderim uzaklara gitmek isterim büyük motorların arkasında dolaşmak isterim dersen kesinlikle people s. Bende karbüratörlüsü var hiçbir scooterdan bu kadar memnun kalmamıştım.

ayrıcada people insana scooter kullanma değilde motosiklet kullanma keyfi veren bir motordur. Buradan bahse girerim benim o scooterla girdiğim virajlara benimle aynı hızda cbr 125 cbr 250 ve muadilleri giremez. O kadar keyifli bir motordur kendileri.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ötv yi indirdiler sevindirik olduk vay senmisin sevinen, dünyada dolar düşerken
    biz de çıktı. eviriyorlar çeviriyorlar giydiriyorlar.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee Euro'ya zam geldi. Honda TL üzerinden fiyatlandırıyordu. Zam gelmesi çok normal. Bu zamlar kur farkından kaynaklanıyor
    peki euro bi gün düşerse fiyatlarda düşermi sence :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Zeki Müren de bizi göre o fiyatlar yine düşmez
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    bende 200 lük bir motordan en az 200 lük gücü istiyosan sym hd200 evo yu oneririm
    people önermem pcx şehirdışına gidiş olarak iyi kaçmaz madem ki people bir ps150 fiyatı verceğine ya ps al yada daha iyisi screboe 200i al biraz daha veripte sonra pişman olma
    Mustafa Kemal Atatürk

bende 200 lük bir motordan en az 200 lük gücü istiyosan sym hd200 evo yu oneririm
    people önermem pcx şehirdışına gidiş olarak iyi kaçmaz madem ki people bir ps150 fiyatı verceğine ya ps al yada daha iyisi screboe 200i al biraz daha veripte sonra pişman olma
    ya güçleri bana yeter.keyif için alcam.
    En güzeli scrabeo ama pahalı gelir bana

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Selam arkadaşlar.açıkcası Honda'nın fiyatları bana biraz ilginç geliyordu zaten.Sizi bilmem ama Honda'nın fiyatları nasıl bu kadar düşük ben anlayamıyorum açıkcası.şu an fiyat/kalite olarak en üst seviyedeki motor bana göre açık ara Honda.Mesela pcx denilen motoru Mototal honda servisin önünden geçerken yakından gördüğümde resmen vuruldum.Kendi motorumu henüz yeni almıştım.Herhalde en az 10-12 bin lira civarında falandır demiştim.Bence gerçek anlamda bir tasarım harikası.Fiyatının o zaman için plaka ruhsat dahil 5bin lira olduğunu duyduğumda ağzım açık kalmıştı.125 cc, 11 bg'lik su soğutmalı bir japondan bahsediyoruz sonuçta ve bugün itibariyle parayı peşin bastırsanızda alamıyorsunuz.aşırı talepten kapora bile kabul etmiyorlar.Mesela halen PS 150 gibi bir motorun benim motorumdan 1000 tl ucuz olmasını anlayabilmiş değilim.Benim motorum daha kötü anlamında demiyorum ben çok memnunum.Allahtan 2. eli de yüksek gidiyor da pişmanlık duymuyorum ama gene de ortada bir tuhaflık var sanki.en ilginci ise bana göre Silverwing T-600 ün 0 fiyatının 18bin lira Burgman AN 650 nin ise 1.790.000 japon yeni.Yani bugünkü kurla 41bin lira olması.Allahaşkına nasıl bu kadar fark olabilir? 2 motor arasında bu kadar uçurum mu vardır? Sizce normal mi bu? Sizi bilmem ama Honda haricindeki markalar bize fena halde kazık atıyorlar gibi geliyor.O yüzden fiyatlarını biraz yukarı çekmeleri bence gayet normal.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda benim baktığım kadarı ile cbr 250 ile cbf 150 ye az evel zamları giydirmiş . hondanın sayfasında gördüğüm kadarı ile . vatana millete hayırlı olsun
    Aga bu aralar bütün cenabet haberleri sen veriyon bize...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bana sormamışsın fakat eğer şehirden bir adım bile dışarı çıkmam diyorsan pcx , yok kafam eser kampa giderim uzaklara gitmek isterim büyük motorların arkasında dolaşmak isterim dersen kesinlikle people s. Bende karbüratörlüsü var hiçbir scooterdan bu kadar memnun kalmamıştım.

ayrıcada people insana scooter kullanma değilde motosiklet kullanma keyfi veren bir motordur. Buradan bahse girerim benim o scooterla girdiğim virajlara benimle aynı hızda cbr 125 cbr 250 ve muadilleri giremez. O kadar keyifli bir motordur kendileri.
    teşekkr edrm.yorumun için

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga bu aralar bütün cenabet haberleri sen veriyon bize...
    sizede iyilikte yaramıyo demekki. söylesen bi türlü söylemesen bi türlü . şaşırdık kaldık elinizden

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)