Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ve korktugum en sonunda başıma geldi :( motorumdan sıkıldım (cbf 150 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    s.a

yaklaşık 4 ay oldu cbf imi alalı ve 250 cc den 150 cc ye geçiş de korktugum gibi oldu motordan hiç zevk alamıorum
    yetmio napıcam bılmıorum .. 120 km/h bana yetmıo hele genellikle geceleri gezintiye çıktığımda önümdeki o boş yolda sınırlarda gezmek pek iç açıcı bi durum bernım için bu aralar cross merakı sardı ama bütün markalarda gidip geliorum

bi yandanda crossla ugrasmak istemiorum istanbul gibi büyük bi şehirde atlanacak zıblanacak yer çok az anca burdan tekirdağ tarafına gıtmem gerekio şuanda sıkıntı olmas hep gitiğimiz yer ama iş başı yaptıgımda hiç gitme sansım olmıyacak o yüzden suanda crossdanda biraz uzak durmaya çalışıorum tabi elimdeki paraylada pek bişey alınmıyor

ne yapacagıı bılmıorum siz olsanız napardınız.. bi yandada motorumun maşşalahı var pek satmak da istemiom açıkcası daha iyisi gözükmüo çünkü

bu arada ön uzun camımda
    göstergenin yanındaki ufak granajlar
    orj. egzozumun ustundekı egzoz saçı komple
    ön çamurluk kendi şaheserimdir :D kendim evde carbon uygulaması yaptım beğenip beğenmemekte size kalmış artıık ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    genelde banada oluyor.... zamanla motosikletten sıkılıp üçe beşe bakmadan satıyorum.... tek vazgeçemediğim sıkılmadığım motor ybr.... haylaz ım yani...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    bende sürekli 250-400 cc arasında gidip gelirdim...ama mecburiyetten şuan 125 cc ye düşürdüm,sol bacak kırıldı bi kere orjinallik bozuldu,2. bir kazada ve kırılmada allah muhafaza diyorum.onun için kontrollu hızlarda ilerlemek için 125 cc ideal şuan benim için.ayağımı yerden kessin gideceğim yere götürsünde nasıl gütürdüğü önemli değil.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sürekli 250-400 cc arasında gidip gelirdim...ama mecburiyetten şuan 125 cc ye düşürdüm,sol bacak kırıldı bi kere orjinallik bozuldu,2. bir kazada ve kırılmada allah muhafaza diyorum.onun için kontrollu hızlarda ilerlemek için 125 cc ideal şuan benim için.ayağımı yerden kessin gideceğim yere götürsünde nasıl gütürdüğü önemli değil.
    aynı benim dusunce :D hiç kaza yapmadım ama kontorule elden bırakmadan yavas yavas gıtmek en ıyısı :D

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    ilanı kaldırmışsın ne kadar istiyorsun motora
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanı kaldırmışsın ne kadar istiyorsun motora
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7950128/detay/

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde banada oluyor.... zamanla motosikletten sıkılıp üçe beşe bakmadan satıyorum.... tek vazgeçemediğim sıkılmadığım motor ybr.... haylaz ım yani...
    ,
    ybr hiç yetmıo ama suanda bı xt 600 buldum 2003 5 milyara bakalım para aayarlayabilirsem xt 600 ü çekecem altıma :D

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Paran yoksa hiiiç ama hiç şikayet etme ve elindeki ile yetinmeyi bil.
    150cc motorun olması hiç olmamasından iyidir.
    Ha çok çok istiyor ve sigortalı bir işte çalışıyorsan, uzun vadeli kredi çekip hayalindeki motora yönelmeni tavsiye ederim.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Bende 1100 ile 1300 cc arasında gidip geliyorum....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapma be abi...
    bundan sonrası yok artık....

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    bende cbf 150 aldıgımda kısa süre sonra motosiklet bana keyf vermemeye başladı. sonra satıp cbf 500 aldım gayet keyifli bir ilişkimiz oldu ancak içimde çocukluktan kalan ss tutkusu yaşta 31 olunca sattırdı. sonuç şu an motor yok ama yakında 600 cc ss ile dönüş yapacagım.

motosikletten sıkılma nedenin eger işe gidip gelmek yada kısa mesafelerde dolmuş yerine onu kullanmak için degilse normaldir. bu tarz motorlar keyf vermez. hatta bir scooter bile cbf 150 den daha fazla keyf verir.

maddi sorunun yoksa ve keyf için bineceksen cc yükseltmen. aslında senin için en ideal motor enduro tipindeki motorlardır. hem şehir içi hemde dag bayır gezersin. şu japonlar 250 cc bir enduro getirseler fiyatıda 10 bin altı olsa satış rekorları kırarlar. ama nerde bu ticari zeka.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cbf 150 aldıgımda kısa süre sonra motosiklet bana keyf vermemeye başladı. sonra satıp cbf 500 aldım gayet keyifli bir ilişkimiz oldu ancak içimde çocukluktan kalan ss tutkusu yaşta 31 olunca sattırdı. sonuç şu an motor yok ama yakında 600 cc ss ile dönüş yapacagım.

motosikletten sıkılma nedenin eger işe gidip gelmek yada kısa mesafelerde dolmuş yerine onu kullanmak için degilse normaldir. bu tarz motorlar keyf vermez. hatta bir scooter bile cbf 150 den daha fazla keyf verir.

maddi sorunun yoksa ve keyf için bineceksen cc yükseltmen. aslında senin için en ideal motor enduro tipindeki motorlardır. hem şehir içi hemde dag bayır gezersin. şu japonlar 250 cc bir enduro getirseler fiyatıda 10 bin altı olsa satış rekorları kırarlar. ama nerde bu ticari zeka.
    evet şu japon ya ya bi mail sağanağı yapmamız lazım bizde senin dediğin 250cc supermoto veya cross endro tarzı bulamadığımız için piyasada olanlara bakıyoruz ama adam gibi motosiklet yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    al bi r6 yada zxr6 uzun sure sikilmadan kullanirsin.Banada olmustu aynisi ilk motorum aprilia 125 cc idi birkac kullanip fazr 1000 aldim ama oda cok agir di ve cok yakiyordu simdi r6 kullaniyorum her yonden gayet memnunum.Ama ninja da gozdelerim arasinda.
    RIDE or DIE

okg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5000 tl gibi bir paraya f650(gs değil 2000 model altı) de olabilir.Hem bir anda altından uçup gitmez hemde 180 gibi hızları çok zorlanmadan görür.Ayrıca çok hoplayıp zıplanmayacaksa araziyede girebilir.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

[/COLOR]
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pendikte bir 2005 hayabusa var...adam 16000 e bırakırım diyormuş..ailesiyle kavgamı etmiş neymiş bişeyler olmuşmuş...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    cbf 150 bizim Abdurrahman Çelebimiz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 bizim Abdurrahman Çelebimiz...

güzel bir özetleme olmuş :D

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanların genel sorunu. İyisi daha iyisi en iyisi.

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Her yaşın güzelliği olduğu gibi, her cc nin de ayrı zevki vardır. İmkanın varsa bir 150 cc bir de 600-650 cc al. İkisi de ihtiyaç.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)