Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Bir Honda CBR600f Modifiye Öyküsü...

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Sele kesinlikle orjinal ve güzel olmuş. Ledler için ne yazıkki bişi diyemiyeceğim. Motosikletde yapılan değişiklikler apaçimsi değil zaten gayet göze hoş geliyor. Ben beğendim. Yalnız led olayına takıldım. Farklı bir şeyler olabilir.

2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyin fırtınasına devam o zaman.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Madem far tasını açtın, elin deymişken angel eye yapsaydın ya led yerine

http://www.xdcycle.com/discount-moto...-Halo-Kit.html
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Çok güzel olacağına eminim.Kazasız belasız kullanırsın inşallah.
    HONDA

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Genelin aksine döşemeler güzel gözüktü bana
    Jant uyumunu çok merak ediyorum.
    umarım gönlünüzce olur
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yokk böyle birşey ya, aşık oldum her motora uygulanabiliyor mu acaba
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farı açmadığım için yapmadım zaten yoksa kesinlikle uygulardım. ancak piyasada satılan angel halkaları çok kısa ömürlü her patladığında far camını açmak çok mantıklı olmazdı.

Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele kesinlikle orjinal ve güzel olmuş. Ledler için ne yazıkki bişi diyemiyeceğim. Motosikletde yapılan değişiklikler apaçimsi değil zaten gayet göze hoş geliyor. Ben beğendim. Yalnız led olayına takıldım. Farklı bir şeyler olabilir.
    fikir verebilirseniz değerlendirmek isterim. bi ihtimal yarın ledler üzerinde oynama yapmak için farı sökebilirim çünkü.

Bu arada jantları boyadan aldım.
    ön jant:

lastikler jantlara geçirildi :

balans ayarı yapıldı :

artık ait oldukları yere takılmaya hazırlar :
    cep telefonuyla çektiğim için jantların rengi fotodan pek belli olmuyor, inşallah herşey bitince düzgün bir fotoğraf makinesiyle gün ışığında çekilecek fotoğraflar rengi ortaya koyacaktır.
    bu altın renk tonu birebir Subaru Impreza WRX jantın renginde kullanılan kod. dolayısıyla sonuç. istediğim gibi oldu.

.....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    angelların led olanlarıda var onlar kolay kolay patlamaz yani

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    angelların led olanlarıda var onlar kolay kolay patlamaz yani
    düşündüm onları ama istediğim halka görüntüsünü vermiyodu onlar da.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikir verebilirseniz değerlendirmek isterim. bi ihtimal yarın ledler üzerinde oynama yapmak için farı sökebilirim çünkü.
    Emir hocam, aslında aklıma bir fikir gelmiyor şu halde de biraz garip durmuş.

Ama arkadaşların dediğin gibi Angel eye güzel giderdi ama onlar da ömürlü olmuyorlar sanırım.

İsmim tarık tanırsınız. Buluşmalarda hep karşılaştık konuştuk. bir zamanlar siyah cbr 125 i olan kısa boylu sempatik:p :D

Çok güzel bir çalışma umarım bilgili olan arkadaşlar burada tecrübelerini paylaşırlar. Kolay gelsin iyi çalışmalar. Görüşmek üzere.

2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="3"]

farı açmadığım için yapmadım zaten yoksa kesinlikle uygulardım. ancak piyasada satılan angel halkaları çok kısa ömürlü her patladığında far camını açmak çok mantıklı olmazdı.
    Hmm fotoğrafta göz yanılması olmuş ben far camını tasından ayırdın sanmıştım ama eğer ileride ayırırsan angel far öneririm. ben bilgisayar kasasında bu yuvarlak halkadan kullanıyordum 5 yıl kadar kullandıktan sonra bir gün sökmeye çalışırken fazla zorladım ve kırıldı :(
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emir hocam, aslında aklıma bir fikir gelmiyor şu halde de biraz garip durmuş.

Ama arkadaşların dediğin gibi Angel eye güzel giderdi ama onlar da ömürlü olmuyorlar sanırım.

İsmim tarık tanırsınız. Buluşmalarda hep karşılaştık konuştuk. bir zamanlar siyah cbr 125 i olan kısa boylu sempatik:p :D

Çok güzel bir çalışma umarım bilgili olan arkadaşlar burada tecrübelerini paylaşırlar. Kolay gelsin iyi çalışmalar. Görüşmek üzere.
    Tarıkçığım hatırladım tabi. kullanıcı adına dikkat etmemişim kusura bakma. fotoğraf çok yanıltıcı olabiliyor, ilk fırsatta farı canlı gör fikrin değişebilir

barissp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800s
    apaçimisin arkadaşım güzelim motoru ne hale getirmiş yok yılan derisi yok altın sarısı.Sen modifiye gör memeişsin bekle biraz dah acıyorum topigi Barış'ın F800s vs Emir'in cbr600f diye referandum yapıcam motosiklet.net halkına çok çılgın projelerim var (= o diilde jantlar güzel olmus ama egzos biraz cakma gibi twobro amblemi cıkartma mı ne? (=
    Küfür işçi sınıfının ağzında açan çiçektir.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    [
    bu altın renk tonu birebir Subaru Impreza WRX jantın renginde kullanılan kod. dolayısıyla sonuç. istediğim gibi oldu.
    B][/FONT]
    daha dün cbf topacında subarı jant renginden bahsettim...altın sarısı benimde çok hoşuma gidiyor...gayet estetik ve şık olacak makina hayırlısıyla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    emir abıcım anladıgım kadarıyla sanırım sende bı choopercı tarzı var ss ıde hevesını atmk ıcın bınıyosun dıye dusunuyorum topıc takıp altında;)

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı barissp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçimisin arkadaşım güzelim motoru ne hale getirmiş yok yılan derisi yok altın sarısı.Sen modifiye gör memeişsin bekle biraz dah acıyorum topigi Barış'ın F800s vs Emir'in cbr600f diye referandum yapıcam motosiklet.net halkına çok çılgın projelerim var (= o diilde jantlar güzel olmus ama egzos biraz cakma gibi twobro amblemi cıkartma mı ne? (=
    len herşeye laf söyle egzosa söyleme two-bro'nun orjinal stickerlarından versene abi diye peşimde dolaşırsan hatırlatırım sana bu postu

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün cbf topacında subarı jant renginden bahsettim...altın sarısı benimde çok hoşuma gidiyor...gayet estetik ve şık olacak makina hayırlısıyla...
    demek ki sen de aslan burcusun araştırdım aslan burcu erkeği renkli gösterişli cafcaflı şeyleri severmiş altın ve gümüş rengi onu çok çekermiş

Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emir abıcım anladıgım kadarıyla sanırım sende bı choopercı tarzı var ss ıde hevesını atmk ıcın bınıyosun dıye dusunuyorum topıc takıp altında;)
    haklısın aslında custom motosikletler hep ilgimi çekti. ama o türe dönmekten korkuyorum çünkü kendimi biliyorum. custom bi harley alsam kafama nazi kaskı geçirir üzerimde deli yelek ve kot pantalonla binerim ben o motora. sonra mazallah

mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    cok gusel gendine gore modify yapmak en zevkli is bence
    ruhsata renk deisimi yaptirman gerekiyor deil?

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gusel gendine gore modify yapmak en zevkli is bence
    ruhsata renk deisimi yaptirman gerekiyor deil?
    yo sadece jantın rengini değiştirdiğim ve grenaja dokunmadığım için koçanda değişiklik yapmaya gerek yok

mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    yo sadece jantın rengini değiştirdiğim ve grenaja dokunmadığım için koçanda değişiklik yapmaya gerek yok
    iyimis o zaman
    good luck!

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyimis o zaman
    good luck!
    sağol

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)