Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Klasik bir konu olacak :) motorsiklet alıcam.Yardım ve görüşlerinize ihtiyacım var...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Arkadaşlar bu sorulardan bıktınız belki ama yinede düşüncelerinizi almak istedim. 2.000 - 2.500 Tl arası sürekli 2 kişi kullanacağım rahat az yakan sorunsuz bir motor arıyorum. (Bu fiyata mı diye gülmeyin imkan meselesi ) Maxi Scooter yada Chopper tarzı düşünüyorum 150 - 250 Cc arası. Yalnız Keeway vardı daha önce ayaklarım titremekten bir hal olmuştu. Titreşimsiz olsun mümkünse Aklımda olan motor Kanuni Deer 152. Tavsiyelerinizi veya Deer hakkındaki görüşlerinizi paylaşırmısınız. Ayrıca arka tarafta oturucak artçı kişide rahat olsun. Önceden Derby 125 vardı ve acayip rahatsızdı arka taraf.

Sıkılmadan okuyan ve sorumu anlayışla karşılayan bütün motor severlere teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125CC
    bütçen uygun. tvs apache az yakar çok kadar ama titreşim malesef var. kanuni deer yakıtı çok bu arada bilgin olsun. maxi scooter konusunda fiyat bilgim yok sahibinden.com gibi sitelerde ikinci el piyasalarını araştıralabilirsin herhangi 250 cc scooterların. kusura bakma pek yuardımcı olamadım

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    sıfır communder istersen mondial MH 125 drift e bi bak derim titreşim yok ybr den iyi gidiyo bi depo 500 km (ort.) depo 70 liraya doluyo ilgilenmek istersen eğer hem bütçene uygun hemde sıfır
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    GPR125R
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır communder istersen mondial MH 125 drift e bi bak derim titreşim yok ybr den iyi gidiyo bi depo 500 km (ort.) depo 70 liraya doluyo ilgilenmek istersen eğer hem bütçene uygun hemde sıfır
    MH 125 görüntü olarak iyimiş gerçekten. Fakat 125 lik olması düşündürür mü acaba ve mondial olması?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    mct 250, honda titan
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    GPR125R
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct 250, honda titan
    Honda titanı tarz olarak sevmiyorum fakat MCT 250 gerçekten güzel. MCT 250 hakkında bilgi verirmisiniz? Yakıtı, ayaktaki titreşimi falan nasıl?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda titanı tarz olarak sevmiyorum fakat mct 250 gerçekten güzel. Mct 250 hakkında bilgi verirmisiniz? Yakıtı, ayaktaki titreşimi falan nasıl?
    bunun için mct kullanıcıları başlığını incelemeni tavsiye ederim.

Ben kullanıcısı değil, gözlemciyim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    deer 152 guzel motor al kullan bence

Motosikleti
    GPR125R
    Görüşleriniz ve önerilieriniz için teşekkürler arkadaşlar. Konu hakkında başka fikiri olan var mı?

Kanunini 250 lik Chopperi var onada bak derim ismini hatırlamıyorum Caracal olabilir.

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Kanuni deer 152'nin oldukça fazla yaktığını biliyorum.Hatta ufak bir dizel araba kadar yaktığını söyleyenler var.Yoksa ben de deer 152 hastasıydımGörünüşü racing motor gibi.Hatta yolda racing motor sanıp yol veren arabalar dahi varYine de yakıtına 3-5 lira fazla veririm kafam rahat olur,görünüşü karizma vs. derseniz deer 152'yi alın derim...Şunu da söylemek isterim.Allah nasip ederse yakın zamanda kendi işimi kuruyorum.Her şey rayına oturduktan sonra normalde cbr 125 r almayı düşünüyordum, fakat vitesle uğraşmak pek akıl karı değil gibi geliyor(İstanbul trafiğinde).Zaten motora her yerde binen birisi değilim.Bu yüzden sanırım ben de ilerde deer 152 alacağım.Maalesef duyduğum kazalardan sonra araba ihtiyaç,motor hobi anlayışını benimsedimOnun için 3-5 fazla yakmanın hesabını yapmayacağım...İnşallah her şey gönlünüze göre olur...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    bende cok araştırdım bu motor işini ama en uygun sıfır olarak lifan discovery 150 aldım az yakıyor 100 kmde 2.2 lt yakıyor bu demek yakıtta mondıal falan hepsını solluyor motor olarakta gosterişli bi motor boş durmuyor bakınca baya kalıplı yani büyük rahat 2 kişi binersin titreşimde yok gibi zaten karbüratör falan japan çin değil yani zaten adamlar dışarı satıyorlar dandık bişey olsa avrupaya satamazlar... ben aldım gayet memnunm bi bak istersen derim sıfırını 2.400 tl ye aldım..

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    kymco ck 125 var 50 liraya 402 km yaptım (benzin 4,30 lardaydı) 30 km likte ek deposu bitmemştı
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    GPR125R
    İlginizde teşekkürler arkadaşlar yazdığınız tüm motorları araştırıcam. En çok korktuğum sonunda kararsız kalıp hiçbirşey alamamak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)