Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: son beş yıl içinde yapılan duble yol uygulaması başarılımı

Katılımcı sayısı
95. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • çok başarılı

20 21.05%
  • başarılı

18 18.95%
  • başarısız

17 17.89%
  • çok başarısız

13 13.68%
  • iğrenç

27 28.42%
3. sayfa BirinciBirinci 123

son 5 yılda yapılan yollar hakkında yorumlarınız neler yazıyı okumadan oy kullanmayın

Motovento
    REKLAM ALANI
    absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an iktidardaki ADAMIN en çok sevindiği şey bu zaten. heer konuşmasında şu kadar asfalt döktük bu kadar tünel yaptık bilmem ne. kesin sölüyor bunu. Söyleyecek başka şeyi yok zaten. Eyvallah güzel yol yaptılar. O vergileri ben alsam değil yol köylere bile hava alanı yapardım... Sanki babasının parasıyla yaptı. Adam akıllı en çok kendini gösterebileceği yerlere önem veriyor. Bizde koyun gibi kanıyoruz..
    __To Be Or NoT tO be__

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ooo viraGOO
    arkadaşlar ben Yalovada yaşıyorum ! Yalovalı arkadaşlarıımız da eminim ki benim görüşüme katılacaktır öncelikle yalova izmit yolu Yalocva çıkışına karamürsel e kadar fena sayılmaz ama körfez geçisi tam bir ölüm fena sayılmaz dediğim kısım da 2 yılda 1 yapılııyor ! Ben kendimi bildim bileli Yalova Bursa istikameti ! Yalova orhangazi yolu her yıl ama her yıl kurcalanıyor! bu yolları bilip memnunum diyen varsa yazabilir ! Şahsen artık motosikletimle nerelerde yol yapım olabilceğini tahmin edip yaklaşınca görmesemde otomatik olarak hızımı ayarlar vaziyete geldim
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondial 150 zat
    gözlemlerime göre kara yolları durmaksızın çalışıyor.. bu işler tahmin ettigimiz kadar kolay degil, yazın yapılan yol kışın tuzlanıyor ve berbat hale gelıyor tekrar yaptıkları yola yeniden asvalt dökülar bu şu anlama geliyor 2 ileri bi geri bu sebepten dolayı gözle gözüken ciddi çalışmalar yok.. bu ancak avrupadaki gibi kaliteli asvalt dökerek halledilebilir,, bu asvaltların maliyeti çok çok yüksek oldugu için türkiye bu konuya sıcak bakmıyor.. ama ne yazıkki bilmiyolar ucuz asvaltla ne kadar zarar ettiklerini..

Motosikleti
    henüz yok:(
    Ne karayolları nede belediyeler patates tarlasına dönen türkiye yollarına çözüm bulamıyor her yıllar binlerce insan bu bozuk yollar yüzünden ölüyor. yazık çok yazık:(
    by_edi

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    hem malzeme hem de işçilik tam bir rezalet..evet yeni yollar yapışıyor amakalite yeniyken belli olmaz ki..sürekli çökmeler ve resmen delikler mevcut..ben şu an afyondayım..ve ankaraya sürekli gidip geliyorum..bu yol da yeni yapıldı köroğlu beli iniş çıkışında..daha şimdiden çökme oldu bile..ayrıca resmen lastiklerin bastığı yerler çukur oluşturmuş..ve bu oluklu yollar biz motosiklet sürücülerine zorluk yaşatıyor..manevra kabiliyeti azalıyor..bi yol yapılıyor 3 ay sonra yamalar başlıyor..bence fiyasko..

Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz kesin ;

ya

* karayollarından
    * basın dan
    * iktidar partisinden
    * mütahit firmadan

bu şıklardan bir tanesini temsilen bu anketi açtınız

ahanda bunu buraya yazıyorum

bu ilk mesaj daha,
    tanışma yok,
    motosiklet üzerine paylaşım yok,

hemen otoyol kalitesi ile alakalı bir konu açıyorsunuz.

saygılar.

konu sahibi arkadaş a ne olmuş öğle merak ettim

yoksa dediklerimden biri mi çıktı

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu sahibi arkadaş a ne olmuş öğle merak ettim

yoksa dediklerimden biri mi çıktı

Dediklerinden biri değil dediklerinin hepsi çıktı
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    emniyet şeritsiz çoğu yerde,heryer trafik ışığı nerede yoncalar? üst geçit alt geçit yetersiz ve yapılan yollar çok çok kalitesiz 1 yıl sonra çökmeler 2. yılda ise delik deşik.

almanlardan biraz örnek alsınlar. bu arada gölcük yalova yolu ben kendimi bildim bileli yapım aşamasında =) topu topu 50 km yoktur o yol

Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediklerinden biri değil dediklerinin hepsi çıktı
    nasıl yani, bu anket nerede karşımıza çıkacak ??? bekleyip görecez.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)