Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bi fikri olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pevgeot star
    arkadaşlar motorsikletler hakkında kendime göre çok şey öğrendim..şimdi benim düşüncem çok fazla (2 3 bin ytl ) vermeden alınabilecek motorlar içinde en tutulanı hangisi..mopedler dertli ediyor genelde ayrıca çekim gücü çok değil sürat yok çin malı scooterler uzun ömürlü değil köy yollarında dağda bayırda gitmiyor..otobana çıksan ne farkeder otobanda motorların hepsine saygı yok..cross alsan o da ayrı bi konu herkesin tarzı değil yüksek motorlar harley tipinde jinlun dedim...vibrasyon diyolar ...kanuni dedim bi arkadaş aynasını kırmış 1 aydır arıyomuş allahtan bi parçası yanmamış..ucuz parçalı motorlar diyosunuz..zaten ayda 2 tane parça alsam ki kesin alırsın 1 yılda motor parasını ödersin parçacıya hocam ya ne alıcaz ? ))))))))))))))))

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...#ixzz1D8csg2NG

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ustam ne alıcaksın söyliyeyim mondial 100 ukh alıyosun 2. el paşalar gibi biniyosun 150 sco. gibi performansı vardır heryerde parçası bulunur benzini koklar yarı otomatiktir çok kraldır 100ukh candır can

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Valla motosikletler hakkında çok şey öğrenmişsin.Çok etkilendim

Motosikleti
    Ninja ZX-6R '08
    Konunun başlığı daha açıklayıcı olsaydı bizim gibi şansa gelen değil görüpte gelen olurdu belki.

Saygılar.
    ZX-6R '08 Blue

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Şöle bir tavsiye vereyim, geçen babam için aldığımız, Yuki 250 marka motoru sattım. Motorun her bakımını yaptık. Hiç bir sıkıntısı bozulması falan olmadı. Sana tavsiyem;

Yuki 250
    Ramzey 250
    Salcano 250
    Skygo 250
    Truva 250

Bu motorlardan bulursan parça sıkıntısı kesinlikle çekmezsin. Eğer biraz daha araştırırsan sölediğim motoların hepsinin aynı olduğunu görceksin. Hepsini TR'ye getiren firma Lifan'dır. Biraz duyarlı bir şöförsen, motoruna bakarsan sorun kesinlikle yaşamazsın. Unutulmamalıdır ki arızayı çıkaran değil çıkartana bakıcaksın.. Motosiklette motorun %80 arıza çıkarmasının sebebi motoru kullanan kişidir.!

muco55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla kardeşim bende çok aradım o fiyata ama vibrayonsuz yok gibi bişey. eğer tarzın choppersa keeway jınlunlara bak derim.ama nakedde olur diyorsan uygyn fiyata ve sizin oradada bayağı kullanılıyor keeway speed 150ye bak derim vibrasyon sıfır diyorlar performans sorunu varmış biraz.

Motosikleti
    pevgeot star
    Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöle bir tavsiye vereyim, geçen babam için aldığımız, Yuki 250 marka motoru sattım. Motorun her bakımını yaptık. Hiç bir sıkıntısı bozulması falan olmadı. Sana tavsiyem;

Yuki 250
    Ramzey 250
    Salcano 250
    Skygo 250
    Truva 250

Bu motorlardan bulursan parça sıkıntısı kesinlikle çekmezsin. Eğer biraz daha araştırırsan sölediğim motoların hepsinin aynı olduğunu görceksin. Hepsini TR'ye getiren firma Lifan'dır. Biraz duyarlı bir şöförsen, motoruna bakarsan sorun kesinlikle yaşamazsın. Unutulmamalıdır ki arızayı çıkaran değil çıkartana bakıcaksın.. Motosiklette motorun %80 arıza çıkarmasının sebebi motoru kullanan kişidir.!

hocam tavsiyelerin için çok tşk
    ..verdiğin markaları inceledim..gayet iyiler..

Motosikleti
    ooo viraGOO
    v motor chopper bak biraz ! ;) 3 bin tl ye iyi bi 2. el alablirsin v motor vibrasyon yoktur rahat edersin
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BİSAN ROAD STAR,V motor,vibrasyon yok....
    Alırsan kafan rahat olur... motordan şikayet edeni daha duymadım. forumları bizde mevcut...

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİSAN ROAD STAR,V motor,vibrasyon yok....
    Alırsan kafan rahat olur... motordan şikayet edeni daha duymadım. forumları bizde mevcut...
    evet bisan roadstar borelli ledow vs 3 bin tl ye aslında 93 95 model bi virago da bulabilirsin diye düşünüyorum !
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim kanuni windy s 125 cc titreşim fazla yok güzel alet bende bi değişiği var gayet memnunum

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YBR dururken çin malları ne oluyor onu da anlamış değilim açıkçası ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)