Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sevgiler günü özel :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Arkadaşlar bu sabah erkenden uyandım dükkanımı açtım! öğlene doğru kız arkadaşım aradı işten erken çıkıcam görüşelim dedi ! Tamam dedim bende iş yerine bir buket gül yolladım herbirinin üzerinde farklı notlar yazılı !
    Aşık olmadığımı o da biliyodu ki bi insana aşık olmam için uzun süre birlikte olmam lazım ! 1 yılda çevremizde motosiklet üzerinde can veren 3 4 kişi vardı ! Kız arkadaşım da motor konusunda sabit fikirli :S

Neyse uzatmadan sohbeti konuya giriş yapıyım saat 12 :30 civarı dükkandan çıktım sokağın sonuna kadar gittim geri döndüm dayanamadım hava çok güzeldi motorumu çıkardım montumu giydim kaskımı taktım çıktım yola !!
    10 dk sonra kız arkadaşımın iş yerinin önündeydim . Çıktı geldi yanıma kadar ağlamaklı titreyen bi sesle eski Türk filmlerinden fırlamışçasına baktıı baktıı ve ya motor ya ben dedi bende çok kızdım haliyle kontağı tak şu kaskı bin hadi dedim ! sölediklerini tekrarladı ya motor ya ben ! Bastım marşa dükkanıma geri geldim ve ayrıldık gitti Ya şimdi bu durumda motosiklet için onu görmezden gelen ben mi oldum yoksa motorumu benle eş tutup benden kıskanan o mu hata kimde anlamadım ama yaptığım davranıstan dolayı pişmanlık duymuyorum!

Ne alaka diycek arkadaşlara saygı sonsuz sadece paylaşmak istedim! Rahatsızlık verdiysem affola
    tekeriniz düz bassın
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    senin hikayen her zamanki hikayelerden biraz farklıymış hayırlısı olsun ne diyelim

apocahpto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yerinizde olsam aynı şeyi yapardım. kendinizi suçlu hissetmeyin. özel meselelere yorum yapmam ama özür dileyecegini düşünüyorum

herşeye ragmen hayırlısı...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bugün motosikleti bırak diyen yarın her istedigini elde eder,
    bravo diyorum.....
    98 Beygir.....

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı apocahpto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerinizde olsam aynı şeyi yapardım. kendinizi suçlu hissetmeyin. özel meselelere yorum yapmam ama özür dileyecegini düşünüyorum

herşeye ragmen hayırlısı...
    bana da öyle geliyo ama aynı şeyi tekrarlaması halinde asla yıldızımız barışmaz düşüncesindeyim
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motorun egzozu sök.
    Bu gece onunla yat.
    Sabah kalktiginda zihninde bir berraklik olacak, daha iyi düsünmeye baslayacaksin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün motosikleti bırak diyen yarın her istedigini elde eder,
    bravo diyorum.....
    17 18 Yaşında olsak hadi diycem aklı kesmedi 26 yaşında erişkin bi birey bunu diyosa dediğin gibi bugün motosiklet yarın arkadaş öbür gün o bu şu derken sonu gelmez bu işin ama motosikletimle bir tutarmış onu kıskanırmışçasına söyledi bende bastım marşa yürüdüm gittim ! 3 vazgeçilmezimden 2. olanı motosikletim !

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğru olanı yapmışsın, böyle bir çıkışta bulunmaya sadece ana babanın hakkı var, ona n'oluyor?..
    www.motorumla.net

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    aynı şey benim başımada geldi =) sınıfta kız arkadasım seçimini yap dedi bende kendısıne dedım ki ( kendine hiç şans tamıyorsun yapma bunu ) o gün bu gündür kız yüzüme bakmıyo çokta fifi hani daha gencim motorumla onun gibi 10 larca
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    geçen biri anlattı bi tanıdığını. sevgililer gününde çiçek alırmış motora sizde var mı öylesi
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Motosikleti
    Lifan discovery 150
    Sevdiğim içatlara saygısı olmayan benden de uzak dursun zaten aynısını bende yapardım

Geçen gün gittim motoruma dertleşiyorum geçecek bu soğuklar dedim öyle bi baktım ona anladı benim derdimi

Motosikleti
    660 tenere
    valla ben yeniyim bu işte. iyimi ettik kötümü ettik zaman bilir ama geçen soğuk moğuk bi tepeleri turladım. çicek değil mumlu sofra bile kuracam gibi duruyo

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yahu güzel bir konuya deginmissiniz...

Bayan arkadasim simdiki motoruma biniyordu benimle..
    Sorun yoktu yani simdiye kadar..
    Ona gecenlerde belki bu motoru satip daha yüksegini alicam dedigimde
    Remzi, daha büyügünü alirsan yanliz binersin dediydi

Simdi yeni motor aldim ve ne pok yiyecegimi bilmiyorum...

Aklima gelen tek fikir
    Ona yalan söyleyip motor gücü eskisi kadar askim demek..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    660 tenere
    marka model pek anlamazlar yazıları boya hatta mobylette sticker bul yapıştır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:44 ----------

hayabusaysa kimse inanmaz tabi

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka model pek anlamazlar yazıları boya hatta mobylette sticker bul yapıştır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:44 ----------

hayabusaysa kimse inanmaz tabi
    Hayabusayi kullanicak duruma gelmedim daha yahu..
    Eskisi 77 beygirdi..
    Simdiki 2 misli...

Bir akil verin gari..
    Ne yapicam?????

Askim görünüsüne bakma walla 80 beygir diycem artik
    Yerse ne ala..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    660 tenere
    güzel arkadaşım ne kafa yoruyon. sevgilim seni daha fazla etkilemek için,senin için aldım de geç. kadınlar da motorsiklet gibi gazla çalışır. üfür geç

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı SeMpaTuRk77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sabah erkenden uyandım dükkanımı açtım! öğlene doğru kız arkadaşım aradı işten erken çıkıcam görüşelim dedi ! Tamam dedim bende iş yerine bir buket gül yolladım herbirinin üzerinde farklı notlar yazılı !
    Aşık olmadığımı o da biliyodu ki bi insana aşık olmam için uzun süre birlikte olmam lazım ! 1 yılda çevremizde motosiklet üzerinde can veren 3 4 kişi vardı ! Kız arkadaşım da motor konusunda sabit fikirli :S

Neyse uzatmadan sohbeti konuya giriş yapıyım saat 12 :30 civarı dükkandan çıktım sokağın sonuna kadar gittim geri döndüm dayanamadım hava çok güzeldi motorumu çıkardım montumu giydim kaskımı taktım çıktım yola !!
    10 dk sonra kız arkadaşımın iş yerinin önündeydim . Çıktı geldi yanıma kadar ağlamaklı titreyen bi sesle eski Türk filmlerinden fırlamışçasına baktıı baktıı ve ya motor ya ben dedi bende çok kızdım haliyle kontağı tak şu kaskı bin hadi dedim ! sölediklerini tekrarladı ya motor ya ben ! Bastım marşa dükkanıma geri geldim ve ayrıldık gitti Ya şimdi bu durumda motosiklet için onu görmezden gelen ben mi oldum yoksa motorumu benle eş tutup benden kıskanan o mu hata kimde anlamadım ama yaptığım davranıstan dolayı pişmanlık duymuyorum!

Ne alaka diycek arkadaşlara saygı sonsuz sadece paylaşmak istedim! Rahatsızlık verdiysem affola
    tekeriniz düz bassın

Dostum insan ancak gerçektek sevdiğinde ya da aşık olduğunda kendinden taviz verebilir.

Eğer dün kontağı kapatıp kaskı çıkarıp motosikletinden vazgeçseydin bunun ardı arkası kesilmeyecekti. Bence bu konu motosikletten vazgeçmek değil, insanın kendi yaşantı şeklinden ödün vermesidir ve bir kere başladın mı asla sonu gelmez, bu ister motosiklet olsun ister başka bir şey...

Kendi adıma örnek vermem gerekirse motosiklet kullanmaya başladığımdan beri farklı bir bakış açısı kazandığımı ve güzel insanlarla tanıştığımı düşünüyorum. Eğer bu yönde bakacak olursan kişiliğine ve hayatına katkısı olduğunu düşünüyorsan seni seven insanda seni bu şekilde kabul etmeyi öğrenmeli.

Aile kurup çocuk bekliyor olsanız neyse diyecem..

Bu Türk kızlarının yaptığı nazlardan bıktım usandım vallahi..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Bişey olmaz barışırsın arkadaş üzülme.. sonuçta o senin iyiliğini düşündüğü için,sana zarar gelmesinden korktuğu için böyle yapıyor,tatlı dille gönlünü almaya bak bu yüzden sevgili mi bırakılır yahu? motorundan vazgeç demiyorum ama sevdiceğinide bu yüzden terketme, orta yol mutlaka bulursun iyi düşün..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Askim görünüsüne bakma walla 80 beygir diycem artik
    Yerse ne ala..
    vayy! ne aldın hacı remzi abey? iki mercedes tokatladı seni diye hemen gidip motorumu değiştirdin?

askim maskim yakışıyomu hiç pala remzi abimizin ağzına?

"laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Bende artık motorcu bayanlara takılıyorum bölesi daha rahat yürüyerek gitsem yanına motorun nerde diyor örnek..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)