Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

600 ile başlanılmaz diyenlere

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende R6 olduğuna eminmisin.

Bana hiç inandırıcı gelmiyorda.
    kimse seni inandırmak zorunda değil zaten.
    bi gün gel misafirimiz ol.hatta biraz da gezidrelim seni.
    r6 olup olmadığına emin hale gelsin arkadaşta.
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maddi durumun iyi ise büyük motosikletle de başlarsın ,tamamen iş duygusallıkta.
    maddi durumun "eh" şartlarında ise ufak motosiklet alırsın ;bir büyük için para biriktirisin .
    Sıra ile maddiyatın elverdikçe büyütürsün ...
    böle de olunca ahkam kesersin "merdinvenleri sırayla çıkıyorum diye "
    Avutursun kendini -akıl verirsin bir de .....
    konunun özeti tamamen maddiyat ...
    başka hiç bir mevzu değil....
    Benim paramda var pulumda ben alıkmıyım 2 senedir CBF 150 ye biniyorum bu yaşımda.
    Bu arada sen hiç düştün mü ?
    Ben düştümde hiç hoş olmuyor kredinin ne kadar az oldugunu soguk asfaltta yazıyor kader .

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moto gp pilotlarıda sırasıyla 50 cc - 125 cc - 250 cc diye mi gitmiş?
    Bırakın bu ayakları abi 600 cc ile bal gibide başlanır
    yaw emrah adam zaten ufakta pratik yapıp geçti.dün gecede gazladık baya.elinin ayarı var.uzuyacağı yerde uzuyor gerekli yerde yavaşlıyor.hammalık yapmadı işte...
    Orgazma Dudak Büktürür

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Herkes üstüne düşeni yaptı uyarılar tavsiyeler yapacak bişey yok zaten gidip almış motoru arkadaş kendi seçimi..Lakin motoru rahatça kullanıyormuş ama bi gün hata yaptığını anlayacak ki inşallah kazasız belasız anlar..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Ya şu başlıklara yazılan yazılara verilen emeklere yazık gerçekten...

Yok pişmanmışda yok niye 600 ile başlamamış da,zaten para meselesi imiş herşeyde...

Sen apaçi olabilirsin, sen sorumsuz olabilirsin, tüm insanlar mesajlarda da gördüğün üzere senin kadar sorumsuz değil.

Ben trafikte sadece kendimi zevkimi, keyfimi, kendimi değil, o trafikte benim gibi yol almaya çalışan yüzlerce insanın da hakkını hukukunu düşünerek araç kullanıyorum. En ufak bir kuralı bile ihmal etmeyeye çalışıyorum. Çok gerekmiyorsa şerit bile değiştirmiyorum. Eğitim, öğrenmek, işi bileni dinlemek, tecrübe sizin gibi apaçiler için vız gelir tırıs gider...Aynen devam diyorum ben hatta 600 de yetmez hayabusa keser seni...ona binince niye 600 le gezdim ben diye başlık açarsın buraya ..........

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hocam buradaki maksat biraz da kanı deli olan hızı seven arkadaşların küçük cc ile bir kaza atlatmaları durumunda işin ciddiyetine varmalarıdır.

bir kişi atlatılmış olası tehlikeden sonra akıllanacak kadar erdemli ise, bu kaza olasılığı ile küçük cc üzerindeyken karşılaşsın da ya o ccde kalsın ya da elinin ayarını bilsin.

bu meret nerede durur nereden sığar nerede düşer nerede kayar bunları küçük cc'nin tehlike sınırları içerisinde en az hasarla tecrube etsin.

yani biz yine de küçük cc ile başlamalarını önerelim.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    maşaallah ne apaçilik kalmış ne cahillik.resmen hakarete varan ibareler.
    genç yaşta 4 silindir kullananlardanım bende.ancak gazladığımız adama hakaret edince insan kendi üstüne de alınıyor.yaram mı var diye de düşünüyorum.ben küçük cc ile biraz daha fazla zaman geçirdim ancak bende bindiğimde ilk o kadar zaman geçirmenin anlamsız olduğunu farkettim.
    yani volkan kardeşimden tek farkım bu konuyu benim değil onun açmış olmasıdır.
    adam ben 600 ün kralı oldum.alayına gider gibisinden bi cümle kurmamış burda.
    yahu mutlaka acemilik olacak.dün 600 f ten inip r6 ya binidiğimde bile acemilik çektim bi kaç dk.
    yazılanları okuyunca garipsedim.yahu bu bizim bindiğimiz 4 silindirle o yazıyı yazanların 4 silindirleri farklı mı ki dedim kendime.
    akıllı olan,altındaki gücün ne olduğunu bilen,elinin ayarı olan,gaza gelmeyen arkadaşlar hiç çekinmesin.kıvırmadığında giden bişey değil bu.frenajı,durma mesafesi çoğu ufak cc den de kat ve kat daha iyi.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    yamaha r6
    I don't care about anyone of u , just continue being on scooter while I'm playing with death !!!
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

Motosikleti
    YAMAHA MT 25
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laf salatası yapma bana burda arkadaşım..
    Firmaların düşük cc satabilmek için yaptığı politikaları falan anlatmak istemiyorum bende bu işin içindeyim çünkü
    600 cc ile başlanır başlanmaz diyenlerinde eminim çoğu motorun m sini bilmiyolar bikaç yerde bişeyler okumuşlar ayni söyleyip duruyorlar
    Bende motorun "m" sini bilmeyenlerdenim onun için soruyorum...

Neden 1000 lik değil de 600 lük le başlanır diyorsunuz... Hatta biraz eskide olsa alabildiğinizin en büyüğünü alın demiyorsunuz da 600 lük diyorsunuz???

1200 lük bile olabilir...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    I don't care about anyone of u , just continue being on scooter while I'm playing with death !!!
    yav iyi güzel sen ölümle oyna millet scooterka devam etsinde neden ingilizce yazıyosun türkçe'nin suyumu çıktı.senin gibiler yüzünden dilimiz aslını kaybediyor

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genç yaşta 4 silindir kullananlardanım bende.ancak gazladığımız adama hakaret edince insan kendi üstüne de alınıyor.yaram mı var diye de düşünüyorum.ben küçük cc ile biraz daha fazla zaman geçirdim ancak bende bindiğimde ilk o kadar zaman geçirmenin anlamsız olduğunu farkettim.
    yahu mutlaka acemilik olacak.dün 600 f ten inip r6 ya binidiğimde bile acemilik çektim bi kaç dk.
    yazılanları okuyunca garipsedim.yahu bu bizim bindiğimiz 4 silindirle o yazıyı yazanların 4 silindirleri farklı mı ki dedim kendime.
    akıllı olan,altındaki gücün ne olduğunu bilen,elinin ayarı olan,gaza gelmeyen arkadaşlar hiç çekinmesin.kıvırmadığında giden bişey değil bu.frenajı,durma mesafesi çoğu ufak cc den de kat ve kat daha iyi.
    Maşallah avukatta tutmuş kendine
    Paralı çocuk canım,bırakın kendi haline
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah avukatta tutmuş kendine
    Paralı çocuk canım,bırakın kendi haline
    kimse cebindeki paradan bahsetmedi burda.kimseninde avulatlık yaptığı yok.gerçekler var sonuçta.
    kendi haline bırakılacaksa gelip buraya yazmazsın sorun hallolur gider.
    burası forum.nasıl ki yeni başladım ne alayım diyenlere gına gelse de ses çıkarılmıyorsa buna ses çıkmıcak.herkes fikrini yazar çeker gider.
    şimdi dağılın
    Orgazma Dudak Büktürür

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Hayır niye bu kadar nefesinizi tükketiniz anlamadım ki. Bırakın 600 lük değil 1000 lik alsın arkadaş bence hiçbir sakıncası yok. Eğer foruma yazdı diye ona inanıp 600 lük alacak yeni arkadaşlar varsa onlarda alsınlar. Kimse kusura bakmasında ben doğal seleksiyona inanıyorum.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Bende şu gazlama lafına hastayım,yerine göre kullanılır eyvallah,hepimiz söylüyoruz da, motoru sürmek = gazlamak olarak her cümlede kelimelere dökmek çok komiğime gidiyor,hızlı gittiğini belirtmek ya olay

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şu gazlama lafına hastayım,yerine göre kullanılır eyvallah,hepimiz söylüyoruz da, motoru sürmek = gazlamak olarak her cümlede kelimelere dökmek çok komiğime gidiyor,hızlı gittiğini belirtmek ya olay
    Bizde zaten olayın gazlamasına takıldık.Yani bunlar apaçi ağızı!!!!!
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde zaten olayın gazlamasına takıldık.Yani bunlar apaçi ağızı!!!!!
    gazlamak = tapa gaz = gazı çekmek = dip gaz = tokatlamak vs...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 600cc 4 silindir yarış motoruna yakın bir makine kullanıyorum. CBF150'yle iki yılda her türlü yolda 23 bin km'den sonra bu motora geçtim. Zaman zaman "keşke buna geçmeseyim, F650GS veya Vstrom alsaydım" diye düşünüyorum. 4 silindirli motorların karakteri fazlasıyla hırçın, benimki en sakin 4 silindirlilerden biri olmasına rağmen yine fazla hırçın. Yavaş virajlarda ve düşük viteslerde gaz açarken fazla güç verip arka kaydırmamak için hala temkinliyim, kalkışlarda tekere kalkmamak ve patinaja düşmemek için hala çaba sarfediyorum. Bunlar küçük hacimde ortalama tecrübeme ve sakin (hakikaten çok sakin, hatta aşırı sakin) sürüş tarzıma rağmen yaşadığım sıkıntılar.

Sonuç olarak "ne halin varsa gör" demek bana zor geliyor, hala laf anlatmaya uğraşıyorum.

If you don't care, why did you have an urge to start such a useless topic? Btw, i already have an I4.

Motosikleti
    yamaha r6
    haftada bir adanya gidiyorum geliyorum güzel virajlı yollar falan. sehir icinde cirit atıyorum yerine göre. 2 defa büyük kaza atlattım refleksim sayesinde kurtuldum .ben iyiyim sürüyorum tecrübeliyim herşey yolunda ha bi bir gün ölürsemde bunun sebebi hiç bir zaman motor olmucak. bazı boş gereksiz insanlar diyor ya bin al ölürsen öl falan. çekemiyen anten taksın. ben önlemimi alıyorum takdiri allaha bırakıyorum. siz allah degilsiniz yorumlarınızla ölmücem yazmak istedigim cok sey varda gerek bile duymuyorum kısmet olurda yolunuz buralra düşerse bekliyorum misafirim olun.

SENCER abi sana karşı bi yanlışım olduysa özür dilerim olmadıgına eminim. herzamanki gibi kardeşin volkana güven abi... utandırmıcam seni hiçbir zaman...
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Adam kendisi yazmış spor araba alabilsem onu alacaktım diye. Tabi 10 milyara aksesuarlı şahin almak yerine al 600 lük motoru, tak siyah vizörlü kaskı, giy deri montu, ver fiyakakayı, ver havayı, ver gazı...cumartesileri de sayısal a devam çıkarsa ferrari alırsın direk... kurtulursun bu azaptan,

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    beni bu zevkten mahrum bırakanlara yazdıgım yazıdır bu.
    kucuk cc ıle baslama kervanına burdan beyin şartlanmasıyla katıldım skyjet f5 ve gt 250 r ile kısa süre vakit geçirdim daha sonra dayanamayıp r6 aldım ve şuan gayette hakkını vererek kullanıyorum.ŞİMDİ SİZE SORUYORUM neden hala tabu haline gelmiş fikirleri bazıları insanlara empoze ediyor.Lütfen insanları yanlış yönlendirmiyelim ilk etaptaki gerekli tedbirlerle 4 silindirli pekalada kullanılıyor.
    arkadaş sen kendin saçmalamışsın ama kimse fark etmemiş
    kendin bile sırayla büyütmüşsün motoru ona rağmen bu başlığı açmışsın
    bu arada halen yaşını merak etmekteyim
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)