Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Bir motorcunun kaza sonrası yaşadığı korkunç olaylar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Ülkede yaşamak istemiyorum arkadaş seviyorum ülkemi ama böyle Vatandaşları görünce aynı ülkenin vatandaşı olmaktansa elin ecnebisini vatandaş edinirim kusra kalmayın.
    aynen öyle...
    motosikletten de, hastanelerden de, memleketten de soğuyor bazen insan bu ülkenin bir parçası olmak istemiyorum diyecek kadar. çok büyük sabır, metanet varmış Enver'de ya da başa gelince bir şekilde dayanıyorsun.
    Allah düşmanımın başına vermesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Resmen dondum Bu kadar olmaz arkadaş .Bitmişş bu Ülke vatandaşının Yaşam hakkını savunmuyor Vatandaşını sevmiyor .

Hizmet bilinci Hizmet kalitesi sıfır Herşey Para olmuş yeter artık bunun ismi Fakir lik değil .
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

ensar007x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125r ybr 125/3
    abi böle bu şerefsizler 3 sene önce kardeşimde kaza yaptı kol kol sağ bacak kırı sağ bacakta platın 9 vida vardı adamlar cakcuk ediyorlardı sağolsun babam hastanenın ıcınde beyin cerrahinin burnunu ortapedisyenin 2 dişini dökünce 3 gun ıcınde ameliyat 2 gün içinde de taburcu şerefsiler bunlar
    **dede** derki azraili gıcık etmek ıstıyorsan kask tak

Motosikleti
    cbf150 2010 siyah
    büyük geçmiş olsun kardeş...iğrenirdim zaten ama tekrardan iğrendim bu düzenden...bu tür insancıklardan....vah halimize vah....

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş BİR SAĞLIK PERSONELİ olarak her yeri düzelttim diyen sağlık bakanına sesleniyorum nasıl düzetlmedir lan bu hani hiç kimse ayırd edilmeden tedavi edilecekti
    arkadaş BİR SAĞLIK PERSONELİ olarak çok büyük bir utanç içindeyim malesef % 90 ı hastaneye temizlikçi bile olamayacak gerizekalılar sırf ülkenin eğitim sisteminin çarpıklığından doktor hemşire ve bilimum sağlık personeli oluyor
    arkadaş BİR SAĞLIK PERSONELİ olarak hastalara kötü davranan şerefsizlere tepki gösterdiğim için cezalandırıldığım için kendimden nefret ediyorum
    ben hastalara kötü muamele yapan adi şerefsiz meslektaşlarımdan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden nefret etmiyorum ve hep inşallah başınıza gelir diye beddua ediyorum

Ben öldüğüm zaman,beni sen yıka.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Evde yüksek sesle okudum bizimkilere..
    Ağızları bir karış açık dinlediler..

Güzel memleketimiz kalkınıyor arkadaşlar yüzdeee bilmem kaaç ihracat artışııı bilmem kaaaç işsizlik düşüşü..
    Sosyaaal devleeett, hukuuuk devletiiii...
    Yerin dibine batasıcalar!

Bir devlet nasıl bu kadar insanını sevmez, nasıl bu kadar kendi vatandaşının düşmanı olur?

Bu devleti 80 küsür yılda nasıl bu hale getirdiler?

Düzelir mi?
    Ha?
    Düzelir miiii?

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    tamamen okudum tüylerim diken diken oldu, ancak sadece şunu söyleyebilirim ki arkadaşa Allah şifa versin ve kimseyi ne devlet ne de özel hastaneye muhtaç etmesin.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    çok geçmiş olsun dostum. umarım tez zamanda tam sağlığına ve motoruna kavuşursun.
    yaşadığın olaylar sıra sıra hepsi iğrenç güzelim ülkemizde hayvan dolu afedersiniz. fazla bişey diyemiyorum atarlar bizide forumdan.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Çok büyük geçmiş olsun tekrardan Herkeze buradan çağrılarım var benim

1-İyi yada kötü sağlık Sigortası SSK yanına çok cüzi fiyatlara 2 yıllık sigortalar mevcut .
    2-Bulunduğunuz şehirlerde az çok iyi kötü hastahaneleri belirlemek.
    3-Kanınız bulunması zor bir kan ise Yedeklemek evinizde .
    4-Full donanım giyinmeyi alışkanlık edinmek.

bunlar geliyor aklıma.

Birde Kaza anında düşmeyi bilmek ve şok anının eğitimini kafada canlandırıp reflex haline getirebilmek.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 esd
    ya abicim çok geçmiş olsun. Ben bu ülkenin devletinede polisinede hastanesinede o açgözlü şeref kıtlığı çeken insanlarınıda avukatınıda beyinsizinide taaaaaaaaaaaaaa 7 ceddini 7 kere öpeyim =) küfür etsem admin bey şutliycak beni.ondan sonra insanlar bana soruyor neden yurt dışında yaşamak istiyorsun diye.töbe töbee.. allah kolaylık versin abicim çok geçmiş olsun
    [I][B]My Biker Lifestyle... :bestmt:[/B][/I]

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı cem_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ağustos gecesi - uzunçayır k14 girişinde yaptığım kaza

İnsanlık hali olur öyle hoş görülü ol az .. diyor bana kaderci hasta yakınları ... Böyle sinirlenirsem her işim ters gidermiş ... Allah razı olsunmuş bakıyolarmış bana ... Sanki otobanda yaralı köpek buldularda sevabına bakıyorlar. Siz adam olmazsınız... la havle diyip yatıyoruz gene ...

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz12wABdkqL

Alıntı: http://www.scooturk.net/showthread.php?t=8809
    yahu insanın köpek kolası geliyor beee, köpek ollsamda hayvan severin biri gelse beni doktora götürse diyor çünkü insana gösterilmiyor hayvana gösterilen ilgi!!!
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm durumuna ama okurken kahkahalarla güldüm benim güzel ülkemden güzel manzaralar bunlar, malesef ki gerçeklerrr sen sadece bunun sağlık kısmını görmüşsün asıl bir de mahkeme kısmı var,bu ülkede mahkemeye düşeceğine..... düş daha iyi..... ama size tavsiyem böyle durumlarda ne olursa olsun devlet hastanesine gitmeyin ölebilirsiniz gerçekten durum ortada,siz siz olun sgk ile anlaşmalı bütün özel hastanelere gidebilirsiniz sigortanız olmasa bile çünkü kullandığınız motorun sigortası var, çünkü özel hastaneler acil durumda sizden tek kuruş para talep edemezler size öğle iyi bakarlar ki siz bile ağzı açık kalırsıznız inanın nöbetçi bütün icapcı doktorları bile evinden gelir,çünkü özel hastaneler sizin araç sigortanız sayesinde devlete öyle bir fatura çıkarırlar ki siz tek kuruş bile ödemezsiniz,sizde böylece krallar gibi bakınırsınız.... devlette herkes kral, temizlikçisi bile kraldan çok kralcıdır ama özel hastanelerde durum değişir öğle değildir...112 ambulansları siz nereye isterseniz oraya götürmek zorundalar eğer siz bir yer söylemezseniz devlete götürürler bilgilerinize.....
    ALEMİ ALEM YAPAN ÜÇ BEŞ ÇAKALSA....KRALLIK BİZE YAKIŞMAZ...!!!

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Adama çektirdiklerine bak allah bunları bildi gibi yapsın ben bile sakin halimle o doktor bozuntularına dalardım resmen, bide hipokrat yemini ediyorlar.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yahu Enver sen bizi isletiyorsun sanirim...
    Yurdumda böyle seyler olmaz..
    Kesinlikle olmaz...

Yazilacak cok seyler varya bosver...
    Yine kötü ben olucam...

Cok cok gecmis olsun dostum..

Seni öldürmediklerine yat kalk dua et...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    Alıntı freed0m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun.
    Okurken tüylerim diken diken oldu. İnanasım gelmiyor bu insan hayatına verilen değere (daha doğrusu verilmeyen).
    Her yer ticarethane olmuş, insanların yaşadığı zor durumlardan bile bir çıkar sağlama çabası almış başını gidiyor.

Allah kimseye yaşatmasın. Umarım sağlığınıza tekrar en kısa zamanda kavuşursunuz. Tekrar geçmiş olsun.
    yazdiklarina aynen katiliyorym. Ulkemizde hasteneye dusmeyeceksin arkadas, dusersen bir tekmede onlar atiyor :(

kardes sanada buyuk gecmis olsun. basindan gecenler korkunc bir olay, okurken tuylerim diken gibi oldu resmen.
    agustosta yapmissin kazayi simdi nasilsin kalici bir hasar yoktur insallah
    ¥¥¥ 28 ¥¥¥

HERKESE KAZASIZ BELASIZ IYI SURUSLER

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Ya mubarek bir türlü değil her türlü geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcın olsun.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Vaylar bize vahlar bize..

Çok çok geçmiş olsun, okurken benim tüylerim diken diken oldu hatta okumakta zorlandım bazı yerleri. her satırına yazacak güzel sözlerim var o görevlileri anacak fakat bir şey değişmicek onuda biliyorum.

Ben motor kullanmıyorum, bisiklet kullanıyorum. 2 teker sonuçta aynı risk bizler içinde geçerli.Büyük çoğunluğu trafik öküzü yada malı yada gerizekalısı olan halkımın 2 tekerlere duyarlılık göstermesi herhalde bir kaç yüz yıl sona olur anca.

Bisikletle 350 buluşmasında Ankara Kızılay dan Kuğulu parka gittik, saolsun güvenlik görevlileri yollarda gerekli güvenlik önlemlerini aldılar ve bizde güvenli bir şekilde gidebildik.
    Yolda giderken bazıları yandan laf atıyodu: "Bir bisikletiniz eksikti" diye, bizden bir arkadaşda cevabı yapıştırdı tabi "geri zekalı bunu senin evlatların içinde yapıyoruz" diye.

onu beşi bilmem, bu ülkede 2 tekerlerin sayısının artması, insanlarında buna alışıp ona göre davranması lazım.

Tekrar çok geçmiş olsun...

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Acil şifalar diliyorum.. Çok üzüldüm..
    Haziran 2011'e mahkeme olması güldürücü bir durum.
    O gün gelir ve umarım o sana çarpan şahıs hakettiği cezayı alır..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)