Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ninja'mı Teslim Aldım, İlk Fotoğraflar

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Arkadaşlar 1 aya yakın süren mücadele sonunda Antaresten kazandığım Ninja motosikletimi teslim. Aldım almasına da akü boşmuş akü şarj edecek yer aradım benzin aradım vs 2 saat sonra binebildim eve getirdim ve fotolarını çektim. Plaka ruhsat halloldu ama henüz takmadım heyecandan akşam takarım...

Makina bence göz dolduran bir yapıda bakışları üzerine çekiyor. Çok sakin kullanıyorum malum rodaj, ama oldukça seri geldi bana.

Yalnız arkadaşlar motor sanki çok ısınıyor, bunun nedeni nedir, yan grenajlar bile sıcacık oldu, hararet de ortanın üstündeydi 3-5 kmlik yolda. Suyuna nereden bakabilirim radyatörün. Yağ ışığı yanmıyor ama yağına da baktırmam gerekli mi?

Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hayırlı olsun kazasız belasız bin inşallah.Yağ + radyatör suyunu kontrol etmende fayda var.
    HONDA

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maşallah kazasız belasız sürmen dileğiyle
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    hayırlı olsun şimdiden
    muhteşem bir motorun var
    kazasız belasız keyifli şürüşler dilerim
    hararet konusunda bir yorumda bulunamayacağım çünkü nedenini bilmiyorum
    bu motor kedi gibi saygıyla karışık seveceksin
    fazla seversen kaçar
    güle güle kullanman dileğiyle
    umarım bir gün yolda karşılaşırız

ek: kasksız kesinlikle binme..

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun...

ısınmasının nedeni suyunun olmaması olabilir..aman dikkat...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaş zaten kıl oluyorum sana beleşe 250 lik ninjaya kondun bide 10 tane foto koyuyosun koy bi tane tamam iyice kıskanıyorum

Allah kazadan beladan korusun kazasız sürüşler.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Teşekkür ederim yorumlarınız için. Kedim de sevindi bu duruma :D nasıl bakıyor camdan :D

Ya ben radyatör suyunu nereden kontrol edeceğimi bulamadım. Umarım bilen bir arkadaş yardımcı olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 ----------

Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaş zaten kıl oluyorum sana beleşe 250 lik ninjaya kondun bide 10 tane foto koyuyosun koy bi tane tamam iyice kıskanıyorum

Allah kazadan beladan korusun kazasız sürüşler.
    Bunun yanında bonus olarak bi de atv vereceklerdi de almadım ayıp olmasın diye :D

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Kardeş hayırlı olsun kazasız belasız bin , keşke bi servise götürseydin orasına burasına bi baktırsaydın

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    yeniden hayırlı olsun
    güzel motosiklet

Motosikleti
    Honda Cbr 125 - 2007
    herhangi bir ücret verdin mi
    yanlışım varsa düzeltirsin ötv filan talihliye ait olur diye biliyorum

The Trouble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '21 Dominar 400
    "23 Ağustos Pazartesi günü Milli Piyango ve 50. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş sonucunda Umut Öztürk Kawasaki Ninja Motosikletin sahibi oldu" www.antaresavm.com
    AbooooooV şansa bak Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. hayırlı olsun

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    motoru nerden nasıl kazandınız biraz açıklarmısınız. ayriyettten hiç yagına suyuna bakmadınmı dikkat et motoru na yarın bak suyuna yagına aman dikkkat neden olsa sıfır motor bozmasın
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız sürüşler. Motoru bilmiyorsan sana tavsiyem servise götür allah korusun zarar verir motora suyu falan yoksa.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Bence bi nazar boncuğu al böle güzellik olamaz ya
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    hayırlı olsun kazasız sürüşler dılerım .bu büyük şansın hayat boyu devam eder inşallah

Motosikleti
    CBR600RR
    Hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesın bu ıyı sansında hayat boyu pesını bırakmasın arkadasım... ısınma konusu sen bu makınayı servısten teslım almadınmı.? veya yagı suyu kontrol edılmıstır suruse hazırdır dıye bır not veya sozlu olaraktamı soylenmedı..?
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Motosikleti
    hayır servisten teslim almadım uzun süredir alışveriş merkezinde yatan motoru yoğun ısrarım sonucunda teslim aldım. Bir arkada sormuş Ankara'da Antares alış veriş merkezinden kazandım.

ÖTV KDV ödemedim ama veraset intikal vergisi ödedim. 1000 lira + plaka ruhsat gibi bir masrafım oldu...

Arkadaşlar şimdi gene yoğun trafikte dur kalklı 10 km bir yolculuk yaptım hararet şu seviyeye geldi.

Kullananlar bir yardımcı olsun valla bacaklarım bile sıcacık oldu Bu kadar sıcaklık normal değil gibi geldi...Yarına kadar binmeyeyim. Bilen varsa bir tarif etsin de suyuna bakayım. yağda problem yok.

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    bende de öyle oluyor
    sürekli dur kalk yapınca
    motoru düşük devirde götürünce
    5.-6.vitese çıktın mı hiç
    o viteslerde sürdün mü yarım saat felan
    çünkü muhtemelen 3.-4. viteste felan sürüyorsundur motoru şehir içinde
    bilemiyorum tabi
    bir de sürekli dur kalk yapınca
    bende de aynı şekilde oluyor
    gerçi ben hala bilmiyorum suyunu felan nerde ama baktırmıştım sanırım hem almadan hem de aldıktan sonra
    bak depreştirdin şimdi gidip süresim geldi motorumu
    ama hava biraz daha kararsın yollar sakinleşsin di mi

Motosikleti
    Alıntı volkanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de öyle oluyor
    sürekli dur kalk yapınca
    motoru düşük devirde götürünce
    5.-6.vitese çıktın mı hiç
    o viteslerde sürdün mü yarım saat felan
    çünkü muhtemelen 3.-4. viteste felan sürüyorsundur motoru şehir içinde
    bilemiyorum tabi
    bir de sürekli dur kalk yapınca
    bende de aynı şekilde oluyor
    gerçi ben hala bilmiyorum suyunu felan nerde ama baktırmıitım sanırım hem almadan hem de aldıktan sonra
    yok sürekli yoğun trafikte ve dur kalk kullandım. zaten akşamüstü aldım sayılır yani gece bi denerim olmazsa yüksek viteste sakin sürüşü. Ama gene de işkillendim. Sende de grenajlar falan sıcacık oluyor mu

Motosikleti
    Honda AT
    kardeş hayırlı olsun..motorun koltuk altında bir avadanlık olacak (bez bi çanta) orada birde el kitabı olabilir!!! oradan bakabilirsin motorla ilgili detaylara..ninja kullanmadım ama şehir içinde sakin sürüşte biraz hararet normal olabilir..ancak su ve yağdada sorun olabilir..yağını kontrol et..nasıl yapacam dersen..bir yağ cubuğu yada penceresi vardır..ninjada nerdedir bilmem..o çubuğu çıkar bir mendil yada üstüpüyle silip yerine koy ama vidalama (yani sadece koy) motor düz bir zeminde olacak (eğimsiz) çubuğa baktığında seviye minimum seviyesinden aşağıda olmamalı ,yağ seviyesi düşükse yağ eklemek gerekir..gerçi seviye düşük olsa zaten ikaz lamban yanardı..

suya bakmak için muhtemeln yan panellerden birini sökmen lazım(emin değilim yada kafanı bir eğip bak panellerin içinde su seviyesine bakbileceğin bir yer varmı..olmadı paneli söküp ekleme kabından bakabilirsin..su eksikse iyice motor hararet göstergen kırmızıya gelir zaten..bence suyunda bir soırun yoktur.

Bence en iyisi bu motoru bir ustaya yada servisine götür..zira motor yatmış yağıda suyuda başka her yeride bakım ister belki..ben yerinde olsam yağını 1000 km dolmadan değişirdim..hatta hemen değişirdim çünki servsiten almamışsın..ayrıca fren hidroliklerinde bak aman diyim..motorun çok güzel ve hafife alma sakın 250 lik diye atik makine...koruma kask şart

iyi günlerde kullan...

saygılar
    KAFADAN KASK VE AKIL EKSİK OLMASIN!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)