Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

motorsikletçilerin kökünü kazıma niyeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ayıp yahu...
    Hangi akıla hizmet ediyor bu adamlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanozkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6... CBR 600 F4 2004 ve Cbr 600 f6 ve 2006 zx10
    Küçük Harflerle Yazmayacağim Kizginliğimi Bağişlayiniz...günümüz Türkiyesinde Yapilan Bu Yanlişa Dur Diyecek Bir Yetkiliyi Bekliyoruz.insana Saygisi Olmayanin Neye Saygisi Olur Ki...her Birimiz Iş Güç Ve Kariyer Sahibiyiz Ne Demek Yasak Varmi Bir Eşi Daha Bana Yardimci Olun Söyleyin Lütfen..zamaninda Matbaaya Karşi çikmişlardi..tartişmasiz Kiniyorum Umarim Bu Hatayi Düzeltir..hepinizi Seviyor Saygiyla Selamliyorum Bol Güneşli Günler..

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Blki ilerde bu tepkimiz 'Antep'in Trafik İşgalinden Kurtuluşu' diye kutlanır
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    ya içimden çüşş diye tabelalar yaptırıp o motorsiklet giremez tabelalarının altına asmak geldi ya
    ya arkadaşlar şimdi bu olayı kınamak için g.antep e gidemeyiz uzak
    ama fuarda bütün basın orada eyer ki bu olayı kınayan bir tabela yaptırıp firma sıtantlarına koyarsak veya fuar önünde bir pankart açarsak o akşam televizyonlarda olur ve sabah o tabelalar toplanır

Motosikleti
    veya arkadaşlar bence bu resimlerden birini alıp altınada gaziantep yazalım ve bir tişort a bastıralım ve fuarda onları giyelim ve bir saat kadar fuar kapısında oturalım gazeteciler mutlaka bu güzel habere koşacaklardır (türkiyede ilk)bizde basın açıklaması yaparız
    bu arada bu tişortları site yönetimi hazırlatırsa ve motosiklet.net arması da olursa iyi olur bu tişortlardan alıp bize katılmak isteyen arkadaşlar isim yazdırır
    bunun maliyeti yaklaşık 10 ytl olmazsa bu parayı açılan bir banka hesabına isin yazdırıp şimdiden ödeyebiliriz
    arkadaşlar bu fuarda gaziantep i kurtardık kurtardık
    aksi halde sokakta gezmeyle bu işi çözemeyim
    HAYDİ MOTORSİKLETCİLER TEK VÜCUT OLMA ZAMANI GELDİ.
    BUGÜN KARDEŞLERİMİZE YARIN BİZE.

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    veya arkadaşlar bence bu resimlerden birini alıp altınada gaziantep yazalım ve bir tişort a bastıralım ve fuarda onları giyelim ve bir saat kadar fuar kapısında oturalım gazeteciler mutlaka bu güzel habere koşacaklardır (türkiyede ilk)bizde basın açıklaması yaparız
    bu arada bu tişortları site yönetimi hazırlatırsa ve motosiklet.net arması da olursa iyi olur bu tişortlardan alıp bize katılmak isteyen arkadaşlar isim yazdırır
    bunun maliyeti yaklaşık 10 ytl olmazsa bu parayı açılan bir banka hesabına isin yazdırıp şimdiden ödeyebiliriz
    arkadaşlar bu fuarda gaziantep i kurtardık kurtardık
    aksi halde sokakta gezmeyle bu işi çözemeyim
    HAYDİ MOTORSİKLETCİLER TEK VÜCUT OLMA ZAMANI GELDİ.
    BUGÜN KARDEŞLERİMİZE YARIN BİZE.
    süper fikir
    bende düşünmüştümki bana destek veren bi firmanın önüne küçük portatif bir standa tüm fotoları yapıştırıp destek için mail adreslerini yazacaktım
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    Alıntı feragold adlı üyeden alıntı
    süper fikir
    bende düşünmüştümki bana destek veren bi firmanın önüne küçük portatif bir standa tüm fotoları yapıştırıp destek için mail adreslerini yazacaktım
    Dostum düşünsene fuarın kapısında 300 kişi oturuyor ve tişaortlarda motorsiklet giremez tabelası ve gaziantep yazıyor
    MT fuarda bayağı kalabalık olacak izmir adana ve bütün ilerden katılım olacak sadece buradan gün ve saat açıklanmalı ki o saat de herkez orada olmalı
    2006 istanbul toplantısına işimden dolayı katılamadım
    aslında o gece bu olayı şekilendirseydik şimdiden 200-300 kişilik listemiz olmuştu bile

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    İstanbulda İkamet eden cesur bir arkadaş, şu işi bir organize etse.
    Yokmu gözü pek biri. Fikir harika. Basının ilgisi bu olaya yoğunlaşırsa sanırım olay çözülür. Feragold Kardeş bizmi kalkıp gidelim istanbul'a. Haydi beyler icraat zamanı.

Orda yaşayan varmı?
    Sesimi duyan varmı?
    Sesimi duyuyorsan bir yere vur?

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    İstanbul fuarında düzenlenecek protesto aylemi konusunda ön ayak olacak yokmu.
    Orda kimse varmı?
    Orda kimse varsa bir yere vursun?

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Arkadaşlar bu olay dün gece NTV de yayınlanan MOTOKEYF proğramına konu oldu.Ama konu hakkında kimsenin birşey yaptığı yok.NTV de sadece bu konudan motosiklet kullanıcılarının çok rahatsız olduğunu söylemekle yetindi.Trafik Denetleme Şube Müdürü ile kısa bir röportaj yaptılar.O da motosiklet kullanıcılarının trafikte büyük bir tehlike yarattığını,tarafik kirliliğine neden olduğunu söyledi Ama NTV bu konuda duyarlılığını belirterek Tüm gelişmiş Avrupa ülkelerinde,turistik-tarihi önemi olan yerler de dahil olmak üzere tüm cadde ve sokaklara;motosikletlerin değil otomobillerin girişinin yasak olduğunu söyledi.Bu saçma yasak konusunda önümüzdeki günlerde ne gibi bir gelişme olacağını sabırsızlıkla bekliyoruz.

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    arkadaşlar bende bu yasaklama olayı yüksek ses çıkaran millete ses dinletmekten çok kulak tırmalatan motorların yüzünden çıkan şikayetten bıktıkları için yapmışlardır konyada da öyle insanın hiç de hoşuna gitmeyen motorların (yüksek ses çıkaran) yüzünden bütün motorların aynı kefeye konulması bizide üzüyor bu tür motorlara care bulmak gerekir diye düşünüyorum hep bizim için hem senin için dostum

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    Pro'nun hazırladığı taslağı aynen yolladım belirtilen yahoo adresine.
    ayrıca www.ortasekerli.com adresinde 15 günde bir yayınlanan online dergimiz var, iki bölümde yazı yazıyorum. ayın 15inde yeni sayı yayınlanacak ve benim yazılarımdan biri bu olacak, büyük ihtimalle de ana sayfada yayınlanacaktır.

Bilgilerinize.

yazı yayında...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zx12r adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bende bu yasaklama olayı yüksek ses çıkaran millete ses dinletmekten çok kulak tırmalatan motorların yüzünden çıkan şikayetten bıktıkları için yapmışlardır konyada da öyle insanın hiç de hoşuna gitmeyen motorların (yüksek ses çıkaran) yüzünden bütün motorların aynı kefeye konulması bizide üzüyor bu tür motorlara care bulmak gerekir diye düşünüyorum hep bizim için hem senin için dostum
    zx12r merhaba arkadaşım öncelikle forumlara hoşgeldin. bunu daha önceki yazılarımdada belirtmiştim.gaziantep de rahatsız edici ses yapan mobilet tarzı motorlar ortalama %2 lik bir rakkamı bile oluşturmuyor.%90 japon ve çin malı scooter,geri kalanda race ve benzeri motorlar.zaten o bahsettikleri motorları topladılar kalmadı ama bizim suçumuz ne anlayabilmiş değilim.

ne kadar ilginç bir ülkede yaşıyoruz değilmi,aylardır belediye ile trafik arasında mekik dokuyorum.belediye ;kararı biz almadık,trafikde; bizim yasak kaldırmaya yetkimiz yok diyor.antep valisi sayın süleyman kamçı da yasak tabelalarının fotolarını görünce bana üff bee bu ne kadar tabela deyip büyük şehir belediye baş yrd sına yanımda tlf açıp (çok fazla bu yasak geri çekilebilir)dedi demesine ama dinleyen kim.belediye kırk dereden su getiriyor.işin aslı şu ki yeni çıkan kanunlar ile il trafik komisyonu fes edilip bütün yetki ve görevler büy şhr belediyesinde ulaştırma koordinasyon merkezine devredildi.yani isteseler her ay yaptıkları karar toplantılarında bu konuyu masaya yatırıp yasağı çok kolay geri çekebilirler.(uğraşmak istemiyorlar)
    yani trafiğe attığınız mailler bir işe yaramayacak.yasağı kaldıracak kurum belediye.
    murat arkadaşımızın mailine cevap geldiğine göre demekki mailler okunuyormuş
    çok sevindim.
    arkadaşlar sizden rıca ediyorum hatta yalvarıyorum .bu mail trafiğini boş bırakmayalım.içinde zerre kadar motorsiklet sevgisi olan tüm arkadaşlarınızada bu mail adreslerini lütfen verin.
    çook teşekkürler
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    evet arkadaşlar tüm bu yazılar gerekli yerlere ulaşmalı hepsi çok güzel her yolu deneyip işgalden kurtarmalıyız yoksa artık gaziantepliyim demeyeceğim esaret altındayım diyeceğim fuarda da düşünülen bu uygulama harika olur diye düşünüyorum yazılar ve fuardan sonra baktık olmadı basıp gidelim hep beraber ve gaziantep i biz işgal edelim motor sesleriye yankılansın bu ilimiz bu feryadı bu isyanı duymayan kalmasın. haydi hepberaber!!
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca mail okumayı bilmiyo cogu o yerel yönetimdekilerin. pc yi atari sanıyo.
    Comfirmation Bias

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    dostlar hem lütfi kırdardaki hemde yeşilkentteki fuara gelicem... sizlerle buluşmayı ümid ediyorum...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Arkadaşlar, G.Antep B.Başkanımız Asım Bey'den, ona yolladığım maila karşılık cevap geldi...mailı aşağıda bilgilerinize sunarım;

Sn.Murat Bey,

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi olarak göreve
    geldiğimizden bu yana son 2 yıl içinde Büyükşehir
    Belediyesince, ilgi yazınızda belirttiğiniz konu
    hakkında alınmış herhangi bir karar yoktur.

Bahse konu yazınız ile ilgili olarak yaptırılan
    araştırma sonucunda Valiliğimiz İl Trafik Komisyonu
    Başkanlığının 27.06.2000 gün ve 2000/38 sayılı kararı
    gereği olarak trafiğin bir uygulaması olduğu
    anlaşılmıştır.

Bilgilerinize rica olunur.

Dr. Asım GÜZELBEY

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    yani gene aynı şey olmuş.bir türkiye klasiği.
    top bir o yana bir bu yana atılıyo, ama tutan nedense hiç çıkmıyo.
    bi halt olmaz bunlardan...
    başka türlü bir ses çıkarmak lazım.
    daha anlaşılır bir dil !!! ile söylemek lazım...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    e tamam baba trafiğe verin ayarı,bakalım onlar ne diyecek
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    bu belediye başkanı okuuyorsa yada kalemi okur herhalde konuşsun trafikle yazılı görüşsün buraya yazsın trafigin neden kapattıgı rapaoru yada

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler