Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

motorsikletçilerin kökünü kazıma niyeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    hangi yasaya,hangi kanuna göre yaparlar anlamıyorum iyi o zaman çok kalabalık bölgeyede sokağa çıkma yasağı gelsin. bunların mantığı bu malesef
    seçimlerde görekcekler
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bu topiğin açıldığı günü hatırlıyorum...Ne kadar zaman geçmiş,değişen hiç birşey...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ks89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa ybr 2005
    siz şimdi motorları serbest bıraksınlar trafik yoğunlaşmasın diye düşünüyosunuz ama bunu fırsat bilip dengesiz hareket eden bikaç motorcu yarışa tutuştuklarında nolacak biliyosunuz.

trafik kurallarına uymayan sürücülere uygulanası kurallar koysalar daha iyi olur.şehir içi hız limiti ..

yaa çok hızlı gidiyolar şehir içinde polis bişey demiyo walla tokatta . jawayla bütün caddenin tozunu attrıyolar :s

altlarına almışlar kanuni tiger leri hiç bişeye yaramıyo onla takılacan jawaların peşine basacan cezayı :@ yoksa tiger ne işe yarar

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Biz de onu diyoruz, kurallar uygulansın.
    May the Force be with McLaren Mercedes

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bunun ile ilgili son bilgi nedir arkadaslar bütün sayfaları okudum!netice nedir...Biri bilgi verebilir mi?Özellikle gaziantepli arkadaslar...
    AKIN FİDAN

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim topik hortlamış
    arkadaşlar bölge idare mahkemesine duruşmalı dava açtım.umarım motosiklete antipatisi olan bir hakim ile karşılaşmam.avukatım bayaa iddaalı.yakın zamanda sonuç bekliyoruz
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    selam arkadaşım konu hakkında bilgi verirmisin acaba merak ettimde.

hala mail atılması gerekiyorsa seve seve atarız.

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Gaziantepli Olarak Hepinizi ayakta Alkışlıyorum.. Gösterdiğiniz İlgiye GErçekten Hayran Kaldım.. Teşekkürler

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaziantepli Olarak Hepinizi ayakta Alkışlıyorum.. Gösterdiğiniz İlgiye GErçekten Hayran Kaldım.. Teşekkürler
    Sevgili motor dostu kardeşim,basit bir önerim olacak.Hayranlığınızı bizlerle paylaşmanızdan başka,bölgenizde göstereceğiniz sıkı faaliyetlerle camiamiz adına yapacağınız başarılı çalışmaların takipçisi olacağız.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    bece toplanip duzgun resmi bi sikayette bulunulmali gaziantep emniyete veya direk belediyeye. Yanlis hatirlamiyorsam gaziantep emliyet muduru cok duyarli biriydi(tv de izlemistim) o yardimci olabilir...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    jinlun 125citycomfort-cbr600fyada gsx600r yakındaa
    abi sizde bir daha ki seçime düşünerek oy atarsınız ona göre adam akıllı iyi niyetli yöneticiler gelir muhakkak adamın karısı söylemiştir selammmmiiiiiiiiiiii yasakla ben şerhir içinde motor görmek istemiyorum diye(malum yaşlı teyzeler sıcak bakmıyo ya bize o yüzden yani)adamda yasaklamıştır.hgatta o belediye başkanı arkadaşa dağda bi in bulsunlar elinde taş baltayla avlansın dursun medeniyetsiz..........................

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kardes böyle sacmalık olmaması lazım .bu ne ya ..orası yask burası yasak ..olmaz .

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Aslında Bu yasak Yıllar önce konulmuş. hani şu 103 ve mobilette motorsikletlerin piyasada ağırlıklı olduğu zamanlar. o zamanki gençler yani şimdiki abilerimiz eksozun sesini açtırıyorlar bangır bangır, 103 motorsikletle 130 süraat yapmaya çalışırken geberip gidiyorlar hergün bi kaza haberi buda o zamanlarda halk içinde baya yankı uyandırıyor. o zamanlarda böyle bir karar alınıyor be kütphanelerin emniyetin adliyenin vs çevrelerine yakın yerlerden bile motorsikletleri geçirmiyorlar. Ve zaman içerisinde şehirdeki motorsikletleri toplamaya başlıyorlar. Sen Kırmızıda geçtin, senin ehliyetin yok, senin kağının altında göz var, cezalar motorun fiyatı kadar olunca piyasada motor tükenmeye başlıyor. yönetim değişise bile kural aynı kalıyor. ve şu anki Gaziantep!in durumu ortada Umarım Anlatabildim

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı raven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee ne yani turist bir motorlu da gelse ceza mı kesecekler. bu kuralı koyan tam bir malmış. insanların ulaşım haklarıı ellerinden almayı hangi kanuna dayandırıyorlar?
    haklısın, imza..

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    vay be neler oluyomus ne zamandır gormedigim bir konuydu... Bende pro ark. gonderdiği mail in aynısını postalşardım
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ne kadar saçma bi olay ya

burası tr valla her sey olabilir...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    konuyu ayşe şule ye de iletelim medya da girsin işin içine yokmu medya da çalışan motosiklet aşığı tanıdığı olan ?
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

cenk3207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200gy_2
    resimleri gördüm şok oldum. her yere motor giremez levhası dikmişler. inanılmaz. bunları ankaraya şikayet etmek lazım bence.

cenk3207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200gy_2
    cobalt sana katılıyorum. bu medeniyetsizlerin dilinden medya anlar.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gaziantepi bilemem ama şu Kadıköy Bahariye de falan yürümek bile zorlaştı motorlardan scooterlardan . Kaldı ki Trafiğe kapalı alan ama Motorlar heryerden giriyor . Belki de Gaziantep halkı isyan etmiştir artık . Mahkeme motorcuların aleyhine sonuçlanabilir hazır olmak lazım . Gönül ister ki komple yasaklamak yerine denetimler artsın ama ona Türk polisinin ve insanının gücü yetmez . Amerikan tarzı bir polis teşkilatı kur 1 defa uyarıdan sonra yatır aşağı tak kelepçeyi . Bas cezayı ne ehliyetsiz kullanan kalır ne de muayenesiz gürültü makinası bozuk motorlar . Bu da olamayacağına göre kökten çözüm komple yasaklamak olmuş ne yazık ki .

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler