Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

motorsikletçilerin kökünü kazıma niyeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusurabakmayın mecburen bir güncelleme ,çünkü daha fazla mail,e ihtiyacımız var.ellerinize sağlık..
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    feragold buraya hazır bir metin koysan herkes onu gönderse daha pratik olur ve daha çok kişi gönderir. herkesin 3-5 tane mail hesabı var. hepsinden ayrı ayrı gönderirler.

[QUOTE=fakir ama gururlu]feragold buraya hazır bir metin koysan herkes onu gönderse daha pratik olur ve daha çok kişi gönderir. herkesin 3-5 tane mail hesabı var. hepsinden ayrı ayrı gönderirler.[/QUOT

hazır metin
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

Gaziantep ilinde yaşayan bir motosiklet kullanıcısının paylaşımı üzerine iliniz şehir merkezinde uyguladığınız motosiklet yasağından haberdar oldum. Ayrıca birçok muhtelif noktalara yerleştirdiğiniz uyarı levhalarını da fotoğraflardan gördüm.

İzninizle şahsınızı ve konuyla ilgili insiyatif sahibi emniyet yetkililerini almış olduğunuz bu karardan dolayı kutlamak istiyorum. Her ne kadar gelişmiş Batı ülkelerinde motosiklet kullanımı kanunlar ve yerel idareler marifeti ile teşvik edilmekte ve kullanıcılara her türlü kolaylık sağlanmakta olsada millet olarak her konuda kendilerinden akıllı olduğumuza inanan birisi olarak motosikletlere karşı verdiğiniz mücadelede sizlerin yanında olduğumu bilmenizi isterim. Zaten motosiklet matah bir icat olsaydı büyüklerimiz vatandaşımıza bu konuda her türlü desteği verirdi diye düşünüyorum.

Sayın X’im, bir motosiklet kullanıcısı olarak içine düştüğüm bu illetten kurtulmanın yollarını arıyorum. Şimdiye kadar ne yaptımsa kendimi hep motosiklet üstünde buldum. Bende artık bir araba alarak diğer insanlar gibi park sorunu yaşamak, trafiğin sıkışmasına katkıda bulunmak, varacağım yere geç kalmak, boş yere benzin tüketerek milli serveti egzost borusundan havaya savurmak, yollara zarar vermek, kısaca çileden çıkmak istiyorum. Motosikletimle trafikte rahatça ilerlerken arabaların içine tıkılmış insanları gördükçe onlar gibi olmak istiyor, üzüntümden gözyaşlarımı tutamıyorum. Lütfen bana yardım edin!

Saygılarımla

--------------------------------------------------------------------------------------------------http://www.gaziantep-bld.gov.tr/hizmet/hizmet_ulasim.php
    http://www.gaziantep-bld.gov.tr/hizm...met_ulasim.php
    belediye başkanı asimguzelbey@yahoo.com

sencer isimli arkadaşımızdan alıntıdır

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    Herkese Mrb.
    Evet hazır metinde eklendi. Gönderilecek mail adresleride. Şimdi bu metni kopyalayıp (veya kendinizde yazabilirsiniz) göndermez iseniz, ömrü hayatınız boyunca ne zaman motorsiklet kardeşliğinden söz edilse, ne zaman motorsiklet sevgisinden bahsedilse sizin aklınıza bu maili göndermediğiniz gelecektir. Bu maili göndermesseniz; Bende bir motorseverim deseniz bile vicdanınız size bu maili atmadığınızı ve bir yerlerde motorseverler acı çekerken sizin parmağınızı oynatmadığınızı hatırlatacaktır. Bir ömür boyu bu vicdan azabı ile yaşamak istemiyorsanız sizde bu maili göndererek, motorsever kardeşlerinize dostluk elinizi uzatın. Bu maili göndermesseniz 3 vakte kadar başınıza kötü birşey gelmeyecektir. Ancak bir ömür boyu vicdanınız sızlayacaktır. Haydi eller klavyelere, motor kardeşliği için.

Saygıyla...

Alıntı yusufhalfeti adlı üyeden alıntı
    Herkese Mrb.
    Evet hazır metinde eklendi. Gönderilecek mail adresleride. Şimdi bu metni kopyalayıp (veya kendinizde yazabilirsiniz) göndermez iseniz, ömrü hayatınız boyunca ne zaman motorsiklet kardeşliğinden söz edilse, ne zaman motorsiklet sevgisinden bahsedilse sizin aklınıza bu maili göndermediğiniz gelecektir. Bu maili göndermesseniz; Bende bir motorseverim deseniz bile vicdanınız size bu maili atmadığınızı ve bir yerlerde motorseverler acı çekerken sizin parmağınızı oynatmadığınızı hatırlatacaktır. Bir ömür boyu bu vicdan azabı ile yaşamak istemiyorsanız sizde bu maili göndererek, motorsever kardeşlerinize dostluk elinizi uzatın. Bu maili göndermesseniz 3 vakte kadar başınıza kötü birşey gelmeyecektir. Ancak bir ömür boyu vicdanınız sızlayacaktır. Haydi eller klavyelere, motor kardeşliği için.

Saygıyla...
    çok saol yusuf duygulandım valla..

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    baba gelmeyenin çatalı kırılsın derim... saçmalığın tam daniskası... böye bir kararın alınmasında art niyet ararım... ben.... aslında köprüler ve oto yollar dada ücretlerdeki bu gidişata dur demek gerek buda toplanarak olması gerek... trafikte 500-600 adet motor... modeli fark yapmaz... BÜTÜN ARKADAŞLAR VARMISINIZ...

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    Bu sorun çözülene kadar bu sayfa hep güncel kalacaktır. Ben bu siteyi 5-6 aydır takip ediyorum. Sitedeki bütün arkadaşlar çok duyarlılar. Eminim bu sorunu sadece bizim sorunumuz olarak algılamayarak, gerekli desteği veriyorlardır.

Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı
    baba gelmeyenin çatalı kırılsın derim... saçmalığın tam daniskası... böye bir kararın alınmasında art niyet ararım... ben.... aslında köprüler ve oto yollar dada ücretlerdeki bu gidişata dur demek gerek buda toplanarak olması gerek... trafikte 500-600 adet motor... modeli fark yapmaz... BÜTÜN ARKADAŞLAR VARMISINIZ...
    bunu uzun uzun düşündük fakat istiyoruzki herşey devlete millete saygı çerçevesinde olsun.2000 motor gene oluruz fakat yolu kapatınca orda bi ambulans yerine ulaşamayıp bi hasta hayatını kaybetse vicdan azabından yaşayamam+fırlayıp biri çıkıp o kalabalıkta tekteker yapsa vs kaza yapsa haklı iken haksız oluruz vs vs vs
    ama başka çare kalmazsa mecburen ...

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    feragold : kardeş... sağ şeriti kapatıp bir beşiktaş ortaköy arası veya inönü stadından. taksim oradan levent oradan beşiktaş ve ortaköy yapsak.. ama sağ şeritten rutin bir ilerleme düşündüm... ben de ambulanla gittim onu bilirim... ama bütün trafiği kapatalım demiyom. trafik akışında... rutin ilerleme...

Butun yazıları okudum resimlerede baktım boyle bir rezillik sadece Turkiye de ki geri kafalılarda olur,nasıl bir sacmalıktırki bu mantık arayalım bunun ne mantıgı nede acıklaması var mailimide attım yazıktır ya insanlar para verip motor alıyorlar vergisini oduyorlar sonra yasak si...rim boyle yasagı....
    Uyanın arkadaslar sıra harbiden bize gelicek bir gun iki teker de olsa motosiklet inden ulasım aracı oldugunu öğrensin bu geri kafalılar ayrımcılık yapıcaklarsa tırları petrol tasıyan aracları sokmasınlar trafiğe bizi değil bizim kime ne zararmız olmuski...

belediyeden bi cevap gelmez ise bölge idare mahkemesine dava açacağım.ne yapalım sabır taşı olduk hala bekliyoruz.bi gün tüm motorlarımı yakacağım diye kendimdem korkuyorum

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    sakın baba bi çılgınlık yapma bir iki tane zıpçıktı yüzünden... aç davanı karar ne ise ona göre danranırsın...

Isyan Etmek Boşuna.. çapulcular Varken

bu olay benı delırttı ama herseyın bır yolu var demı... imza toplanmak falan hikaye... en guzelı mucadele arayın reha muhtarı bakın ertesı gun arabalara yasaklanacak olmadımı arenaya verın can dundar sayesınde sızı çiçekle karsılarlar... olmadım sadettın teksoya soyleyın yok yok bu olmaz... objektife verin: şaşırsınlar...... EN İYİSİ GAZETEYE VERMEK VEYA BIR DILEKÇE VERMEK EYER TRAFİYE BIR ZARARLARI YOKSA... ÇUNKU ANTAPE 12 MOTOR GITTIK NUR DAGI TIRMANISINA FOTOLARI IZLIYEBILIRSINIZ ((( ASIL SORUNLARI SERSERICE DAVRANAN MOTOSIKLET SURUCULERI VE LAF ATANLAR BU AYIP VE BU YUZDEN YASAKLANMIS.... CABASINI DA TUM HERKEZ ÇEKIYOR BU ÇAPULCULAR YUZUNDEN

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    arkadaşım böyle bi olay saçmalık ötesidir öncelikle bu komisyonun kararına bakmak lazım sebep amaç nedir diye idarenin her türlü işlem ve eylemleri yargıya açıktır ve idare mahkemesi konuyu amaç sebep konu gibi ve yönlerle inceler en önemlisi kamu yararı ilkesidir fakat her idarenin takdir yetkisi vardır ve mahkeme bu yetkiyi inceleyip yerindelik denetimi yani idareyi yönlendirecek karar veremez yapılacak şey YÜRÜTMENİN DURDURULMASI talepli iptal davası açmaktır...feragold kardeşim mesajını herkes okusun diye burdan cevap vermeyi uygun gördüm.öncelikle bu komisyondan yada belediyeye itiraz et ona göre dava aç eğer davan reddedilirse danıştayda temyiz et..bu karar bence kamu yararına aykırıdır fakat komisyonun bu kararının gerekçesini okumadan burdan sana net bişi söyleyemem ama genel prosedür budur..babam bölge idare hakimi ona danışıp tekrar sana cevap yazacağım saygılar

arkadaşlar konunun ciddiyeti üzerine bişeyler demek istiyorum devlete ve idareye karşı sakın olaki yasadışı tepkilerde bulunmayın inanın bana idare mahkemelerinde çalışmış bir avukat olarak açılan davalarda kişilerin değil toplumun yararı gözetilerek karar verilir ve bu karar iptal ve yürütmeyi durdurma şeklinde olur.ayrıca pek çok örnek gördümki hakimler genelde devletin aleyhine karar vermektedirler yani mahkemelere güvenin ve yasal olarak kazandığınız yol sizi herzaman daha onurlu kılacaktır.bu konuda hertürlü desteği vereceğim ve bilğilendireceğim feregold bana kararı gösterirsen sevinirim komisyonun...saygılar

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

puma ilgin için önce çok teşekkür.4.sayfada kararın fotokopisi ve belediyeden dilekçeme gelen cevap var .

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    feragold kardeş 4.sayfadaki resimler açılmıyo mailıma gönderirsen sevinirim
    av.altug80@gmail.com
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    Birde konuya yetkililerin gözüyle bakalım
    gazi antep,e bu konuya cevap yazan kaç kişi gitti ?
    Ben 1999 2000 yıllarında askerligimi kilis,te yaptım antep,e görevim yüzünden ayda 10 yada 15 kere gidiyordum çok güzel bir şehir başta tarihi ve yolları, insanları cok güzel sıcak kanlı dogunun parisi, izmir,i ankara,yı istanbul,u aratmaz.
    Köylerden motoruyla çok gelen var antep,e insandan çok motor var diyebilirim 50 yasındaki amcadan 11 yaşındaki kardeşimize kadar herkezin altında motor sokaklarda vızır vızır motor kaldırımlar ana yollar eşi kendisi 2 yada 3 çocugu ve bi o kadar havaleli çanta o emektar motorunun sırtında ters şeritten mi dönülmezdenmi ışıklardanmı dersin herkez bi kafada hee hepsi aynı degil tabi polis,e gelince herkez birbirini tanıyodu çevirmiyodu bile
    ŞİMDİ TEPKİLERİ ÜSTÜME ALMAKTA İSTEMEM
    ama merkezde kaldırımlar istanbul kadar dolu insanlar yollara taşıyordu motorlar sagdan gittigi için vızır vızır.
    ve allaha emanet gidiyo bizim buradada var aynısı ama mantık olarak eli ayagı firende burdaki cogu motorcu önündeki aracı ya aynadan yada ne yapacagını tahmin ederek hareket ediyo ve zihninde kaza yada polisten ceza yemeyeyimde şu işikta durayim var antepte kiliste bu yok.
    Motoru olan basıyo gaza
    Antepten motorculardan tepki almak istemiyorum hepimiz kardeşiz
    birde yetkililerin gözüyle bakın niye bu kadar yaygınlaşmış motoru belli yollara sokmuyo maksatı motorcuların kökünü silmek neden silsin
    5 senedir antep,e gitmedim ama orasını kendi yuvam gibi görmüştüm benimseyip oraya ayak uydurmuştum
    birde büyük şehirlere gelin bakın bence polisten sürücülerin korkusuna!
    bence uyara uyara bıkıp motoru belli yollara sokmamaya karar verdiler
    Antepli kardeşlerim bana kızmayın altınızda en iyi motorlarda olabilir ama zihniyet ne? kendi kullandıgın motoru araç yerine koyuyosan en tabi hakkın kurallara uymakta öyle olmalı.
    5 sene olmuş diyceksiniz ama fikir neyse zikir de o kalıyo 50 yaşındaki amca uyardıgında kendi şivesiyle polise cıkıştıgında baglanacak bir mopet i var bütün dünyası o vermez amcayı merkeze sokmasa efendi kullananlar niye giriyo olur
    kötünün yanında iyi yanıyo
    Bu yasaga karşı çıkmıyo degilim imeil imi bu yazıdan önce attım
    bence acele etmeyin sabredin zamanla polis göz yumar oraların polisleri burası gibi dedigim dedik degil
    BU ARADA GAZİANTEP,E YOLUNUZ DÜŞERSE KÖŞEDE İLK GÖRDÜĞÜNÜZ BAKLAVACIYA GİRİN BİZİM BURDAKİ MARKA BAKLAVACILARA TAŞ ÇIKARAN TATLILARINI TADIN
    ALLAH kazadan beladan korusun hepimizi..
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    istanbul mail atalım olmadı gidelim herkez tepkisini koysun evet istanbul bize olsa bağdat cad. geçemezsiniz motora kapalı dense acaba nasıl olur bi düşünelim o yüzden mail yada başka türlü bu zihniyetlere tepkiyi verelim
    asimguzelbey@yahoo.com yazın hatta bu mail adresini iyice dolduralım

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru

TEPKİ (istanbul,ankara,izmir,antalya,konya,bolu,sakarya, kocaeli,adana diger MT

motorsikletçilerin kökünü kazıma niyeti.fotolar3.ve4.sayfada
    --------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar.malesef gaziantep te motorumla sizler gibi gezip tozamıyorum. 2000 yılında il trafik komisyonunun aldığı kararla merkezin büyük çoğunluğu yasaklandı.yasak kapsamı genişleyerek devam ediyor.yanlış bilmiyorsam türkiyede en fazla trafiğe kayıtlı motorsiklet gaziantep de.ne garip ülkeyiz değilmi %5in cahilliğinin vs bedelini ben ve benim gibi %95 ödüyor.yani kask kullanıyorsun a2 ehliyet sahibisin tam donanımlısın efendi efendi merkezden geçemezsin,geçersen 45ytl,itiraz ettin 90,biraz daha itiraz aha motorun bağlandı..elin avrupasında yaygınlaştıralımda trafik rahatlasın denilirken bizde ne güzel oooof %5i denetleyemiyorsan, birazda halktan şikayet varsa kökünü kazı gitsin,yasakla kurtul mantığı hala dimdik ayakta.arkadaşlar hepinizden destek ve öneri bekliyorum.mehmet arıkök.gaziantep
    buna açılmış bir topik var ve kimse tepkisini yada düşüncesini yazmamış görüyorum herkez keyfinde her türlü motor kullanırsın sana kullanma diyen yok ama giremezsin diyende yoktur bazı bölgelerde bazı motor sevdalısı arkadaşlarımıza yasaklanmış ilk olarak gaziantep bi tepki verelim
    bu topik kocaeli gebzeden ben açtım lütfen destekleyin
    sizlerede aynı kısıtlamalar gelse nasıl olurdu baktımda baya bi duyarsız toplum var herkez içindeki düşünceyi bir yol göstermek adına yazsın hatta buraya da degil asıl mücadele yapılan yere sadece ufak bi ricam dır
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=7560
    duyarsız kalmayınız yıl 2006 uyanın bizim buralarda herşey istediginiz gibi diyimi

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Yuuuuh! Arkadaş açsın davasını, maddi manevi yanındayız
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler