Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Karakolluk oluyordum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne o bir daha birisinin motoruna oturmaya cesaret edebilir nede sen bu gibi bir nedenden dolayı birisine dalarsın

ikiniz icinde buyuk ders olmus sanırım
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten daha önceden evlenmeden önce 1 buçuk sene metris kapalı ceza evinde yattım gene böyle yaralamalı bir kavgadan girmiştim.
    abicim sende biraz asabiymişsin galiba, değermi lavuğun biri için hayatını karartmaya. gerçi bu şehirde belaya karışmadan yaşamak zor, adamın biri saldırdımı yapıcak birşey yok. zaten o yüzden biber gazı taşıyorum yanımda, biri saldırdımı sıkıp, adamı etkisiz hale getirip ortamdan uzaklaşlaşmak en iyisi.
    geçmiş olsun ayrıcada
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Büyük geçmiş olsun , anlattıklarını Ceki çen kıvamında okudum
    Hocam bu kadar sinir iyi degil adam utuyu bıraktıktan sonra sadece polis te diyebilirdin . Adamda bir arıza varsa nefessiz kalırsa ölürdü . Motor çizilmesin diye katil olmaya deymez .

Geçmiş olsun.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ucuz atlatmış, sayesinde sen de ucuz atlatmışsın. Sonuna kadar haklısın ama adama bişey olsaydı kurtuluş olmazdı.
    Geçmiş olsun.

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyun kaç peki , o da çok önemli ??? yani boylu poslu bi kick boksçuysan sana bulasılmaz , öle birini tanıyorum da allah korusun vllaa , yanlıslıkla eli falan çarpsa acilde açarsın gözünü
    Benim boyum 1.80 ama boy kilo çokta önemli değil ben 60-70 kiloda çok sert sporcular gördüm.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun , anlattıklarını Ceki çen kıvamında okudum
    Hocam bu kadar sinir iyi degil adam utuyu bıraktıktan sonra sadece polis te diyebilirdin . Adamda bir arıza varsa nefessiz kalırsa ölürdü . Motor çizilmesin diye katil olmaya deymez .

Geçmiş olsun.
    Yok yok arkadaşım olay motorun üstüne oturma veya çizme ye çalışmaktan çıkmıştı resmen.
    Herif daha iner inmez bana yumruk salladı hemde küfür ederek burda yazamıcam şimdi.EEEbende bodybulding ve boks çalıştım 4 sene kadar kayda değer seriliğe sahibiz kendimizce sahibiz...

Halbuki yeminederim motodan inseydi hiç sesimi çıkarmadan direk gazlıcaktım hiç bulaşmadan.ama dedimya direk saldırdı bana..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:17 ----------

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz atlatmış, sayesinde sen de ucuz atlatmışsın. Sonuna kadar haklısın ama adama bişey olsaydı kurtuluş olmazdı.
    Geçmiş olsun.
    Ölmesin diye ancak babam için bukadar dua ederdim zannedersem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:20 ----------

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Ölmesin diye ancak babam için bukadar dua ederdim zannedersem
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Yok yok arkadaşım olay motorun üstüne oturma veya çizme ye çalışmaktan çıkmıştı resmen.
    Herif daha iner inmez bana yumruk salladı hemde küfür ederek burda yazamıcam şimdi.EEEbende bodybulding ve boks çalıştım 4 sene kadar kayda değer seriliğe sahibiz kendimizce sahibiz...

Halbuki yeminederim motodan inseydi hiç sesimi çıkarmadan direk gazlıcaktım hiç bulaşmadan.ama dedimya direk saldırdı bana..
    Zaten eğer kalıplıysan direk saldırıyorlar İstanbul'da paranoyak dolaşmaya başladım kaldırıma oturan derebeyi. Dört senelik boksör demek 40 gün yoğun bakım demek vursaydın ya çenesine bi sağ kroşe karaciğerede sol aparkat

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı maxustad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boyum 1.80 ama boy kilo çokta önemli değil ben 60-70 kiloda çok sert sporcular gördüm.
    hımm iimiş ya , 180 cm de fena diil ama şöle bi 1,90 ve üstü olsaydın çok fena olurdu . kimse motosikletine oturup da ileri geri konusmazdı tabi deli değilse eğer ...

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm iimiş ya , 180 cm de fena diil ama şöle bi 1,90 ve üstü olsaydın çok fena olurdu . kimse motosikletine oturup da ileri geri konusmazdı tabi deli değilse eğer ...
    Valla bu halimle bile köşe başında bekleyen tipler benle göz temasından kaçınıyor.

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Zaten eğer kalıplıysan direk saldırıyorlar İstanbul'da paranoyak dolaşmaya başladım kaldırıma oturan derebeyi. Dört senelik boksör demek 40 gün yoğun bakım demek vursaydın ya çenesine bi sağ kroşe karaciğerede sol aparkat
    Aman aman allah korusun.kondisyonumu bugüne kadar 2 defa kullandım.
    Biri ankarada gasp edilmek istedim 2kişi tarafından geçen sene oldu.

Diğeride istanbul tahtakale mercan yokuşunda.

Sonra insan kendinden utanıyo.nebilim ben öyle oldum karşımdaki bana göre savunmasız.Düşünsene ben şimdi K-1deki dövüşcülerle nasıl dövişim.sokakdaki sıradan insanlarında bileği çok salam olanlar hariç.pek şansı yok diyorum.bunu bu bilinçle kullanmak beni üzüyo.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Aman aman allah korusun.kondisyonumu bugüne kadar 2 defa kullandım.
    Biri ankarada gasp edilmek istedim 2kişi tarafından geçen sene oldu.

Diğeride istanbul tahtakale mercan yokuşunda.

Sonra insan kendinden utanıyo.nebilim ben öyle oldum karşımdaki bana göre savunmasız.Düşünsene ben şimdi K-1deki dövüşcülerle nasıl dövişim.sokakdaki sıradan insanlarında bileği çok salam olanlar hariç.pek şansı yok diyorum.bunu bu bilinçle kullanmak beni üzüyo.
    Valla bende üzülüyorum bazen ama düşünsene o tarz insanlar savunmasız insanlara neler yapıyorlar. Bizim bir artımız ne yapacağımızı çok iyi bilmemiz zaten ben pek fazla uzatmıyorum tek hamlede bitiriyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Valla bu halimle bile köşe başında bekleyen tipler benle göz temasından kaçınıyor.
    haklılarr çok sakatt : )

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Bugünün sitresini atmak için hiç sevmediğim bir yere gidicem.

Hamama

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    off böyle bi durumda olmak istemezdim benimde başıma gelmişti çocuğa vurdum çocuğun gözleri sulandı sorada bayılmıştı yusuf atmıştım çok sonrada kimseye vurmadım :D
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı elegance45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off böyle bi durumda olmak istemezdim benimde başıma gelmişti çocuğa vurdum çocuğun gözleri sulandı sorada bayılmıştı yusuf atmıştım çok sonrada kimseye vurmadım :D
    son pişmanlık fayda etmiyo bazen,çok dikkatli ve sinirlerine hakim olmak gerekiyo.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    öncleikle karakolluk durumu hallettiğiniz için geçmiş olsun, adamın belasından kurtulduğunuz için de ayrıca geçmiş olsun.

eleman sizden bir talepte bulunursa doktora bir gösterin, ciddi bir hastalığı mı var yoksa size film mi çevirmiş. ağzından köpükler çıkarma vs. eski oturduğum yerde bu tip senaryolara çok denk gelirdim.

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Amaan abicim geçmiş olsun...Lütfen sakin olalım...
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş geçmiş olsun.

Bu herifçioğlunun derdi başka imiş? Hiç kimse gerçekten akıldan eksik değil ise böyle davranmaz allahtan sana birşey olmamış

Geçmiş olsun.
    Poturdak

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    geçmiş olsun usta yanlış davranıyorsun ben laaan diye bağırarak koşuyorum motora doğru hepsi kaçıyor öyle yaparsan çok çabuk korkuyorlar usta şaka bi yanada harbiden geçmiş olsun dengesizmi biter iyi yapmışsın eline koluna sağlık bide ilk yumruğu o atmış yamuk eline koluna sağlık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler