Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bısan 125 terra cup ıle ılgısı olan varmı almayı dusunuyorumda

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bılgısı olan yada kullanan varsa yardımcı olsun tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Hiç mi yok bu motordan kullanan

Arkadaşımız yardım istiyor yav..
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Var KardeŞ Ben Bİsan Terra Cup 125 Kullaniyorum Motor Olarak Cok GÜclÜ Ama Pİlastİk Aksam Pek İyİ DeĞİl Denİlebİlİr GÖrÜnÜŞÜ İyİ Özellİkle Motorun Sesİ SÜper Egsoz Harİka Bİsorunu Var Ora Pİlastİk Aksam BaŞak Sorun Ciksrmiyor Yolda Hizli Ve Cok Serİ Tafsİye Ederİm Ben 1.5 Seneden Berİ Kullaniyorum

Motosikleti
    BİSAN TERRA CUP 125
    Kardeş bende bu motorsıkletten bu ay alıyorum evet motorsıklet arkadasında söylediği gibi tipi filan çok dehşet özellıkle motoru diğer cup lara (yarı otamatıklere ) göre çok kuvvetli..
    motorun diğer dikkat çeken özelliği egzozu ve sesi diğer cuplara göre çok daha güsel ve farklı... ben almanı kesınlıkler öneriyorum ayrıca kötü motorsıklet olsa şahsen ben almam
    ben 5 sene motorsıklet tamırhanesınde calıstım.... gercekten verdiğin paraya değecek bır motorsıklet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

Diğer bi ayrıntıya girmek ıstıyorum herkes o fiyatı verdıkten sonra Honda ve Yamaha al dıyor
    tamam Yamaha ve Honda nın çok kalıtelı ve ıyı bır motor oldunu bende bılıyorum
    ama gelelım kı yedek parça ları el yakıyor ...... acayip pahalı yanı nıhayetınde bır motorsıklet bunu devirende düşecende elbetkı bı gun granajlarını kıracan inan işte o zaman altındakı motor Honda Yamaha olmasında ne olursa olsun yok böyle bır olay ya adam honda nın arka camurluk sınyal lambaları fren lambası o plaka takılan granaj 120 mılyon küsür istediler Yamaha dahada pahalı bence en temızı BİSAN TERRA CUP 125 ben bu ay alıyorum sanada almanı tavsıye edıyorum ınan bana bakımını zamanında yaptır herkese kullandırma mototrunu hor kullanma hiç bi sorun cıkmıo menmun kalacagına %100 garantı verıyorum şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız hayırlı sürüşler diliyorum ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 ----------

Granajları çok iyi değil ama kötüde değil ... Yani yeter iyi granaj yüzünden motordan cayma sakın ....mılletın sözünede bakma inan bana BİSAN TERRA CUP 125 VERDİĞİN PARAYA DEĞER BİR MOTORSİKLET......

Bisan hakkında başka öğrenmek istediğin bir şey olursa lütfen foruma yaz ve ya şu e-posta adresinden bana ulaş: sinyor_alfonso@windowlive.com dan Ulaşabilirsin.........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:16 ----------

ARKADAŞLAR BENIM BÜTÜN MOTORSIKLETLER HAKKINDA BİLGİM VARDIR..........

MARKA VE MODEL FARKETMEZ HER KONUDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ......

BİLGİ ALMAK İÇİN SORULARINIZI FORUMA YAZINIZ VEYA e-posta ile bana bıldırın
    sinyor_alfonso@windowslive.com......foruma yazarsanız sevınırım sadece geniş bilgi almak ısteyenler eklesın....(yani çok detay çok bılgı alamak ısteyenler )

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    bisan senatör 150 kardeş hakkında bilgi verirsen sevinirim parça durumu son hızı kronik sorunları motor gücünün şaseye yetip yetmediği vb

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:57 ----------

konu 2007 de açılmış sen şimdi cevaplamışsın ama demek ki aslında benim sorumu cevaplayacakmışsın bu vesile ile
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler