Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gs500'den CarbonFighter'a dönüşüm fotoları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Bence arka tarafı büyük ve heybetli göstermenin aksine açık bırakın iyice. Egzozu kısa takın. r6lardaki gibi. Ayaklığın alt tarafında olsun.(sürücü peg i). Şaseyi keçip biçmeden r6(2000lerdeki kasa) kuyruğu takmanız da mümkün daha öncede dediğim gibi. Yolcu peglerini çok ucuza alüminyum olarak değiştirebilirsiniz.(Çifti 10-15Tl kadar). Ama aynı ayaklıklar sürücü için uygun olmuyor, yan duruyor. Sürücü için olanları da varmış ama ben burda bulamadım. Bu kadar tembel olmasam benimkilerin fotosunu çekip koyardım. Ama kesinlikle güzel duruyor orjinalinden. Fakat monte etmeden önce spiraller biraz daraltmak gerekmişti benim aldıklarımı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emir gayet güzel oluyor bence de.
    Depoya sert kabartmalı Suzuki amblemleri gider, bir de alt sakalı taktığında koruma demirini çıkartacaksın herhalde değil mi? Pegler ve arka stop da değişip, arka lastik de biraz kalın ve daha sportif bir desen olsa tadından yenmez herhalde.

KurtBeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ CUP 100 X
    Hocam orjinal hali güzelmiş aracın be..
    .: MezaR KabuL :.

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı KurtBeyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı fikirdeyim hatta bende sahibinden.com inceledim. gayet güzeldi. ama tabii modifiye bir keyif meselesi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence arka tarafı büyük ve heybetli göstermenin aksine açık bırakın iyice. Egzozu kısa takın. r6lardaki gibi. Ayaklığın alt tarafında olsun.(sürücü peg i). Şaseyi keçip biçmeden r6(2000lerdeki kasa) kuyruğu takmanız da mümkün daha öncede dediğim gibi. Yolcu peglerini çok ucuza alüminyum olarak değiştirebilirsiniz.(Çifti 10-15Tl kadar). Ama aynı ayaklıklar sürücü için uygun olmuyor, yan duruyor. Sürücü için olanları da varmış ama ben burda bulamadım. Bu kadar tembel olmasam benimkilerin fotosunu çekip koyardım. Ama kesinlikle güzel duruyor orjinalinden. Fakat monte etmeden önce spiraller biraz daraltmak gerekmişti benim aldıklarımı.
    aslında dediğin egzos ihtimalini de düşündüm ama ne bileyim super sport tadında egzostan çok hayabusa 1100xx tadında sport touring çift tüplü egzos sistemleri oldum olası hoşuma gider herhalde çift tüpe yönelicem.
    peglerin de aslında fotoğrafını çekebilsen çok makbule geçer hocam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:11 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emir gayet güzel oluyor bence de.
    Depoya sert kabartmalı Suzuki amblemleri gider, bir de alt sakalı taktığında koruma demirini çıkartacaksın herhalde değil mi? Pegler ve arka stop da değişip, arka lastik de biraz kalın ve daha sportif bir desen olsa tadından yenmez herhalde.
    Emre evet koruma demirini sökücem ama yerine ne kullansam bilemiyorum olmadı şaseye topuz ayarlarım diyorum. arka lastiğin kalın olması biraz zor bi ihtimal şu an en fazla 140 takırı bu janta ve maşaya. jant ve maşa değişimi de bi hayli yekün tutar sanırım.
    bu arada sert suzuki amblemi nerden bulurum nette dolaştım rastlayamadım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:12 ----------

Alıntı KurtBeyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinali de güzeldi de azıcık tasarım demodeydi. hiç olmadı gidon sinyal ayna far değiştirmiş oldum. baktım carbon sıkarsa canımı ileride sökerim orjinal rengiyle kullanırım.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

KurtBeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ CUP 100 X
    Hayırlı olsun be hocam kazasız belasız sürersin inşallah..
    .: MezaR KabuL :.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre evet koruma demirini sökücem ama yerine ne kullansam bilemiyorum olmadı şaseye topuz ayarlarım diyorum. arka lastiğin kalın olması biraz zor bi ihtimal şu an en fazla 140 takırı bu janta ve maşaya. jant ve maşa değişimi de bi hayli yekün tutar sanırım.
    bu arada sert suzuki amblemi nerden bulurum nette dolaştım rastlayamadım...
    Şaseye topuz çok daha şık ve modern olur bence. Koruma demiriyle kurye motoru havası oluyor bence makinede, sportifliğini bozuyor.
    O zaman bence de arka maşayı değiştirmeden takabileceğin en kalın ve sportif desenli lastiği düşün derim.
    Sert Suzuki amblemini Suzuki'nin orjinal parçası olarak yetkili servislerden bulabilirsin diye tahmin ediyorum ama, bir de Carizma ve F.Kılıçlı'ya sor istersen.

Sert Suzuki amblemini Suzuki'nin orjinal parçası olarak yetkili servislerden bulabilirsin diye tahmin ediyorum ama, bir de Carizma ve F.Kılıçlı'ya sor istersen.
    Şu anahtarlığı gördüm de "karbon takım"ı tamamlayabilir
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...Q5fMerchandise

Suzuki krom amblemleri konusunda ise ebayde gayet uygun fiyata çeşitler mevcut, bazıları şöyle :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...Q5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-C...Q5fAccessories

Jant logosu denilmiş ama logo logodur
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/4x-SU...Q5fAccessories

Şu da led ışıklı logoymuş, bağlantı kablosu güzel gizlenirse uygulanabilir
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISSA...Q5fAccessories
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Arka çatala en fazla 150 lilik lastik sığar oda milimle.Ancak denge kalmaz,virajda yatıracağım diye boğuşursun Denenmiş ve orjinaline dönülmüştür .
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    arkadaşım sen bu işi biliyorsun gerçekten tebrikler, bu arada benim motorun yuvarlak farını söküp bu şekil farla takmamız mümkünmü?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çatala en fazla 150 lilik lastik sığar oda milimle.Ancak denge kalmaz,virajda yatıracağım diye boğuşursun Denenmiş ve orjinaline dönülmüştür .
    kesinlikle!!!
    denemeden, ustam sıkı sıkı tavsiye etti...
    sakın arka tekeri orjinalden büyük takma.
    hem cılız görünmesi bence daha iyi. şehir içinde beni pek takmayan bmw z serisi ve subaru modeller de dahil pekç çok aracın eline verdim.

hatta birini ışıklarda beklerken yanımda durduğunda şöföre arkadaşı aynen şunu söylüyordu: "piskilet gibin motora yenildin. ..... arabanı " dedi
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    emircim buraya resimleri eklememişin ama haberin yok sanırım eyer ustan şayet coskunsa facede paylaşmış resimleri =)

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emircim buraya resimleri eklememişin ama haberin yok sanırım eyer ustan şayet coskunsa facede paylaşmış resimleri =)
    ya haklısın Özcan eve şimdi geldim neti şimdi açtım bugün işim çoktu motorun yanına gidemedim usta bugün yıkamış fotoları facee koymuş bana da linkini göndermiş. şimdi bir ikisini buraya aktarayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 ----------

ve detaylar haricinde şekillenmiş bi gövde görüntüsü. motorun başındaki Ankara'nın ve Türkiye'nin sayılı yeteneklerinden aynı zamanda motorun montajını yapan Cengiz Coşkun Usta...:

bu arada beyler yakında çift tüplü egzos sistemimde hazır olacak...

elcikler henüz elime ulaşmadı ancak tank padi ayarladım onlar da artık yarına inşallah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 ----------

Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen bu işi biliyorsun gerçekten tebrikler, bu arada benim motorun yuvarlak farını söküp bu şekil farla takmamız mümkünmü?
    teşekkür ederim.. tabi bu farlar universal her motora uyarlamak mümkün, yuvarlak farı söküp bunun paketinden çıkan aparatlarıyla montajlamak çok kolay.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 ----------

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anahtarlığı gördüm de "karbon takım"ı tamamlayabilir
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...Q5fMerchandise

Suzuki krom amblemleri konusunda ise ebayde gayet uygun fiyata çeşitler mevcut, bazıları şöyle :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...Q5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-C...Q5fAccessories

Jant logosu denilmiş ama logo logodur
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/4x-SU...Q5fAccessories

Şu da led ışıklı logoymuş, bağlantı kablosu güzel gizlenirse uygulanabilir
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISSA...Q5fAccessories

linkler için çok teşekkür ederim hakikaten bu ebay diyarında yok yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle!!!
    denemeden, ustam sıkı sıkı tavsiye etti...
    sakın arka tekeri orjinalden büyük takma.
    hem cılız görünmesi bence daha iyi. şehir içinde beni pek takmayan bmw z serisi ve subaru modeller de dahil pekç çok aracın eline verdim.

hatta birini ışıklarda beklerken yanımda durduğunda şöföre arkadaşı aynen şunu söylüyordu: "piskilet gibin motora yenildin. ..... arabanı " dedi
    140 taksaydık bari kurtarmaz mı yahu
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    oovvvvv nolmuş Özcan abinin GS 500 e evrim geçirmiş resmen :D hadi hayırlı çok temiz kullanır güzel seçim olmuş kazasız belasız cezasız binmeniz dileğiyle...

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle!!!

Şu anki hali bile harika olmuş Emir, bayıldım valla Tüm rötuşlar bittiğinde parmakla gösterilecek ayrıcalıklı bir makinaya sahip olacaksın.
    Dediğim gibi, bence koruma demirini de söksen daha hoş olur. Bir de dikkatimi çekti, jantlarda beyaz şerit mi var? Eğer varsa bence onlar da fazlalık.
    Bu arada, aklıma geldi de bir de carbon kaplama hugger taksan motora zincir korumayı kaldırıp, 10 numara olur valla.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Şu anki hali bile harika olmuş Emir, bayıldım valla Tüm rötuşlar bittiğinde parmakla gösterilecek ayrıcalıklı bir makinaya sahip olacaksın.
    Dediğim gibi, bence koruma demirini de söksen daha hoş olur. Bir de dikkatimi çekti, jantlarda beyaz şerit mi var? Eğer varsa bence onlar da fazlalık.
    Bu arada, aklıma geldi de bir de carbon kaplama hugger taksan motora zincir korumayı kaldırıp, 10 numara olur valla.
    selam Emre,
    koruma demiri gidecek kesinlikle ama jantlarda problemim var. onlar şerit değil nikelaj kaplanmış benden önce, ya böyle kalacak ya da siyaha boyatıcam. kararsız kaldım, siyaha boyayıp beyaz ya da kırmızı şerit çeksem çok mu boğulur böyle iyi midir bilemedim ?
    ya cahilce olacak ama hugger ne baba bu arada

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam Emre,
    koruma demiri gidecek kesinlikle ama jantlarda problemim var. onlar şerit değil nikelaj kaplanmış benden önce, ya böyle kalacak ya da siyaha boyatıcam. kararsız kaldım, siyaha boyayıp beyaz ya da kırmızı şerit çeksem çok mu boğulur böyle iyi midir bilemedim ?
    ya cahilce olacak ama hugger ne baba bu arada
    Biraz önce bir daha bakınca ben de farkettim zaten, şerit değilmiş onlar.
    Dediğin gibi bence de sırıtıyor nikelajlar, pek bir janjanlı olmuş. Sen sormadan ben söyleyecektim, siyah jant üstü jant şerididir bence olay.

Bu arada Hugger :

http://www.carbon-aramid.com/images/...ugger-No.3.gif

http://www.stdreams.com/catalog/hotb...-pi-10853.html

http://www.undertrays.co.uk/files/22...0%20hugger.jpg

http://www.suzuki-gb.co.uk/accessories/detail/000941/

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    depoyu da değiştirsen süper olacak
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Madem pisikopata bağladın artık işi vites kutusu kapağını da siyaha boyat... Gri çok abes duruyor... Hatta on amörtisör kollarını da bıyatırsan daha black style yakalarsın...
    Yakışır da kanımca...

Jantları siyaha boyat kırmızı şerit çek....

Nüfus kağıdında da bir değişiklik yap... Madem herşeyi değiştirdin motorda biraz da kendinde yap tadilat... Önce adınla başla.. Tanıdık hakim vardır....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler