Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Suzuki Gs500'den CarbonFighter'a dönüşüm fotoları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla güzel bir çalışma olmuş,bana da baya bir yardımı olucak gibi çalışmaların.bende bu günlerde alıcam gibi gs 500 hayırlısıyla seçim aşamasındayım siyah-mavi.ama siyah daha hoş duruyor helede carbon kaplama yapınca daha da bir hoş duruyor.netten resim indirmekten bir hal oldum senin gibi.motorda her şey çook hoş duruyor ama gidon sanki çok büyük gibi durmuş.birde acerbis diamond farlar için pek aydınlatmıyor deniyor genelde ,zenon takınca verdiği ışık tatmin edicimi acaba.sana ve ustana kolay gelsin
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya haklısın Özcan eve şimdi geldim neti şimdi açtım bugün işim çoktu motorun yanına gidemedim usta bugün yıkamış fotoları facee koymuş bana da linkini göndermiş. şimdi bir ikisini buraya aktarayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 ----------

ve detaylar haricinde şekillenmiş bi gövde görüntüsü. motorun başındaki Ankara'nın ve Türkiye'nin sayılı yeteneklerinden aynı zamanda motorun montajını yapan Cengiz Coşkun Usta...:

bu arada beyler yakında çift tüplü egzos sistemimde hazır olacak...

elcikler henüz elime ulaşmadı ancak tank padi ayarladım onlar da artık yarına inşallah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 ----------

teşekkür ederim.. tabi bu farlar universal her motora uyarlamak mümkün, yuvarlak farı söküp bunun paketinden çıkan aparatlarıyla montajlamak çok kolay.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 ----------

linkler için çok teşekkür ederim hakikaten bu ebay diyarında yok yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

140 taksaydık bari kurtarmaz mı yahu
    bu far naked motorlara çok yakışıyor almak istiyorum ama, aydınlatması iyi değil diyorlar gece sürüşünde sence nasıl aydınlatması, memnun kalırmıyız?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arjantinli69 ; edremitli10 ,
    daha yeni farıyla motoru gece kullanma fırsatım olmadığından yorum yapamıyorum, kullandıktan sonra yorumumu yapayım yanıltıcı olmayayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:43 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz önce bir daha bakınca ben de farkettim zaten, şerit değilmiş onlar.
    Dediğin gibi bence de sırıtıyor nikelajlar, pek bir janjanlı olmuş. Sen sormadan ben söyleyecektim, siyah jant üstü jant şerididir bence olay.

Bu arada Hugger :

http://www.carbon-aramid.com/images/...ugger-No.3.gif

http://www.stdreams.com/catalog/hotb...-pi-10853.html

http://www.undertrays.co.uk/files/22...0%20hugger.jpg

http://www.suzuki-gb.co.uk/accessories/detail/000941/
    emre valla bu arka çamurluk cidden güzel olur ama bakalım faz 2 ye olsun bu da inşallah

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoyu da değiştirsen süper olacak
    oldu olacak arka maşa, jantlar, lastiki şase .......... gitti gider bu liste, bi yerde dur demek lazım

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem pisikopata bağladın artık işi vites kutusu kapağını da siyaha boyat... Gri çok abes duruyor... Hatta on amörtisör kollarını da bıyatırsan daha black style yakalarsın...
    Yakışır da kanımca...

Jantları siyaha boyat kırmızı şerit çek....

Nüfus kağıdında da bir değişiklik yap... Madem herşeyi değiştirdin motorda biraz da kendinde yap tadilat... Önce adınla başla.. Tanıdık hakim vardır....
    alp, debriyaj kapağı hatta silindir bile boyanabilir ama örneklerini gördüm hiç iyi durmuyo. azıcık kontrast renk olsun istiyorum motorda.
    kendimi modifiye etceksem ismimde ne var yahu biraz kilo vereyim yeter
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    slm arkadaşlar ya bişey sorucam ben GAZİANTEPte oturuyorum bu yeni taktığınız farı nerde nasıl bulabilirm?

Paylaşımlar güzel İYİ forumlar

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    '09 CBF 150 Siyah '06 TransAlp Siyah
    Çok güzel olmuş motorunuz hayırlı olsun Jantı mat siyaha boyatıp kırmızı şerit çekerseniz çok güzel duruo denenmişdir bide arka stop çift tüp oldumu başka eksiği kalmaz. Ha bide tank pad. hayırlı uğurlu olsun bu arada 3M kaplama carbon malzemesinden 2metre bende almak istiyorum nerden temin ettiniz acaba??
    Motor Kullanırken doğayı izlemeye kalkarsan doğanın bir parçası olursun :)

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ya bişey sorucam ben GAZİANTEPte oturuyorum bu yeni taktığınız farı nerde nasıl bulabilirm?
    sahibinden.com da acerbis yazıp arat bi çok alternatif bulacaksın. ben de istanbuldan getirttim zaten kargoyla.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:45 ----------

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı çalışmayı siyah renkle yaptık baya da hoşuma gitti. fazla renk olsun istemiyorum hocam motorun üzerinde. en iyisi jantları mat siyaha boyamak olacak sanırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:46 ----------

Alıntı semih varol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş motorunuz hayırlı olsun Jantı mat siyaha boyatıp kırmızı şerit çekerseniz çok güzel duruo denenmişdir bide arka stop çift tüp oldumu başka eksiği kalmaz. Ha bide tank pad. hayırlı uğurlu olsun bu arada 3M kaplama carbon malzemesinden 2metre bende almak istiyorum nerden temin ettiniz acaba??
    teşekkür ederim. açıkçası 3m carbon nereden bulunur bilmiyorum. ben otomobil kaplaması yapan bi şirkette yaptırdım sadece malzeme küçük miktarlarda satılıyoru mu bilmiyorum. kaplama yapan şirketin sahibi sohbet ederken carbon kaplamayı bilmem kaç metrelik toplar halinde aldıklarını söylemişti.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Benimkinin makinası siyah seninki ile değişelim bari.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    tek kelimeyle süper,coşkun ustanın eline sağlık harbiden döktürmüş sanatını,benimde canım modifiye çekti şimdi.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkinin makinası siyah seninki ile değişelim bari.
    harika olur valla hocam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:51 ----------

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kelimeyle süper,coşkun ustanın eline sağlık harbiden döktürmüş sanatını,benimde canım modifiye çekti şimdi.
    teşekkür ederim...

bu arada elcikleri,gidon topuzunu ve tank-padi bugün taktık baya bi tamamladı motoru.

bu arada yoğun istek üzerine gidonu biraz kısaltıcam yarın. hakkaten fazla büyük olmuş , ama naked kullanıcılarına düz gidonu ısrarla tavsiye ederim sürüşü inanılmaz keyifli hale getiriyor ve de belki psikolojik ama viraja girmek daha kolay ve eğlenceli.

yarın gidonun yeni ölçüsüyle ve elciklerle tank-padin resmini paylaşırım..

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    çok güzel bir emek çıkmış...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

güzel olmuş, kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    tankpad :

elcik ve gidon topuzu:

gidonu da kısaltıp daha insani ölçülere getirdik :

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    karşıdan da foto isteriz.
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşıdan da foto isteriz.
    valla gidonun yeni ölçüleriyle foto çekmedim henüz. ama yarın fotoğraf çekmesini bilen bi arkadaşımdan yardım isteyip dpğru dürüst fotolar çekicem...

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    valla gidonun yeni ölçüleriyle foto çekmedim henüz. ama yarın fotoğraf çekmesini bilen bi arkadaşımdan yardım isteyip dpğru dürüst fotolar çekicem...
    emircim tam fotolarını koy yahu bir türlü göremedim birde aynaları nerden aldın acil lazim özel mesajda atabilirsin

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Özcan egzos ve jantları da halledeyim öyle koyucam tüm fotoları.
    aynaların linkini bulayım göndericem hemen bi temasa geç bakalım eline gelmiş mi satıcının.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Özcan egzos ve jantları da halledeyim öyle koyucam tüm fotoları.
    aynaların linkini bulayım göndericem hemen bi temasa geç bakalım eline gelmiş mi satıcının.
    ne yaptın gece kullanabildinmi motorunu? farların aydınlatması nasıl? memnunsan bende almak istiyorum

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yaptir su logoyu motor cok karanlik duruyor
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler