Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Direksiyon Sınavı Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Merhaba Arkadaşlar, Kısmet Olursa Ocak Ayında Motorsıklet Ehlıyetı Icın Dıreksıyon Sınavına Gırıcem Sürücü Kursu Anormal Bir Şekilde "Direksiyon Eğitimi Vermiyoruz" Dedi Kayıt Yaptırırken Bana Söylenmemişti
    Şu Anda Yapılabılıcek Pek Birşey Yok.Motorsiklette Tecrubem Az Ama Scooter Kullanabılıyorum
    Sorum Şu ; Sınavda Ne Gibi Şeyler Yaptırıyorlar
    Birde Kendı Motorunla Gelırsen Motorunla Sınava Gırebılırsın Gıbı Bırsey Soyledıler Bu Doğrumudur
    Vakit Ayırdığınız İçin Şimdiden Teşekkür Ediyorum...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100km Renk: Kırmızı - 07 JY 608
    Valla Bende scoter kullanıyorum.Ehliyet kursuna yazıldıgımda hayatımda hic vitesli motor kullanmadım dedim.Motorun üstünde durabiliyorsan sorun degil 5 dk da ögrenirsin dediler.125cc lik 5 vites kuba motorla girdim sınava. yapman gereken 1. vites ile dubaların arasından geçmek dönüşte 1. vitesten 2. vitese geçirip bir süre ilerledikten sonra durmak. Benim Girdigim sınav böyleydi. bilmiyorum başka yerlerde böylemi..
    07-gєηçℓιк

Motosikleti
    Piaggio FLY
    5 dakikada öğrenen arkadaşlardan biri takla attı biri de duvara girdi benim direksiyon sınavımda. Kendi canını düşünmüyorsan oradaki diğer insanları tehlikeye atmamak adına ne yapıp edip boş bir alanda pratik çalışmanı öneriyorum..

Motosikleti
    Mondial 100km Renk: Kırmızı - 07 JY 608
    pardon yazmayı unutmuşum..5 dk da ögrendim ama 1 hafta boyunca pratik egitimi verdiler. -yanlış anlaşılmasın-
    07-gєηçℓιк

Motosikleti
    Bende Mahalledeki Arkadaşlardan Takviye Destek Almayı Düşünüyorum Dımdızlak Gidersek O Ehliyet 2011 De Zor Alınır (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her komisyonun tarzı ayrıdır. Mesela Rize'de bizim kursra ; 8 adet engelin arasından sağlı sollu geciyosun; sonra 300 metre kadar asfaltta gidip geiyosun; ardından da bir kere 8 çiziyosun...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 dakikada öğrenen arkadaşlardan biri takla attı biri de duvara girdi benim direksiyon sınavımda. Kendi canını düşünmüyorsan oradaki diğer insanları tehlikeye atmamak adına ne yapıp edip boş bir alanda pratik çalışmanı öneriyorum..
    o nasıl oluyo öyle yaa.hadi duvara çarpmasına bişe diyemicemde,takla atması bana saçma geldi.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Sen kursa ne zaman yazılmıştın . ??
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    banada cumartesi günü olan sınavı pazar demişlerdi
    cumartesi sabahı eve gelen telefonda neden gelmedin dediklerinde şaşırdım kaldım
    hocaları beklettiklerini hemen gelmemi söylediler evden anında fırladım bir belki birbuçuk saatde sınav yerine vardım 8 kukanın arasından 10 saniye gibi bir sürede geçtim onay aldım geldim
    saat 9da olan sınava saat 11den sonra girdim hocalar iyiki beklemiş
    hazır konu açılmışken çok teşekkür ediyorum onlarada
    ama sınav sistemi çok kötü 10 sn de ehliyet kazanıyor insanlar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben kendi motosikletimle gitmiştim ama ben ehliyeti alalı uzun zaman oldu.... ben motosiklet bile kullanmadım..oraya geldiğimde görevli memur görünce direk geçer verdi...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kursa ne zaman yazılmıştın . ??
    Tam Tarih Bilemiyorum Ama 1-1,5 Ay Oldu.Bu Ay Yazılı Sınava Gırıcem Ocak Ayındada Dıreksıyon Sınavına Gırıcem
    "TayGuN"
    "GuNControll"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    eger kendı motorunu kaydettırırsen kendı motorunlada gırebılıyosun ve ehlıyet kursuna sor nası motor dıye yarı otomatık cupda veren oluyor ybr verende oluyor

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sınavlar kişi sayısına göre iki güne bölünebiliyor arkadaşlar.

Özellikle şu zamanlarda öğrenci fazlalığı nedeniyle sınavlar sürekli 2 2 güne bölünüyorlar.

Bunu da kısa yöntem olarak söyle yapıyorlar;

Belli bir harfe kadar Cumartesi günü; Belli bir harften sonra pazar gününe rastlıyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, Kısmet Olursa Ocak Ayında Motorsıklet Ehlıyetı Icın Dıreksıyon Sınavına Gırıcem Sürücü Kursu Anormal Bir Şekilde "Direksiyon Eğitimi Vermiyoruz" Dedi Kayıt Yaptırırken Bana Söylenmemişti
    Şu Anda Yapılabılıcek Pek Birşey Yok.Motorsiklette Tecrubem Az Ama Scooter Kullanabılıyorum
    Sorum Şu ; Sınavda Ne Gibi Şeyler Yaptırıyorlar
    Birde Kendı Motorunla Gelırsen Motorunla Sınava Gırebılırsın Gıbı Bırsey Soyledıler Bu Doğrumudur
    Vakit Ayırdığınız İçin Şimdiden Teşekkür Ediyorum...

dostum elimden geldiğince çizmeye çalıştım anlaşılır olduysa ne mutlu bana slalom yaparak başlıyorsun ben 4 tane çizdim 8 tane oluyor kukalardan slalomun bitince en son bölümden yarım sekiz yaparak geri dönüyor ve tekrar slalol yaparak geri geliyorsun... ilk başlangıçta sinyal vermen gerekiyor sinyali vermezsen puan kırarlar.... bildiğim kadarıyla mevzuata göre kendi aracınla grmen yasak ama genel olarak komisyon müsade ediyor çünkü çoğu kursun motoru kullanılmayacak kadar kötü.. ayrıca kayıt yaptırdığın kur sana direksiyon eğitimi vermek zorunda ama ben tavsiye etmem çünkü motosiklet direksiyon hocaları ya kursun çaycısıdır, muhasebecisidir yada kur sahibidir direksiyon eğitimi verilmediği için o bölüme eğitmen almazlar kadrodan ayarlarlar. sınav sırasında acele etme sakin ve relaks ol. ama benim sana tavsiyem sınava girmeden önce en azından 1 hafta trafik akışı olmayan bir yerde slalom çalışman... başarılar
    http://www.turkchopper.com

Motosikleti
    Racer 200 S
    Tam Tarih Bilemiyorum Ama 1-1,5 Ay Oldu.Bu Ay Yazılı Sınava Gırıcem Ocak Ayındada Dıreksıyon Sınavına Gırıcem
    Bende kaydoldum 1 hafta önce . 26 aralıkta ki sınava girebilirmiyim acaba_? Konularda bi problemim yok . Derslere katıldın mı hiç?

0 Rh (-)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Dikkat

Kendi motorunuzla imtihan yerine gittiğinizde kapıda trafik polisi ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza yazabiliyor.Bu durumu önceden kontrol etmenizde yarar var.Her yerde olmuyormuş ama önce bir göz atmaktan zarar gelmez.

Motosikleti
    Alıntı DooMsDaY adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum elimden geldiğince çizmeye çalıştım anlaşılır olduysa ne mutlu bana slalom yaparak başlıyorsun ben 4 tane çizdim 8 tane oluyor kukalardan slalomun bitince en son bölümden yarım sekiz yaparak geri dönüyor ve tekrar slalol yaparak geri geliyorsun... ilk başlangıçta sinyal vermen gerekiyor sinyali vermezsen puan kırarlar.... bildiğim kadarıyla mevzuata göre kendi aracınla grmen yasak ama genel olarak komisyon müsade ediyor çünkü çoğu kursun motoru kullanılmayacak kadar kötü.. ayrıca kayıt yaptırdığın kur sana direksiyon eğitimi vermek zorunda ama ben tavsiye etmem çünkü motosiklet direksiyon hocaları ya kursun çaycısıdır, muhasebecisidir yada kur sahibidir direksiyon eğitimi verilmediği için o bölüme eğitmen almazlar kadrodan ayarlarlar. sınav sırasında acele etme sakin ve relaks ol. ama benim sana tavsiyem sınava girmeden önce en azından 1 hafta trafik akışı olmayan bir yerde slalom çalışman... başarılar
    Yardımınız İçin Teşekkürler...
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kaydoldum 1 hafta önce . 26 aralıkta ki sınava girebilirmiyim acaba_? Konularda bi problemim yok . Derslere katıldın mı hiç?
    Derslere Katılmadım Evrakları Verdım Bi Ara Sınav Gırıs Kagıdını Almaya Gelırım Dedım (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"

Motosikleti
    Racer 200 S
    Yardımınız İçin Teşekkürler...

Derslere Katılmadım Evrakları Verdım Bi Ara Sınav Gırıs Kagıdını Almaya Gelırım Dedım (:

Vaaay Kendin çalıştın galiba sınava . Bende sadece trafik dersine gricem zten

0 Rh (-)

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı _OLD_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi motorunuzla imtihan yerine gittiğinizde kapıda trafik polisi ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza yazabiliyor.Bu durumu önceden kontrol etmenizde yarar var.Her yerde olmuyormuş ama önce bir göz atmaktan zarar gelmez.
    Bu konuda benimde bilgim var..Dikkat edin..

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    yazılı sınav 26 aralıkta.. ama direksiyon sınavını 17 ocaktan 31 ocaga aldıklarını soylediler bana.. bu konuda bir bilgisi olan varmı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler