Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Direksiyon Sınavı Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    millet banada dedilerki B almadan A2 yi alamazsın (benimimi keklediler ) 30 ocakta B nin direksiyon sınavına gıreceğim sonrada A2 nin yazılı ve direksiyon sınavlarında galiba motora polis korkusu olmadan ancak nisan ayı gibi binebilirim gelde sabret

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    Ben sınava bu gün girdim. Sabah yağmur altında sınav yaptılar. Üzerimde kuru yer kalmadı

Önce4 adet kuka arasında slalom yaparak gittik. Sonra pist içinde bir tur attık. Umarım geçmişimdir.

Baya kalabalıktı sınava girenler. Genelde herkes kendi motoruyla girdi. Zaten kursun motoru hurda gibi bişeydi. Elle çalışmıyordu mecbur ayakla çalıştıracaksın. Sınavı yapan adamlarda illaki motoru durdur sonra tekrar çalıştır diyorlar.

Kızın biri vitessiz bi motorla girecekti izin vermediler. Kız vitesli motor kullanamıyom dedi. Kalırsın dediler. Oda "en son gireyim ben" dedi. Kız gitti arka tarafta biraz çalıştı. girdi sınava. Şİmdi kız motor kullanmayı bilmiyor Sınav görevlileri de bunu biliyor. Ama kıza büyük bi ihtimal ehliyeti verecekler, çünkü kız sınav anınde herşeyi eksiksiz yaptı. İlginç bir durum.
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

::tutkuy::

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler