Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ehliyet Komedisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Alıntı vecihihürkuş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hastanede çalıştığım için raporu özellikle kadın doğum uzmanından aldım.alltaki onay kısmını da üroloji uzmanına onaylattım fakat hiçbir sıkıntı çıkmadı.al sana perhizin lahana turşusunun kralı.
    Neden sorun olsun onlarda doktor değil mi ?

benim kurs raporu kendim almama izin vermedi ne işse kursta kontrole girip almıştım.
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben gidip ehliyet ile ilgili şeyler sorarken sınava hangi motosikletle giriyoruz falan demiştim, o dükan'da duran adam da valla gelenler genelde motosikletiyle geliyor o sebepten kendi motosikletiyle geliyor dedi. Tabi ben ilk dumur olma durumunu atlattıktan sonra peki ne kadar ders veriyorsunuz dediğimde "Valla abey 15 dakikada öğrenen de var, 2 saatte öğrenen de var" dedi. Tamam teşekkür ederim ben sonra uğrarım deyip arkama bakmadan kaçtım.

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana gene bişey demişler , ben gittiğimde (Gerçi B ehliyetim vardı) varmı bir sağlık sorunun dedi , yok dedim iyi dedi.
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    B sınıfı ehliyeti alırken epeyce bir tetkik/kontrol yapmışlardı, işitme testi, göz testi, renk körlüğü, eklem kontrolleri vs.

Ama B'ye A2 ekletirken adam, hocam zaten siz almışsınız B'yi şu tahtadaki yazıları okuyun dedi o kadar..

Bence her ikisi de elbette mükemmel değil ama memleket şartları içinde gayet teferruatlı testlerdi..

Benmki gibi örneklerde var o bağlamda yazmak istedim..

Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben görmedim, arkadaşımın yalancısıyım. Direksiyon sınavında motoru durduramayıp da sınav komisyonunun arasına dalan bir kıza dahi ehliyet vermişler....
    Benim girdiğim sınavda, kız motosikleti duvara çarptı. Sonra bırakıp gitti motoru, utandı kaçtı. Öğrendim ki o kız da almış ehliyeti.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler