Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Wuxi Scoozy Hakkında Hersey

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı
    zamanında reno flash diye bir otomobil getirmişti, 1.4 litre motor için tasarlanmış yürür aksama 1.7 litre motor koymuştu. bu otomobille zamanında takla atmayan, kaza yapmayan yoktu....
    O bahsettiğin 1.4 motorlar turbo beslemeliydi ve 1.7 litreliklerden çok daha kuvvetliydi. Yani motor hacmi artmış ancak gücü düşmüştü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı
    bu motorların kasası-fren sistemi 18BG 'i taşıyacak güçte mi acaba?
    10BG için bile benim şüphem var, bu motor nasıl durur? lastiği-süspansiyonu +100km/h hızlar için uygun mudur bilen var mı?

zamanında reno flash diye bir otomobil getirmişti, 1.4 litre motor için tasarlanmış yürür aksama 1.7 litre motor koymuştu. bu otomobille zamanında takla atmayan, kaza yapmayan yoktu....
    Bende vardı zamanında Flash. Hiç bir problemim olmadı yürüyen aksam yada şasiyle. Çok iyi gidiyordu araba, ben çok memnundum. Bence kaza yapanlar arabanın performansıyla gaza gelip olmayacak şeyler yapmışlardır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Neyse efendim elsinler tabii
    150 fiyatına 250
    Ön ve arka frenlerde disk daha ne olsun

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    O bahsettiğin 1.4 motorlar turbo beslemeliydi ve 1.7 litreliklerden çok daha kuvvetliydi. Yani motor hacmi artmış ancak gücü düşmüştü.
    dostum senin dediğin R11 1.4 litre turbo,çok az sayıda getirildi. ben standart 1.4 lerden bahsediyordum. R9 la aynı motoru olanlardan.

80'li yılların sonunda rallileri takipedenler bilir bu otomobillerde rot çıkmasından dolayı taklaya sık rastlanırdı.

89'da bizde vardı, virajda rot çıktı, takla attık, haftalarca hastanede yattık. bir kaç yakınımızda güç-kasa uyumsuzluğundan kaza geçirdi.

şimdi bu motoru alan "gaza gelip" 18BG'i kullanmak istemeyecek mi?
    adam bunu alıp 50km/h ile mi gidecek?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Bizdekinde öyle bir sorun olmamıştı
    Ben zamanında bi tane görmüştüm sahibi aynı motor sadece kafası ve turbo beslemesi farklı demişti. Neyse konumuz zaten bu değil...

150 zat la 120 yapan vatandaş tabi ki bu motorla 140-150. Allah ne verdiyse

phenemenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoq...
    bence cok keyifli bi motor olur fiyatına göre gercekten rahat yol alır gibime geliyo,,keşke zatın kasasına koysalarmış ama yakında onuda yaparlar zata daha iyi gider

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asya motorun ikizi artı cc olması ve fiyatı çok iyi,ama wuxi nin diğer sınıfını da gördük acaba sınıf atlamış hali nasıl

phenemenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoq...
    ya ben kaliteden sınıf atlayacağını düşünmüyorum zaten öyle bişeyde kast etmedim ama ilk 250lik bi çin scootere sanırım yeni bir rekabet daha başlangıcı diğer çin marklarıda getirmek zorunda kalacak ve ilerde kanımca su soğutmalıyada gececekler belki kalitelerinide arttıracaklar... hep aynı kasa yinemi bu falan diyoruz ama arkadaşlar bunlar bizim işimize yarıyo ya fiyat kırıyolar ya kampanya yada hediye falan,bakın işte baktı wuxi o kasanın b.ku cıkmış bi sürü markada hepsinden ayrı bi 250 cclik getirmiş,piyasanın ona ihtiyacı var çünkü.Yakında bunlarında b.ku cıkacak 400 ccye yükselcek standratlar. Eee cc nereye kadar sonra yeni yeni opsiyonlar eklicekler sonra cinler japonların ve italyanların önünü iice kesmeye başlıcak onlarda fiyat kırmak zorunda kalıcak 0kmde belki olmasa 2. elinde vs vs. bi çok şey sınırlı bütcesi olanların lehine olacak.

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Evet kasa değişse çok daha iyi olurdu
    0 Rh (+)
    06 - 09

wuxi scoozy kullanan arkadaş yokmu

selam arkadaşlar benim motorum wuxi scoozy ws150-1 scooter bu motor hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Onun yerine sen motoru tanıtsan daha mantıklı olmaz mı? Sen bir çikolatanın tadını yemeyenlere mi sorarsın genelde?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Alıntı scoozy-16 adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar benim motorum scoozy bu motor hakkında yorumlarınızı bekliyorum
    o ne şimdi anlayamadım motormu çikolatamı bi karar verin

haklısınız arkadaşlar tanıtmalıydım ama ben ne kadar tanındıgını merak edip kısaca yazdım wuxi scoozy türkiyeye giren ilk scooterlerden biri 150cc 11hp çin malı bir motor reklam yapılmadığından pek tanınmıyor sanırım google den wuxi scoozy yazıp bakabilirsiniz

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Teşekkürler, senin kendi motorunun fotoğrafları var mı?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

TUGI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gilera NEXUS
    slm ark lar bu motorun bı ınt sıtesı yokmu dur bılen varsa bı yazıversın tsk ler

efe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede artık sıktılar sanki dev bir fotokopi makinaları var bırakın diğer ünlü markaları kendi ürettiklerini de kopyalar oldular nası bi ülke bu çin anlayamadım.....

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    eğer çinliler olmasaydı diğer ünlü markların fiatı düşmezdi diye düşnüyorum.
    ayrıca 250cc olan bu motosikletin beygiri de epey iyi. oraya buraya, bakkala çakkala gitmek için oldukça uygun. hem fiat açısından hem de bagaj kapasitesi bakımından.
    bana sorsanız bu çinlilerle uzun yol yaparmısın diye; orası tartışılır. ama şehir içi için bence gayet ideal.
    motora eziyet etmedikten sonra bir sorun vereceğini de zannetmiyorum.
    helal olsun valla şu çinlilere.
    gidip çine mi yerleşsek ne yapsak. adamlar dünyanın parasını kazanıyor.

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Alıntı Bilocan adlı üyeden alıntı
    bence 250 cc motor yapmışlar ama yine hava soğutmalı. kaliteli motorların hemen hemen hepsi bu güçteki motorlar su soğutmalı. bence ucuz etin yahnisi her zaman yavan oluyor.

arkadaşım bilip bilmeden konuşmanın mantığı ne ben bunu anlamıyorum..ne alak kaliteli motor su soutmalı diye..
    Yamaha Dragstar ki 1100 cclik 19 milyarlık bir alet te hava soğtmalı..ne yani şimdi bu alet kötümü..her ikisininde yeri ayrı bir kere.. çık çık çıkkkk...

neyse gelelim bu motora 250cc olması güzel. ön ve arka firenler disk buda çok güzel ama oldum olalı bu kasayı sevmem, evet keşek arkadaşların dediği gibi zatın kasasında olsaydı bu motor
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Konuyla belki alakasız ama Harley Davidson bile hala 883 cc motorlarını hava soğutmalı yapıyor.Vardır herhalde bir bildikleri...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    1449 cc'lik harleylerde hava soğutmalı.
    bildiğim kadarıyla harley'in bir tane su soğutmalı motoru var o da V-Rod.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler