Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dolandırıcı aranıyor???

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 19gok07han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok sağolun ilginize!!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:02 ----------

neden motorla yavaş gidilmez diye bi ibare mi var ki hayattan kalmıcam?
    daha önce bmw aracım vardı 220 de yaptım yerine göre 20 ile de gittim ben katılmıyorum size!!
    motorla bmw iki uç nokta alakasız.sen şimdi 600rr alıpta hız yapmıcammı diyosunkendini kandırırsın!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Valla arkadaşım etrafımda ki çoğu kişide aynen arkadaşlar gibi düşünüyor hatta bende yakın zamanda motor alacaktım ve sen gibi 600 cclerden başlayım diyordum ama gördümki inanılmaz bir tepki dogdu yani altımızdakiler oyuncak değil o yüzden dikkatli olmakta yarar var... ben 600 cc den vazgeçtim 125 yada 250 gibi bişeyler arıyorum.
    Sex Speed Money...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    O makina acemi motoru değildir. Gazı 5 mm fazla açarsan motoru tepene geçirirsin. Ölürsün arkadaşım, başka anlatımı yok bunun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    pek ben senin için önemli olcagını düşünmüyorum eger direk 600rr la başlıyorsan nasıl olsa uzun süre binemezsin yaşında 19 galiba eh tam kanının kaynadıgı yaş ne diyeyim allah kazadan beladan korusun
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    arkadaşlar mesajları okudum da,sanırım konu başlığından biraz sapmış...
    Motorlu taşıt alım satımı yaparken benim de en korktuğum şedir dolandırılmak malum yaşadığımız ülke Türkiye.
    Motordan fiziki/mekanik olarak çok anlamasan da satın almadan önce 50-60 ytl'ye kıyıp yetkili servisten ekspertiz raporu al.Notere giderken de yanına boylu poslu sağlam bir arkadaşını al noterde kapıyı tutsun.
    Satış yaparken de mümkünse 2 motor gidin,motoru test edeyim diye gazlayıp kaçanlar duydum.
    Allah tüm motosiklet camiasını böyle şerefsizlerden korusun.
    NOT: Aramızda da yanan motorunu hiçbirşey olmamış gibi keyfe keder boyanmıştır deyip satmaya çalışan 2 kuruşluk arkadaşlar var!!!
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı fernando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mesajları okudum da,sanırım konu başlığından biraz sapmış...
    Motorlu taşıt alım satımı yaparken benim de en korktuğum şedir dolandırılmak malum yaşadığımız ülke Türkiye.
    Motordan fiziki/mekanik olarak çok anlamasan da satın almadan önce 50-60 ytl'ye kıyıp yetkili servisten ekspertiz raporu al.Notere giderken de yanına boylu poslu sağlam bir arkadaşını al noterde kapıyı tutsun.
    Satış yaparken de mümkünse 2 motor gidin,motoru test edeyim diye gazlayıp kaçanlar duydum.
    Allah tüm motosiklet camiasını böyle şerefsizlerden korusun.
    NOT: Aramızda da yanan motorunu hiçbirşey olmamış gibi keyfe keder boyanmıştır deyip satmaya çalışan 2 kuruşluk arkadaşlar var!!!
    Seni kınıyorum... O insana arkadaş dediğin için.. O "evin en zeki çocuğunu" genlerinde zeytin yağı var ayrıca. Genleriyle oynanmış onun, GDO olmuş. Hiçbirşeyi de kabul etmiyor, dahası bizi de ordaki ince noktayı görememekle "zeka" yönünden suçluyor. benim oraya son yazdığım msj silindi ve az daha banlanıyodum. Okadar sinirlenmiştim.

Ama daha acı olan neydi biliyomusun? Sayfalarca dönen muhabbette %90 dan fazla yazan "abi süper olmuş, nasıl yaptın?, EMEĞE SAYGI!!!" şeklinde yazmış cevaplarını. Kimse senin bahsettiğin konuyu umursamamış bile. Ama o motoru yandığını bilmeden kendileri satın almış olsalardı, ana avrat küfretmesini iyi bilirlerdi eminim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler