Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Motosikletliyim,HAKLIYIM hakkımı sonuna kadar savunurum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Kaskını niye kirlettin güzel kardeşim. 20 liraya biber gazı satılıyor. yanınızda bulundurun. Süper "it" savardır. Sıkın yüzüne sonra neresine istiyorsanız dalın. Lakin kask ile bulunduğun müdaheleye gerçekten sevindim. Umarım adalet yerini bulur. Bu kabadayı geçinen lavuklar kuyruk sıkışınca delikanlılığı bırakıp rapor alma peşine düşerler, şahit ararlar mızıl mızıl.
    egelim 43 bunu beğendi.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Helal olsun iyi yapmışın vallaha...
    İnş düzelmez burnu yamuk kalır töbe bunlara az bile ama insan olduğumuzdan bu itlere beddua ederken bile düşünüyoruz ...
    Neden ? İnsanız çünkü ..
    Daha seni rahatsız etmediler dimi
    egelim 43 bunu beğendi.
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bende konuyu yeni okudum ama iyi yamışsın keşke bizde olsak da doğandan inenlere dalsaydık o zamanda
    egelim 43 bunu beğendi.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    delikanlı bir kardeşimizsin helal sana.

hakkını savunman takdire şayan.

geçmiş olsun,mahkeme senden yana emin ol
    egelim 43 bunu beğendi.
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

süper davranış bas dayağı
    egelim 43 bunu beğendi.

ghostrıder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    mete_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay şerefsizler o an dabi Allah ne verdiyse dalmışlardır...ya ben çok küfrederim arac şoferlerine...biride inmiyor veya üstüe sürmüyor...çünkü kaçamayacağını biliyor...silahla vurulacağımı bilsem gözüm karardımı saldırırım...bir tanesine o kadar sinirlendimki içerden aracı kilitledi tepindim hırsımdan camı kırayım dedim elim kesilkir diye korktum...yemedi...ya benim dibime girmiş...sıkıştırdıkca sıkıştırıyor...kaçamadımda ulan senmisin sıkıştıran yok abi kimsede karışmıyor araya girmeye tırsıyor millet ne uğraşcam deliyle diye...en son SUltanahmetde tramvay yolundayım arkamda son model mercedes...önemli birini götürüyor...sirene basa basa benim dötümde önümde TRAMVAY var...yani bana çekil diyor arada tost olucan hesabı...sollama mümkün değil..vay senmisin taciz eden hemen durmamla inmem bir oldu motoru bile ayaklığa koymadan yere yatırdım direkt kapısını açmaya çalışıyom yok camlar simsiyah...vuruyom cama aç lannn senin 7 sülaleni...yok abi tık yok...olm insene sirene basan erkek niye bişey yapmıyosun...küfrede küfrede hareket yaptım tık yok...polissen in askersen in .aşşaklıysan bi diş göster dimi...olay adliye hizasında oldu...turist vatandaş en az 100 kişi izliyor tiyatro gibi...ben çıldırmışım tabi...zaten dengesizim...biri dediki valla helal olsun yeğen...hoşiuma gitmedi değil... camıda yumrukladım yok abi kırılmıyor...kendimi kaybettim resmen...

belki bana yakışmıyopr o tarz hareketler ama yok abi resmen plakalığıma yapışmış eşşğolueşşek...ya bende can taşıyorum...beni kuryemi sandın sen...

metehan kardes sende can tasıosun tabıkı helal olsun sana
    kuryeler can tasımıyo degılmı neden aşagılıyosun kuryelerı adamlar ekmek parası kazanmak ıcın canından oluo
    bu durumda asagılanacak bırı varsa oda sensın seeen
    egelim 43 bunu beğendi.

Kask ı na sağlık arkadaşım ...
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio x9 Evo
    eline koluna kaskına saglıkk .. böyle magandalardan trafikte cok ve insan bir süre sonra sabredemiyor.. neyse bundan sonraki süreç senn lehine işler inş gecmiş olsun dostumm..
    egelim 43 bunu beğendi.
    4 Teker Bedenimi 2 teker [COLOR="Cyan"]RUhuMU[/COLOR] TaŞıR... :bounce:

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Teşekkürler mahkemeye girdik çıktık tek celse duruşma oldu "Karar olaya karışan herkese (ben ve yeğenim dahil) toplum huzurunu bozmaktan 632şer TL para cezası kesildi". Şeriatın kestiği parmak acımaz ne diyelim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafayı koyman iyi olmuş Bu adamlar haketmiş. Plakayı alsaydın sonra bi operasyon düzenlemek isteyebilirsin.
    egelim 43 bunu beğendi.
    112ciyiz

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    geçmiş olsun usta ne öküzler var arkadaş ya burda okurken fitil oldum efendilikten anlamazlar onun gibiler iyi yapmışsın eline koluna sağlık. ama arkadaşlarının gelmesi büyük talihsizlik olmuş.
    egelim 43 bunu beğendi.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    valla benim eldiven carbonfiber, mont koruma tam, Kavga anında belliği acilen KARINLIK olarak kulanabilme hızına sahibim bana böyle bi hareket yapan olsaydı sanırım o 5 kişide inerdi aşşaya. hiç anlamam valla terminatör olurum.
    egelim 43 bunu beğendi.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Ah be abii ah be abii orda olmayı öyle isterdimki yamulturduk hep beraber bütün MT toplanıp gelelimmi sen yerlerini bul yeter Motorcuya sataşmak neymiş öğrensinler
    egelim 43 bunu beğendi.

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    öncelikle geçmiş olsun kardeş sonra da teşekkürü bir borç biliriz motor camiası olarak teşekkürler )
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf500
    elinine koluna kaskına sağlık.her türlü haklısın.olayda ağır tahrik var.arkandayız.
    egelim 43 bunu beğendi.
    We believe in sky,not to sunroof!

Motosikleti
    K 1200 LT
    Mahkeme 1 sene sonra karar verdi ha ? Ne kadar hızlı çalışıyor adalet mekanizmamız...
    egelim 43 bunu beğendi.
    ''Anlayabilseydin,ağlayabilirdin...''

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    ahmet abi büyük geçmiş olsun yeni gördüm idare et şuan durumlar nasıl ağrı sızı var mı
    egelim 43 bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi büyük geçmiş olsun yeni gördüm idare et şuan durumlar nasıl ağrı sızı var mı
    Fena hortlatmışsın konuyu adaşım. Sanırım abi olayın acısını unutmuştur.Son durum ne bende merak ettim şimdi.
    egelim 43 bunu beğendi.

knoyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ8
    Cok geçmiş olsun , bu kanı bozukları temizlememiz mümkün değil.Kaskına saglık
    egelim 43 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı ghostrıder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay şerefsizler o an dabi Allah ne verdiyse dalmışlardır...ya ben çok küfrederim arac şoferlerine...biride inmiyor veya üstüe sürmüyor...çünkü kaçamayacağını biliyor...silahla vurulacağımı bilsem gözüm karardımı saldırırım...bir tanesine o kadar sinirlendimki içerden aracı kilitledi tepindim hırsımdan camı kırayım dedim elim kesilkir diye korktum...yemedi...ya benim dibime girmiş...sıkıştırdıkca sıkıştırıyor...kaçamadımda ulan senmisin sıkıştıran yok abi kimsede karışmıyor araya girmeye tırsıyor millet ne uğraşcam deliyle diye...en son SUltanahmetde tramvay yolundayım arkamda son model mercedes...önemli birini götürüyor...sirene basa basa benim dötümde önümde TRAMVAY var...yani bana çekil diyor arada tost olucan hesabı...sollama mümkün değil..vay senmisin taciz eden hemen durmamla inmem bir oldu motoru bile ayaklığa koymadan yere yatırdım direkt kapısını açmaya çalışıyom yok camlar simsiyah...vuruyom cama aç lannn senin 7 sülaleni...yok abi tık yok...olm insene sirene basan erkek niye bişey yapmıyosun...küfrede küfrede hareket yaptım tık yok...polissen in askersen in .aşşaklıysan bi diş göster dimi...olay adliye hizasında oldu...turist vatandaş en az 100 kişi izliyor tiyatro gibi...ben çıldırmışım tabi...zaten dengesizim...biri dediki valla helal olsun yeğen...hoşiuma gitmedi değil... camıda yumrukladım yok abi kırılmıyor...kendimi kaybettim resmen...

belki bana yakışmıyopr o tarz hareketler ama yok abi resmen plakalığıma yapışmış eşşğolueşşek...ya bende can taşıyorum...beni kuryemi sandın sen...

metehan kardes sende can tasıosun tabıkı helal olsun sana
    kuryeler can tasımıyo degılmı neden aşagılıyosun kuryelerı adamlar ekmek parası kazanmak ıcın canından oluo
    bu durumda asagılanacak bırı varsa oda sensın seeen
    Arkadaş sanırım Metehan kurye derken beni onlar kadar motorla bir bütün olmuş mu sandın manasına demiştir Metenin kuryeleri aşağılayacağını sanmıyorum ben

---------- Post added at 13:40 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fena hortlatmışsın konuyu adaşım. Sanırım abi olayın acısını unutmuştur.Son durum ne bende merak ettim şimdi.
    çooookkk teşekkürler arkadaşlar son durumu bildiriyorum 632 lirayı ödedik (tabi yeğeninkinide ödedik etti 1264 TL) üstelik ilk 2 hafta da ödeyipte indirimden de faydalanamadık üstüne üstlük biraz bindirimli ( faizli bile ödedik yani 1490 lira civarıydı sanırım) canım hem kavga sonrası hem mahkemin kararı sonrası epey bi yandı yani şimdi ise mümkün olduğunca sinirlenmemeye gayret ediyorum geçen herifin biri üstüme çıktı arabayla ona bile ses etmedim (gerçi şeytan gene dedi ama göm şuna kaskı diye dinlemedim artık onu) biriktiriyorum biriktiriyorum dağlara çıkıp bas bas bağırıyorum artık napayım 1400 küsür lira baya para ya cup parası....
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler