Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motosikletliyim,HAKLIYIM hakkımı sonuna kadar savunurum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    malesef bu ayı lardan heryerde çıkabiliyor..artık küresel ısınmadan dolayı uyumuyorlar..tedarikli olmak lazım ..lakin bunlar heryerde çiftleştikleri için çabuk üreyip çoğalabiliyorlar..özellikle a.v.m lerde sinemalarda toplu taşıma araçlarında sıkca görülüyorlar...
    egelim 43 bunu beğendi.
    by K@d@k@L

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    allah kaskına zeval vermesin iyi yabmışın adamların sayısı arttğı içinde gecmiş olsun kardeşim vurdim vurdim vuruldum yani
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    geçmiş olsun abicim sende de ne şans varmış. adamlar hem suçlu hem güçlüler utanmiolar 6 kişi dalmaya
    egelim 43 bunu beğendi.
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    abi allah kaskına zeval vermesin... bi benzer olay bugün başınma geldi.. arkadaşımla uludağ üniversiteli gençler olarak okulun yemekhanesine yemek yemeye gidiyorduk.. gayet efendi bir şekilde sol sinyalimi verdim aynadan arkamı kontrol ettım 100 metre civarında uzaklıkta bi ford fiesta belirdi aynadan...gayet doğal olaraktan 30 km hızla sol tarafa yanaşmaya başlamıştımki altında F16 olduğunu sanan fiestalı arkadaşımız motorumun dibinde belirdi.. sağ tarafa son bir hamleyle kendimizi kurtardık...tam arkasından topukladım ki arkadaşım boşver başımızı belaya sokmayalım dedi... benım düşüncem elimdeki kaskı kafasına değil ön cama vurmaktı ama kısmet olmadı...motorsikletinde bir taşıt olduğunu ve motorsiklet binmenin bir kültür meselesi olduğunu toplum olarak anlamadığımız sürece bakalım başımıza daha neler gelecek...
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    4 sene sonra:((
    iyi yapmışın kask varsa kafanda at kafayı :D kaska nolucak sanki millet motosiklet sürücülerini hep eziolar zaten sanki onlarınki can bizimki değil
    egelim 43 bunu beğendi.
    4 Sene Sonra Motorum oluyo oleyyy:pr::pr:

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Benim başıma da buna benzer bir olay gelmişti. Ordan çıkardığım sonuç sert korumalı eldivenle kırabileceğin bir pozisyondaysan cama değilsen kaportanın en düzeltilmesi zor yerine (ek yerleri) var gücünle yapıştırıp sonra da basıp kaçmak. İş polse kaldı mı çok zorlaşıyor. Al işte o kadar uğraşacaksın şahitlerin var bilmem ne ( ki benim olayımda kimse şahitlik etmemişti) ama ne kadar vaktin kaybolacak uğraşacaksın, canın yandı falan filan...

Ben olsam sesimi çıkarmaz özür dilerim abi kusuruma bakma eşeklik ettim mazur gör büyüğümsün der gitmelerini beklerdim. İçeri girdiklerinde mi?

Artık bütün araba senin, neresine tecavüz etmek istersen edersin. Hatta bir de imza bırakabilirdin kaportanın tam ortasına. Zaten 4 lastik en dandiğinden olsa en az 300 lira falan zarara uğratırdı onu. ;)

Bu ülkede kendi işini kendin halledeceksin ve pratik olacaksın.

Ne gerek vardı Allah'ın 45 kromozomlularıyla uğraşmaya?

Motosikletli olarak hakkını koruman çok güzel DESTEKLİYOR ve TEBRİK ediyorum...

Ama keşke dediğim gibi yapıp sonra da akşam yemek yerken muhabbet edip gülseydiniz...
    egelim 43 bunu beğendi.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    geçmiş olsun motosiklette her zaman bi yardımcı eleman(sopa-levye-odun) taşımak zorunda bırakıyo böyle şerefsizler ama geçmiş olsun inş. kimsenin başına böyle bi olay gelmez
    egelim 43 bunu beğendi.
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    cbr 125 e ne gibi bi yardımcı elemn koyabilirim ve neresinde ? bagaj yok motorda bagajı olsa meşe zopası koycam ama yok
    egelim 43 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı mtk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi anlatış tarzın çok hoş olsa da, olay çok kötü :( olay bu kadar büyümeden keşke polisi arasaydın.. herşey bir yana 5 e 1 gelmeleri kötü.. 1 e 1 zaten sorun olmazdı sana..
    çok geçmiş olsun..
    Yok be Tahirim olayda sucuk yemeden önce güzel bi action oldu dahada acıktırdı aslında şakası bi yana şimdi işin yoksa savcılık mahkeme uğraş dur artık 1e 3 e kadar sorun olmuyodu bana ama 1e 5 e kadar denemiş olduk kendimizi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:51 ----------

Alıntı Bartu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan!! cok tav oldum haaa ben olcaktım orda seni tanıcaktım düsünmez girerdim =) ama kavga çözüm değil ne yazıkki neyse iyi olmus =)ama ama o hırdolar bundan sonra tüm motosiklet sürücülerine tav olucaklar ve sıkıstırıcaklar bu köttü bende bi taksiciyle kavga etmistim sagolsun akçay tanıdık geldiler hemen
    Sağolasın ben öyle bi durumda yani (5kişiye 1 kişi) tanısam tanımasam dalarım hele motorcuysa daha bi özene bezene dalarım kardeş bundan sonra pek motorularla işleri olacağını sanmıyorum ayıların çünkü burunları ve dişleri sızlayacaktır motosikletli görünce

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:56 ----------

Alıntı SimurG_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim çok geçmiş olsun...Kütahya memleketiniz ama ayısı ne yazıkki çok...Bende Ls2 kaskın çok sağlam olduğunu anlatmaya çalışmıştım zamanında...
    Teşekkür ederim kardeşim sağol Evet memleketimizin çini ve porseleni meşhurdur ama ayılarıda varmış baya sendemi denemiştin Ls 2 yi bu ayıların üzerinde
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Var
    Kaskina yüregine helal diyorum... Ben siddete karsiyim ama bazen kacinilmaz oluyor bunuda biliyorum.. Baska seyi anlamiyor onun bunun cocuklari..

egelim 43 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı plur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Maalesef böyle insan bozmalarının bol olduğu bir memlekette yaşıyoruz.
    Sağol dostum burası hadi neyse 200bin nufuslu şehir asıl Allahım size sabır versin 10milyon nufuslu istanbulda adım başı vardır bu insana benzer ayılardan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:02 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelim kaskını öküzün kanlarıyla pisletmişsin abi geçmiş olsun
    Sağol kardeşim olsun kask belki kirlendi ama ezdirmedim kendimi (aynı zamanda hepimizi bu ayı şimdi nereye gitse aynı olaya girmeyecektir artık) ya bu yeter bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:05 ----------

Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef bu ayı lardan heryerde çıkabiliyor..artık küresel ısınmadan dolayı uyumuyorlar..tedarikli olmak lazım ..lakin bunlar heryerde çiftleştikleri için çabuk üreyip çoğalabiliyorlar..özellikle a.v.m lerde sinemalarda toplu taşıma araçlarında sıkca görülüyorlar...
    Evet haklısınız tek veya bir iki tane görüldüklerinde sorun olmuyorda sürüyle saldırdıklarında biraz hasar verebiliyorlar sadece

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kaskına zeval vermesin iyi yabmışın adamların sayısı arttğı içinde gecmiş olsun kardeşim vurdim vurdim vuruldum yani
    Sağol evet aynen öle oldu furdim furdim furdim furuldim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:08 ----------

Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abicim sende de ne şans varmış. adamlar hem suçlu hem güçlüler utanmiolar 6 kişi dalmaya
    Sağol şans işte aslında karşı tarafa empati yaparsak haklılar bende şimdi olay yerine geldiğimde 2 arkadaşımı iptal vaziyette yerde yatar görsem kaçana direk dalardım yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:11 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi allah kaskına zeval vermesin... bi benzer olay bugün başınma geldi.. arkadaşımla uludağ üniversiteli gençler olarak okulun yemekhanesine yemek yemeye gidiyorduk.. gayet efendi bir şekilde sol sinyalimi verdim aynadan arkamı kontrol ettım 100 metre civarında uzaklıkta bi ford fiesta belirdi aynadan...gayet doğal olaraktan 30 km hızla sol tarafa yanaşmaya başlamıştımki altında F16 olduğunu sanan fiestalı arkadaşımız motorumun dibinde belirdi.. sağ tarafa son bir hamleyle kendimizi kurtardık...tam arkasından topukladım ki arkadaşım boşver başımızı belaya sokmayalım dedi... benım düşüncem elimdeki kaskı kafasına değil ön cama vurmaktı ama kısmet olmadı...motorsikletinde bir taşıt olduğunu ve motorsiklet binmenin bir kültür meselesi olduğunu toplum olarak anlamadığımız sürece bakalım başımıza daha neler gelecek...
    Sağol önce sabret kardeşim ii etmişsin arkadaşını dinleyip uymadığına meselenin kültür kısmından pek umudum yok ama en azından taşıt olduğunu anlatsak motosikletin bize yeteceğini umuyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:15 ----------

Alıntı PeeRc1nQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yapmışın kask varsa kafanda at kafayı :D kaska nolucak sanki millet motosiklet sürücülerini hep eziolar zaten sanki onlarınki can bizimki değil
    Sağol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:16 ----------

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim başıma da buna benzer bir olay gelmişti. Ordan çıkardığım sonuç sert korumalı eldivenle kırabileceğin bir pozisyondaysan cama değilsen kaportanın en düzeltilmesi zor yerine (ek yerleri) var gücünle yapıştırıp sonra da basıp kaçmak. İş polse kaldı mı çok zorlaşıyor. Al işte o kadar uğraşacaksın şahitlerin var bilmem ne ( ki benim olayımda kimse şahitlik etmemişti) ama ne kadar vaktin kaybolacak uğraşacaksın, canın yandı falan filan...

Ben olsam sesimi çıkarmaz özür dilerim abi kusuruma bakma eşeklik ettim mazur gör büyüğümsün der gitmelerini beklerdim. İçeri girdiklerinde mi?

Artık bütün araba senin, neresine tecavüz etmek istersen edersin. Hatta bir de imza bırakabilirdin kaportanın tam ortasına. Zaten 4 lastik en dandiğinden olsa en az 300 lira falan zarara uğratırdı onu. ;)

Ama keşke dediğim gibi yapıp sonra da akşam yemek yerken muhabbet edip gülseydiniz...
    Teşekkür ederim sağol ama senin dediğin olay en direrekt bi yaklaşım sabır sonuna kadar zorlanıpta redline olunca insanın aklına direkt yaklaşımlardan başka bi şey gelmiyor benim açımdan yani.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:24 ----------

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim sağol ama senin dediğin olay en direrekt bi yaklaşım sabır sonuna kadar zorlanıpta redline olunca insanın aklına direkt yaklaşımlardan başka bi şey gelmiyor benim açımdan yani.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:26 ----------

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun motosiklette her zaman bi yardımcı eleman(sopa-levye-odun) taşımak zorunda bırakıyo böyle şerefsizler ama geçmiş olsun inş. kimsenin başına böyle bi olay gelmez
    Sağol iyiki avm nin önünde kasası odun yüklü bi kamyonet vardı çok işe yaradı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:27 ----------

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol iyiki avm nin önünde kasası odun yüklü bi kamyonet vardı çok işe yaradı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:32 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 e ne gibi bi yardımcı elemn koyabilirim ve neresinde ? bagaj yok motorda bagajı olsa meşe zopası koycam ama yok
    Bizim arkadaş YBR nin koltuğuna file takmış filede doğalgaz borusu taşıyor belki sana bi fikir olabilir ama bence önce sabretmeyi dene iyice vitesten atmadan (ben gibi) olay yapma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:34 ----------

Alıntı remzi66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskina yüregine helal diyorum... Ben siddete karsiyim ama bazen kacinilmaz oluyor bunuda biliyorum.. Baska seyi anlamiyor onun bunun cocuklari..

Teşekkür ederim sağol bazen lisan yetmiyor vucut dilini kullanmak zorunda kalıyor insanlar maalesef
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Ne yazık ki.. Trafikte en dikkat edeceğimiz mantalitesi bunun gibi ilkel insan tipleridir.
    Bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en önemli göstergelerinden bir tanesi de yaya insana gösterdiği saygıdır. Bakın Avrupa'da ne olursa olsun bir araçla motor kaza yaptığı zaman her zaman araba suçludur.

Ayrıca ben yıllar önce Zürih'te sabahın altısında çok işlek bir yolda karşıdan karşıya geçerken kaldırımdan indim. İner inmez tüm araçlar durdu ve benim karşıya geçmemi bekledi. Yerde Zürihte operahouse yakınında çok işlek bir ana yoldu. Bu beni çok etkilemiştir gerçekten. Nerede ise ağlayacaktım. İnsan olmak, insan gibi yaşayabilmenin erdemine sahip olabilmek için bu ve bunun gibi güzel yerlerde yaşamak gerek diye düşünüyorum.

Motorcular çoğu insanımızın gözünde serseridir, aylaktır. Aman arkadaşlar onlara gibi davranmayalım sakin olalım....
    egelim 43 bunu beğendi.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Gecemıs olsun usta. Gercekten sende ıyı sabır varmıs. Aynı durumda ben olsam cok daha once dalardım....
    egelim 43 bunu beğendi.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    geçmiş olsun yerinde olsam bende aynısını yapardım

valla uzun ama okumaktan haz aldım ben senin kadar yavaş gerçekleştirmezdim o olayı sabırlı biriymişşin :D adamların hallerini görmek isterdim ellerine pardon kafana ve kaskına sağlık :D:D adamlarada afiyet bal şeker olsun hehehehehehe
    egelim 43 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gerçekten dayağı haketmiş . kaskına sağlık

bkatlav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    kask dedin mi böyle olacak. takmayan arkadaşlar bidaha düşüsünler.
    egelim 43 bunu beğendi.
    Korkarak yaşıyorsan;yanlızca hayatı seyredersin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaş girişip dövsen ağır darbeler indirsen olay yerine polis geldiğinde adam şikayetciyim deyip birde işgöremez raporu alırsa o zaman nanay durumlar...mahkemede açıkla bakalım hakime durumu...vurdunmu suçlusun...cezan paraya çevilrdiğinde görürsün örekeyi...mahkeme masraflarıda sana ittirilir...vurduğuna vuracağına pişman olursun...e dayak yesen kendine yediremezsin durumu...

bir ucu uranyum diğer ucu plütonyumlu değnek misali...
    egelim 43 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Patron bu olayı valla yeni okudum.. Hiçte demedin bana.. Böyle yaratık magandalarla karşılaşmış olmana ve bu muameleye muhattap olmana çok üzüldüm.. Genelde tüm otoparklarda araç sahipleri aynı şekilde davranmaktalar.. Geçmiş olsun....
    egelim 43 bunu beğendi.
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş girişip dövsen ağır darbeler indirsen olay yerine polis geldiğinde adam şikayetciyim deyip birde işgöremez raporu alırsa o zaman nanay durumlar...mahkemede açıkla bakalım hakime durumu...vurdunmu suçlusun...cezan paraya çevilrdiğinde görürsün örekeyi...mahkeme masraflarıda sana ittirilir...vurduğuna vuracağına pişman olursun...e dayak yesen kendine yediremezsin durumu...
    bir ucu uranyum diğer ucu plütonyumlu değnek misali...
    arkadaşım sen çok karıştın herhal bu vırdı kırdı muhabbetlerine, baya tecrübeli görünüyorsun. oldu olacak hakime nasıl şirin gözükülür nasıl az cezayla yırtılır onu da anlat
    egelim 43 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler