Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Hırsızlar Denemede - Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    üstad sen en iyisi benim dedigimi yap kafan 24 saat rahat olsun..ver 40-50 tl kapalı otoparka bırak
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    basit bir programla ücretsiz alarm sistemi kurabilirsin
    Active WebCam v10.9 diye bir program indirmiştim program ayrıntılı.istediğin ayarları yapabiliyorsun web camı koyup sadece istenilen alanda belirlediğin % oranındahareket olursa kayıt et foto çek hatta alarm ver(mesela şişşt aloo kim var orda diye kaydet sesini,yada klasik alarm sesi) vs ayarları var.kameranın gördüğü açıdan istediğin alanı kare içine alıp işaretliyorsun mesela % 85 oranında hareket algılarsan ...sn bilgisayara kaydet ve şu alarmı çal vs.vs. bir sürü ayarı vardı.önerebilirim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bağladığın zincire ufak bir elektirik akımı verebilirsin aslında

Motosikleti
    150RF
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o baya iyiymiş ya bunu biraz daha açarmısn biraz daha açarsan çok minnetdar kalırım.
    ya normal heryerde satılıyor 1 milyoncularda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

bızım arkın vıllası var orda yaptık 1000rr ı var elektırık verdık kafese motor ıcın kafes yaptırdık. celıkden kapısını acıp koyuyorsun sonra kıtlıyorsun asma kılıtle sonra elektırık akımı verıyorsun. basıt bısey hem paslanmada yapmıyor elektırık akımı oldugundan ;)

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    kapalı bir yer yapamazmisin motora.
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    benim iki defa bisikletimi çalmışlardı , apartmanın kilitli bodrumundan , eski oturduğum evin bahçesinden adamın mobiletini götürdüler, yani gündüz bile çok zordu ama adamlar becermişler , sonuç ? bende bilmiyorum ,benim ki şu an iki asma kilitli bir kapının ardından seyyar aluminyum merdivene bağlı ama hırsız kafaya koymuşsa bunlarda çözüm değil , sahiden acaba elektrik mi versek

Motosikleti
    150RF
    ver gıtsın elektırık bız arkadasa oyle yaptık 250woltu cek 120 e fln carpsın anlık akıllansın.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Bence dişli bir köpek al kulübesini de motorunun yanına yap. zincirle oraya. Hem kimseyi rahatsız etmez, hem de zincirdi, kilitti, bilmem neydi üstüne bir de köpekti uğraşmazlar sanırım.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir köpek,disk kilidi,çelik zincir kilit kapıya ufak derece elektirik ve bir polis devriye arabası hırsızların caymasına yardımcı olur

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler