Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kle 500 hakkında bilgisi olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OTOPSİCİ SENİN MOTORUNUN DERDİ TAM OLRAK NE BEN SANA GENEL ARIZALARINI YAZIYORUM HANGİSİ BAŞINA GELDİYSE BELİRT

MARŞ BENDİKSİ 1 DEFA TEKLEDİ YEDEĞİNİ ALDIM SAKLIYORUM TAKMAYA GEREK KALMADI AMA ÇOK CİNSİM NAPARSIN

EGZANTRİK ZİNCİRİNDEN SES GELİYORDU(İDARE EDERDİ) EGZANTRİK ZİNCİR + GERGİ ALDIM. SÖKTÜK GERGİ BOZULMUŞ ZİNCİR SAĞLAMMIŞ. BU OPERASYONDAN DA ZİNCİR ARTTI ELİMDE

GENELDE HARARET YAPICA DEVİRDAİM KEÇESİNİ BOZAR MOTOR YAĞINA SU KARIŞTIRIR... ÇÖZÜM KEÇE DEĞİŞECEK.. BENİM BAŞIMA HİÇ GELMEDİ AMA 50K KİLOMETRE CİVARINDA DEĞİŞTİRMEKTE FAYDA VAR.. SANKİ SENİN DERDİN DE BU GİBİ GELDİ BANA.
    YUKARDA SAYDIĞIM 2 BAKIM HARİÇ YAĞ ANTİFİRİZ BENZİN GEZİYORUM
    35 BİNDE ALDIM 41 BİNDE MOTORUM ŞUAN GURULA DA YAZIYORUM 92 MODEL KLE 500 Ü GÜNLÜK KULLANIYORUM..İŞE GİDİYORUM YOLA GİDİYORUM,,
    HOPLAYIP ZIPLAMADAN DA OLSA AKLINIZA GELEBİLECEK HER TÜR BOZUK YOLA DEREYE VS GİRİYORUM..

KLE SAHİPLERİNE HER TÜR MOTOR AKSAMI YEDEĞİNİ DE TEMİN EDEBİLİRİM.
    sen o parçalara kaç para verdin bir devir daim keçesine z motor 90 avro diyo çıkmalarını 100 tlye satıyolar
    kendi motorunu başkasına kitleyebilmek için bu tür yorumlar yazdığın en son cümlenden belli
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yanlış bilmiyorsam 2006 yılında üretimi durmuş bir model. Avrupada olsa tüm parçalarını bir 6 yıl daha sorunsuz temin edebilirsiniz ama burada arkasındaki firmayıda inceleyip birkez daha düşünmeden almak doğru karar olmayabilir.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Kaldık mı yine cbf150'ye.Ulen belki ilerde kle 500 alırız diyoduk ama bu yedek parça fiyatlarıyla mümkün değil.İyice soğudum şu motordan.Transalp daha mı mantıklı acaba.Onun yedek parça durumu nedir?

Motosikleti
    Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldık mı yine cbf150'ye.Ulen belki ilerde kle 500 alırız diyoduk ama bu yedek parça fiyatlarıyla mümkün değil.İyice soğudum şu motordan.Transalp daha mı mantıklı acaba.Onun yedek parça durumu nedir?
    suzuki tavsiye ederim kardeşim gir şimdi sitede yedek parça fiyatlarına bak inanamazsın neredeyse çin işi motorların yedek parça fiyatlarından ucuz

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Japonlar arasında yedek parça stoğuna en fazla yatırımı yapan Honda ama yinede DL650 derim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki tavsiye ederim kardeşim gir şimdi sitede yedek parça fiyatlarına bak inanamazsın neredeyse çin işi motorların yedek parça fiyatlarından ucuz
    Gönül dl650 ister ama fiyatları çok uçuk.Bu japonlardan biri satarken ucuz satıp yedek parçadan düdüklüyo.Diğeri satarken pahalı satıyo , yedek parçası ucuz oluyo.

Motosikleti
    Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönül dl650 ister ama fiyatları çok uçuk.Bu japonlardan biri satarken ucuz satıp yedek parçadan düdüklüyo.Diğeri satarken pahalı satıyo , yedek parçası ucuz oluyo.
    valla bende param dl 650 ye yetmediği için hyo comet650 aldım (araştırırsan motor tamamen aynı sadece marka muhabbeti var hani bizim vestel satamadığı malları regal arması yapıştırıp piyasaya sürdü ya bu da öyle) çok acayip memnunum

ustalar kle 500 ün alçak sele yüksekliği nedir ? boy 175. daha önce 250 lik chopper kullanıyodum. hem cc yükseltmek hemde artık dağ, bayır, uzun yol yapabileceğim kısaca özgürlüğümü yaşayabileceğim bi araç istiyorum. ama sele yüksekliği beni korkutuyo. yoksa gs 650 mi deniyim ?

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    aradaki yazıları pek okumadım ama eski kle kullanıcı olarak yazayım
    1 deposu 12 lt deliriyordum
    2 benzin gostergesi yok deliriyordum
    3 Sele dar pişik oluyordum
    4 140 a gelince sanki ön taraf havalanıyordu
    5 orta sehpa yok neredeyse takıntılı bir vize memuruyla birbirimize giriyorduk yok efendim olacakmış orjinalinde takmak istesen bile takacak yer yok
    6 Su gibi yakıyor

1 Manyak seri ve hızlı
    2 Çok çabuk alışabiliyorsun
    3 parcası bol makina zaten er4 ve en 500 le aynı

Bana kalsa tenere alın veya transalp alın derim
    Dl650 hiç gözüm tutmadı radyatör falan yan galiba
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler