Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosikletli Yunusun yaptığı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XL700 TA
    Dün akşam evime doğru gidiyorum, Beşevler mevkiinde önümde yunus ekibi gidiyor ama motorda da sağa sola bi yalpalama var artçı olanda yandan öne doğru bakmak için belinden itibaren sarkmış, garip bi durum benim ilk aklıma gelen motoru süren polisin anlık bayılma felan gibi bişeyler geçirdiği, malum ramazan ayı, arkadakide panikledi heralde gidonu tutmaya çalışıyor diye düşünüyorum. Biraz hızlandım yanlarına gittim, baktım ki motoru kullanan sivri akıllı sağ eli gaz kolunda sol elinde de cep telefonu mesaj yazıyor arkadakide; ne yazıyolarsa artık onu okumaya çalışıyor.

Bişey söyleyeyim mi dedim ama başıma geleceklerden korktum açıkçası...

Motor üstünde bunu yapan sivil olsa ne ceza yerdi, gerçi biz daha bilinçliyiz bu konuda...
    1881 -193

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı cuncun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam evime doğru gidiyorum, Beşevler mevkiinde önümde yunus ekibi gidiyor ama motorda da sağa sola bi yalpalama var artçı olanda yandan öne doğru bakmak için belinden itibaren sarkmış, garip bi durum benim ilk aklıma gelen motoru süren polisin anlık bayılma felan gibi bişeyler geçirdiği, malum ramazan ayı, arkadakide panikledi heralde gidonu tutmaya çalışıyor diye düşünüyorum. Biraz hızlandım yanlarına gittim, baktım ki motoru kullanan sivri akıllı sağ eli gaz kolunda sol elinde de cep telefonu mesaj yazıyor arkadakide; ne yazıyolarsa artık onu okumaya çalışıyor.

Bişey söyleyeyim mi dedim ama başıma geleceklerden korktum açıkçası...

Motor üstünde bunu yapan sivil olsa ne ceza yerdi, gerçi biz daha bilinçliyiz bu konuda...
    Polisin dokunulmazlığı ve özel bir durumu olmalı
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Doru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yunus

Bazen yanlarından geçerken aklıma gelmiyor değil . Acaba (olur ya kıskanır , çekemez ) durdurup ehliyet , ruhsat isterlermi diye (tabi hepsi mevcut) ama kanımca Ankaramız da bu tür olaylar pek olmuyor.
    Atın yiğidine doru , adamın yiğidine deli derler.

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    hemen bi resim çekmek lazım böyle durumlarda aslında...ibret-i alem olsun diye..

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen bi resim çekmek lazım böyle durumlarda aslında...ibret-i alem olsun diye..
    çek resmi sonra da yayınla da bak bakalım başına neler geliyor
    asıl o zaman görürüz ibreti alemi
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne deyim sende haklısın

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ah be mehmetay kardeşim polıs bizim polisimiz nıye ıbreti alem yapalım tabıki o arkadaşların yaptıkları doğru değil en azından bırak amirini cevreden vatandaş görse ne der diye düşünmeleri lazım pek tabii cünkü onlar zaten halkın her kesımınden ilgiyle izlenen sevılen polislerımız zaten kım var ki askerımızden polisimizden özellikle yunuslarımızdan başka ben onların bir cok hanı bızım polisimizden beklemediğim güzel hareketlerıne denk geldım hep şaşırdım takdir ettim .Yani hep genç arkadaşlar belki aşkı vardır yani olmadıkmı yapmadıkmı ben bir kere aşkım yüzünden işten nazıkçe kovuldum . neyse saygılar

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    polisin dediğini yap yaptığını yapma
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    arkadaşlar ben bu yunuslara zaten akıl sır erdiremiyorum sadece kafada kask başka hiçbişi yok 1200cc motorun üstünde iki kişi koruma denen bişi yok kask ceneden acık sürekli bi can güvenliği yok beni nasıl koruyacak merak ediyorum bide gecen gün ışıkta yanıma geldi tesadüfen bana dikkatli sür diyor bende benim en dikkatsizim halimde bile muhtemelen ölmem dedim anladımı bilmiyorum ama bende kask mont pantolon eldiven yazın bile takım giyerim ama onlar kısa kollu thsirt le

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polisin dediğini yap yaptığını yapma
    Kesinlikle haklısın. :D

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Her meslekte böyle insanlar var malesef.
    [B][COLOR="Red"]Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu[/COLOR][/B]

[COLOR="Black"]::xs26::.....TEHDİT.....::xs26::[/COLOR]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Becerikli Yunusmuş
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    yunuslar manyağın teki yetiştirme yurtlarında büyümüş çoğu ondan acıma duyguları yok benim kaçtane motorlu giden arkadaşıma yaklaşıp tekme attılar...adamlar torba tutuyo onları biliyolar onlara bisey demiyolar aynı sokakta bizim üstümüzü arıyolar oda ben sigara bile içmiş değilim sigara içen adam sigara kokuyo

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    emniyet mensuplarının ilahi dokunulmazlıkları var...sizin aklınız ermez...önünüze dönün bakayım...bak terlik geliyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Bukadarınada pes valla,aslında suc yunuslarda deil gsm şirketlerinde rekabet adı altında o kadar çok şey çıkardılarki insanın elinden bırakası gelmiyor.Tabiki unutmamak lazım onlarda kamucelli eee öyle olunca yaz babam yaz,konuş babam konuş her yöne bedavaaa.....

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    ben edirnenin yaya için en işlek yerleri olan orduevi onunde polisi kaldırımda gordum.O da bişey mi yara yara gidiyodu

skletocmia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    iyide ozaman o motor üzerinde msj ceken yunusdan ne farkın kalcak söylermisin :D sende motor üzerinde fotoğraf çekiyosun pek farklı şey sayılmaz

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o polislere bak ne oluyor .. 1900 lira maaşı sonra başka hangi işten kazanabilirlerki?

izmirde yaşayanlar bilir toplum polisleri var beverly 500 scoter ile geziyorlar kasklar yanlarda asılı, siviller. geeçen gün lambada beklerken geldi . dedim taksana kaskını iki kişiler, biri utandı da taktı diğeri pişkin polis diyor. bendeki cevap da hemen hazır. ne o polis olunca kafa taştan mı oluyor dayanamadı gülmekten ışık yeşile döndü hala lambada gülüyordu.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o polislere bak ne oluyor .. 1900 lira maaşı sonra başka hangi işten kazanabilirlerki?

izmirde yaşayanlar bilir toplum polisleri var beverly 500 scoter ile geziyorlar kasklar yanlarda asılı, siviller. geeçen gün lambada beklerken geldi . dedim taksana kaskını iki kişiler, biri utandı da taktı diğeri pişkin polis diyor. bendeki cevap da hemen hazır. ne o polis olunca kafa taştan mı oluyor dayanamadı gülmekten ışık yeşile döndü hala lambada gülüyordu.
    oraların polisi ne kadar şekermiş bu tarafta kafada telsiz kırmalarıyla tanınırlar
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı umut2738 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oraların polisi ne kadar şekermiş bu tarafta kafada telsiz kırmalarıyla tanınırlar
    dii mi
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler