Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

1 hafta boyunca trafik denetimi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2- Yaralamalı Veya Ölümle Sonuçlanan Bir Trafik Kazasına ( Allah Korusun ) Karıştın Diyelim Hangi Konumda Olacaksın Sence ???

Arkadaşım Şuna Cvp Verebilicekmisin ? Veremeyeceksin Tabi Anca konuşursun Boş boş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:37 PM ----------

Kaskını Takman Montunu Giymen Bu Sorunun Cevabını Değiştirmez Kardeşim. Durumu Olmayan İnsan Kaza Yaptığında Motorunu Nası Toplatıcak ? Masrafı Kendisine Kalıcak Onu Nasıl Halledicek ? Ama Ehliyet Olsa Tut Bi Tutanak Yaptır Sigortadan. Bu Sadece En ufak bi Örnek. sadece Caz Cuz Konuşun işte İnsanlarada Burdan Örnek Olmanız Gereken Yerde Bahaneler Üretiyorsunuz. Hiç Gereği Yok Böyle Şeylerin...

Cvp Yok Sanırım...
    kardeş ben bu konuda seninle tarışmam bikere sen çok haklısın benim kızdığım nokta şu aslında uyarmıyacaksın demen biraz tuhaf sonuçta hepimiz 2 eker üstünde yol alıyoruz dimi uyarmıyacaksın değil uyaracaksın sen sorada aklına gelecek ulan bak beni uyarmışlardı ahh eşşek kafam tabiki ehliet iyi ben motorumu aldım şimdi 1 hafta içinde ehliyete gidicem yazıl cam ama ehliyeti alana kadarda ehliyetsiz sürücem ne yapaım sen söle çalışan motoru 3 ay bekleteyimmi alıcaz ama uyarmak lazım kardeş insanlık görevi olrak sonuçta bize kesilen cezadan sana komisyon vermiyorlar
    kendine iyi bak ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    diyorum ya haklısın ama uyarıldığım için bugun daha tedbirli geziyorum 3 ay içinde alıyorum ehliyeti bende farkındayım yoksa niye alayım ehliyeti

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler