Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Akaryakıta büyük zam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    sen Türkiyesin büyük düşün!! ucuz benzin yakışmaz bize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    600 cc motosiklet almıştım aldığıma pişman ettiler... Elbet ötelerde bir yerde verirsiniz bunu hesabını...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı Burak927 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen Türkiyesin büyük düşün!! ucuz benzin yakışmaz bize
    Süper.

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc motosiklet almıştım aldığıma pişman ettiler... Elbet ötelerde bir yerde verirsiniz bunu hesabını...
    hayırlı olsun korkut yeni motosikletin kazasız belasız günler dilicem ama bu zamlardan sonra pek cıkmıcaksın herhalde büyük motorlar
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Yine ne oldu yaw bunlar dalgamı geçiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:41 AM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada hayırlı olsun Nasıl bineceksen
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    My Kawa..
    artık 600-1000 cc kullanıyom diye hava atanlara nası bi gözle bakılır az çok tahmin ediyorum.. ekonomik olmak lazım.. cup alalım..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Adamlar dünyanın öbür ucunda ucuza benzin yakıyor
    bizim burnumuzun dibinde petrol pahalı kullanıyoruz
    Düpedüz saçmalık
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Bir Zamanlar Bir Kampanya Hatırlıyorum E-Mail lerle Dağıtılmıştı Belki Biz MT Olarak Bu Kampanyayı Sıkı Tutarsak Birşeyler Yapabiliriz Diye Düşünüyorum.
    Hepimizin Benzine Ihtiyacı Var Benzin Alacağız.
    Bu Bağlamda Iki Tane Marka Belirleyelim (mesela Petrol Ofisi ve Opet En Azından Verdigimiz Paraların Bi Kısmı Türkiyede Kalsın) Bu Iki Şirketten Akaryakıt Alalım.
    ve Bunu Bir Şekilde Basın Yayın Organıyla Millete Duyuralım.
    Diyelimki Biz MT Olarak Bu Vergi ve Zamları Protesto Icin Boyle Yapıyoruz.
    Diger Petrol Sirketlerinin Alımı Azaldıgından Belki Bir Rekabet Ortamı Ile Fiyatları Lehimize Oynatabiliriz.
    Ama Cok Ciddi Organizasyon Lazım. Birde Kafalarımızdaki BURASI TURKIYE Kavramını Kaldırmamız Lazım. Birileri Başımızda Bizi Yonetiyor Olabilir Ama Biz Birlik Olursak Bizim Fikirlerimiz Doğrultusunda Yonetmek Zorunda Kalırlar, Yada Yonetimden Cıkarılırlar

Beyler Bayanlar Bu Mesajı Noktasına Dokunmadan Tekrar Yayınlıyorum ve Sonuna Kadar Destekçisi Olmaya Hazırım
    Sadece Işık Göremiyorum Bizler Bunu Yapacağız Başkasından Beklemeyelim Lütfen
    Önemli Olan 50 cc / 1300 cc Değil Sonuç Olarak Kaç cc Kullanırsak Kullanalım Benzin Alacağız
    Bence Önemli Olan Olayların Karşısındaki Kabullenici Duruşumuz Tepki Göstermeyişimiz
    Imza mi?? Nereye Atayım

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı Baltassar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir Zamanlar Bir Kampanya Hatırlıyorum E-Mail lerle Dağıtılmıştı Belki Biz MT Olarak Bu Kampanyayı Sıkı Tutarsak Birşeyler Yapabiliriz Diye Düşünüyorum.
    Hepimizin Benzine Ihtiyacı Var Benzin Alacağız.
    Bu Bağlamda Iki Tane Marka Belirleyelim (mesela Petrol Ofisi ve Opet En Azından Verdigimiz Paraların Bi Kısmı Türkiyede Kalsın) Bu Iki Şirketten Akaryakıt Alalım.
    ve Bunu Bir Şekilde Basın Yayın Organıyla Millete Duyuralım.
    Diyelimki Biz MT Olarak Bu Vergi ve Zamları Protesto Icin Boyle Yapıyoruz.
    Diger Petrol Sirketlerinin Alımı Azaldıgından Belki Bir Rekabet Ortamı Ile Fiyatları Lehimize Oynatabiliriz.
    Ama Cok Ciddi Organizasyon Lazım. Birde Kafalarımızdaki BURASI TURKIYE Kavramını Kaldırmamız Lazım. Birileri Başımızda Bizi Yonetiyor Olabilir Ama Biz Birlik Olursak Bizim Fikirlerimiz Doğrultusunda Yonetmek Zorunda Kalırlar, Yada Yonetimden Cıkarılırlar

Beyler Bayanlar Bu Mesajı Noktasına Dokunmadan Tekrar Yayınlıyorum ve Sonuna Kadar Destekçisi Olmaya Hazırım
    Sadece Işık Göremiyorum Bizler Bunu Yapacağız Başkasından Beklemeyelim Lütfen

dostum burdan toplasan kaç kişiyiz ki benzin isteasyonlar sırf bize hizmet etmiyor diyelim yaptım burda toplam 100.000 kişi olsak bence ne fark edicek ki
    diye düşünüyorum

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Bu firmaların tamamı türk mü bide bu var bu ülkede satılmadık firma kalmadıda
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Cbf 250
    Alıntı barsgamze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum burdan toplasan kaç kişiyiz ki benzin isteasyonlar sırf bize hizmet etmiyor diyelim yaptım burda toplam 100.000 kişi olsak bence ne fark edicek ki
    diye düşünüyorum
    Ilk Kaybetme Sebebimizidir.
    Her Gun E-Mail lerimize Düşen (En Az 5 Tane) Maillleri Forward Etmeye Zaman Ayırabiliyoruz Ama Konu Biraraya Gelmek Tepki vermek Oldugunda Hepimizin Boşvermesidir.
    Yapmayın Arkadaşlar Bugun 3 yarın 30 ertesi gun 100 kişi olsak yeter bir ay sonra ne olacağını siz hesaplayın
    Saygılarımla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 PM ----------

Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu firmaların tamamı türk mü bide bu var bu ülkede satılmadık firma kalmadıda
    En Azından Bir Kısmı Olsa Yeterli
    Gidip Paramızın Tamamını British Petrol (BP) e vermekten Iyidir Diye O örnekleri Yazdım
    Varsa Başkaca Arkadaşlarımızın Fikirleri Paylaşmak Icin Forumdayız
    Saygılarımla
    Imza mi?? Nereye Atayım

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    keşke dün fulleseydim depoyu. bomboş depo bitmek üzere :/

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı Baltassar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilk Kaybetme Sebebimizidir.
    Her Gun E-Mail lerimize Düşen (En Az 5 Tane) Maillleri Forward Etmeye Zaman Ayırabiliyoruz Ama Konu Biraraya Gelmek Tepki vermek Oldugunda Hepimizin Boşvermesidir.
    Yapmayın Arkadaşlar Bugun 3 yarın 30 ertesi gun 100 kişi olsak yeter bir ay sonra ne olacağını siz hesaplayın
    Saygılarımla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 PM ----------

En Azından Bir Kısmı Olsa Yeterli
    Gidip Paramızın Tamamını British Petrol (BP) e vermekten Iyidir Diye O örnekleri Yazdım
    Varsa Başkaca Arkadaşlarımızın Fikirleri Paylaşmak Icin Forumdayız
    Saygılarımla
    ben tepki vermeyelim demedim sadece bizim yaptıgımız tepki ile başaramayız anlamında söyledim başka motosiklet forumdaki arkadaşların katılmasıyla bierşeyler yapabiliriz diye düşünüyorum

ama bir sorum var bu tepkiyi benzin istasyonlarına degilde bu zam mı yapan sevgili devletimize göstermemizdir

Motosikleti
    Cbf 250
    ben tepki vermeyelim demedim sadece bizim yaptıgımız tepki ile başaramayız anlamında söyledim başka motosiklet forumdaki arkadaşların katılmasıyla bierşeyler yapabiliriz diye düşünüyorum

ama bir sorum var bu tepkiyi benzin istasyonlarına degilde bu zam mı yapan sevgili devletimize göstermemizdir
    O Na Da Varım
    Saygılarımla
    Imza mi?? Nereye Atayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Facebook'ta epey bi grup var bu konuyla ilgili,Devletin kapısına dayanmadan olmayacak gibi,Bunuda yapacak kimsecikler yok ortalıkta.

kafama tüküreyim dün bende fullemedim salak gibi sanki elime yapışcak

Motosikleti
    hayırlı olsun korkut yeni motosikletin kazasız belasız günler dilicem ama bu zamlardan sonra pek cıkmıcaksın herhalde büyük motorlar
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine ne oldu yaw bunlar dalgamı geçiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:41 AM ----------

Bu arada hayırlı olsun Nasıl bineceksen
    Sağolun arkadaşlar...
    Zaten Fazera hafta sonları biniyorum işe gelip gitmede scootere kullanıyorum.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Cbf 250
    Alıntı jose55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook'ta epey bi grup var bu konuyla ilgili,Devletin kapısına dayanmadan olmayacak gibi,Bunuda yapacak kimsecikler yok ortalıkta.
    Facebook Kullanmıyorum Eger Siz Yardımcı Olursanız Bu Konuda Çok Müteşekkir Olurum
    Bakınız 1 Kişi Bugün 1 Kişidir Akşam Ailesiyle Arkadaşlarıyla Konustumu Yarın 3 Kişidir Yeterki Biz Işi Ciddi Ciddi Ele Alalım
    Forumumuzda Medyadan Insanlar da Vardır Mutlaka Onlardan YArdım Alalım Radyolara Ilan / Reklam Verelim Gerekiyorsa
    Daha Geniş Kitlelere Ulaşabilmek Icin
    Saygılarımla
    Imza mi?? Nereye Atayım

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    hani benzinin fiyatı düşüyodu ya devlet memleketi....yo
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Ya üzülmeyin depoyu fulleyemedik diye bitince zamlı fiyattan alacaksınız yine birde böyle düşünün ..En azından mutluluk oyunu oynayalım.Türkiyede malesef senelerdir mutluluk oyunu oynuyoruz.Böyle giderse oynamada devam edeceğiz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler