Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Akaryakıta büyük zam

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun değilmiş .Sağlık olsun.
    Kendi adıma bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi adıma bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
    Rica ederim.Gönül isterdiki çok daha fazla kişi bilgilenseydi.Millet olarak hiçbirşey bilmediğimiz için,uyutulduğumuz için bu durumda değilmiyiz zaten??

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaş kabus bitmedi mi Benzin hala 3.15 mi ?
    O zaman ya hala rüya görüyorum yada korkarım bu rüya değil

Biri çıkıp bu topiğin geçtiğimiz 1 nisan şakası olduğunu söylesin.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Artık burası elektrikli bisiklet sitesi falan olsun ama olmaz elektriğede paso zam geliyo
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

böyle topluma böylesi yakışırrrrrrr.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    baktılar millet biraz para koyuyor kenara hemen yine yeniden hemen herşeye zam.bitmez bu zamlar abicim.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    o zammmı yapanlar bir gün yataklarında yatarken hııık diye gidiverecekler. Haberleri yok.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bu konuda tüketici dernekleri federasyonu (TÜDEF) başkanı Ali Çetin'in "hükümetin zam oyunu" başıklı yazısı; http://www.bizimkocaeli.com.tr/Ekono...nzamoyunu.html

Ayrıca yine ilimizdeki bir yerel gazeteden okuyucu yorumları; http://www.bizimkocaeli.com.tr/Ekono...abuyukzam.html

Yorumlar halkımızın birçok şeyin bilincinde olduğunu gösteriyor ama halkımızın yarıya yakınının oy verdiği hükümet bildiğini okumaya devam ediyor.

Seçim zamanlarında da erzak, beyaz eşya dağıtılarak GÖZ BOYAMA OPERASYONU başarıyla gerçekleştiriliyor.

Akaryakıta yapılan zam iğneden ipliğe bütün ürünlerin fiyatını yükseltecek yıl sonunda da komik bir enflasyon rakamı açıklanacaktır. Şimdiye kadar öyle olmadımı?

Bana EMEKLİ bir vatandaş olarak % 1,5 lik zammı uygun gör sonrada harçlara, ehliyete % 50 zam benzine zam vs. sonrada ADALETten sözet. Hadi oradan..

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Bu hükümete oy verenlerin zamlara tepki göstermeye hakkı bile yoktur.. Daha da ezilmeye devam edecekler bu adamlara oy vererek..

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı slamdunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hükümete oy verenlerin zamlara tepki göstermeye hakkı bile yoktur.. Daha da ezilmeye devam edecekler bu adamlara oy vererek..
    Merak etme oy verenlerde isyanda ama hep kendilerini "başka hükümet te gelse aynını yapardı" diye kandırıp oyalıyorlar. Ben bu zamları ve geçim koşullarını zorlaştıran hükümetin bunu bilinçli olarak yaptığına inanmaya başladım.

Dediğiniz gibi seçim zamanı göz boyama siyaseti vede dini alet kullanarak(?) halkın gözüne girmeye çalışan hükümet hedefine ulaştı ve şuan elimizi ayağımızı bağlamak üzereler.

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    durmak yok yola devam diyecem ama yola devam edecek benzin parası yok.nasıl olacak bu iş?
    2 teker tek ruh tek yol.

tepkimizi göstermediğimiz sürece daha çok zamlar vergiler öderiz
    çöp vergisi ev vergisi taşıt vergisi yıllık vergi kıl vergisi tüy vergisi ona buna gelen zamlar yok ötv yok kdv zart zurt derken memleketi yedi bitirdiler
    bizlerde seyirci kaldık ve kalmayada devam ediyoruz tüm türkiye bir ayaklansa bak bakalım böyle şeyler olumu nasıl olsa adamlar diyor türk halkı koyun gibi ne versen onu yiyor bzide kazığa devam evet akadaşlar böyle kazıklanmaya devam edelim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuya geç dahil oldum, ama güncellemek adına birşeyler yazayım.

Öncelikle çoğumuz festivallere katılıyoruz, çoğumuz tekil yada çoğul olarak turlara çıkıyoruz, bir organizasyon olduğunda muhabbet etmek, hoş vakit geçirmek adına km'lerce yol yapabiliyoruz.

MT sosyal bir forum sitesi, fakat bir eylem sitesi değil, bu yüzden biz motosiklet kullanıcıları MT'nin adını kullanmadan, sadece motosiklet sürücüleri kimliğiyle (Yönetim uygun gördüğü taktirde MT ismi altında da olabilir) biryerlere organizasyona gidermişcesine toplanabilir, bunu protesto edebiliriz.
    10 kişi olmamız, 100 kişi olmamız, yada 100.0000 kişi olmamız hiç sorun değil, bunun için hemen değil, ileri bir tarih belirleyip, katılımın artırılmasını sağlayabiliriz böylece.
    Mesela tam bir ay sonra 16 Ağustos'ta toplanabiliriz. Her bölgeden bir il seçer bölgesel eylemler yapabiliriz. Örneğin Marmara için İstanbul, Ege için İzmir, İç Anadolu için Ankara, Karadeniz için Samsun vs.vs. gibi.
    Susmak en büyük Erdem olsada, haksızlık karşısında susmak en aciz davranıştır. Aciz değiliz hiç birimiz değil mi?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    heyt bee hükümete bak iğne deliği kadar boşluk gördümü çuvaldız sokmaya çalışır

Motosikleti
    mondial 151 rs
    heytt bee helal olsun ne diyelim az önce bp den benzin aldım 3.160 tl litresi 10 tl lik aldım 3.45 lt falan geldi bune ya ( bitarafımla gülüyorum )

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler