Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ls2 targa edition kask için görüşleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERTUNGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ls2 targa kask fullface siparişi verdim az önce feyizoğullarına bütçeme uygun buldum yanlız kask için hiç bir yorum yapılmamıştı...ehliyetimi yeni alacağım temmuz 4 sınavına gireceğim daha motorum yok ....ramzey cross yada kanuni caracal alırım gibi ...sizden ricam kask için ve motorlar için görüşleriniz nelerdir ..boyum 195 kilom 110 kg ..şimdiden teşekkürederim motorcu kardeşlerim...sağlıcakla kalınız..
    ANGARA AYAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    ls2 targa bildigim kadarıyla yeni bir ürün. ls2'nin cartoon modeli çok satıldı ama denediğim kadarıyla 80km/h hızdan sonra uğultu problemi var. Targa için de aynı şey olur mu bilmem ama çok şık duruyor. Hayırlı olsun.

Bir de ben Feyizoğlu'ndan alacağım ürünleri Ankara'da Yiba çarşısında çok daha ucuza buldum.(biraz da pazarlıkla) Amacım Feyizoğlu'na çamur atmak değil yanlış anlaşılmasın. Gerçekten müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğu belli. Ancak nakit parayla alışveriş yapacaksanız, ve biraz da pazarlık kabiliyetiniz varsa, online alışveriş yerine satıcılarla yüzyüze görüşüp konuşmanızı tavsiye ederim.
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

ERTUNGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M'ARRENTZIEH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 targa bildigim kadarıyla yeni bir ürün. ls2'nin cartoon modeli çok satıldı ama denediğim kadarıyla 80km/h hızdan sonra uğultu problemi var. Targa için de aynı şey olur mu bilmem ama çok şık duruyor. Hayırlı olsun.
    teşekkürederim...sağolun...
    ANGARA AYAZI

Ben LS2 targa edition full face kaskı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.

motosikletim cbf 150.

görüşlerim şu şekilde :

90-100 km hızlarda içine aşırı şekilde rüzgar alıyor. Bunun sebebi sanırım çene kısmının
    biraz uzun tutularak orada bi boşluk kalması. buna bağlı olarak rüzgar seside geliyor.

Ama düşük hızlarda bu problem yok.

çene kısmındaki boşluğa balaklavamı sıkıştırdığım zaman kask süper ötesi oldu. ne rüzgar sesi kaldı, ne de rüzgar alma problemi oldu. (90-100 km/h hızlar için konuşuyorum)

Bu çene kısmından gelen rüzgara kendim bişeyler düşünüyorum oraya rüzgarlık vs. gibi parçalar satılıyor onlardan da alınabilir yada kendi becerinle bişeyler uydurabilirsen süper olur

Orijinal hali ile 80den sonra rüzgar ve ses rahatsız edici şekilde.

İç yanak padleri vs. gayet kaliteli.

Aerodinamiği çok güzel. Kask gerçekten çok şık.

Ulusan motordan kırmızı beyaz modelini, siyah vizör dahil 160 tl ye aldım.
    (Kredi kartına tek çekim ile) Bilginize...

@M'ARRENTZIEH

LS2 kaskı acaba Yıba çarşısında hangi dükkanda buldun ?

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben LS2 targa edition full face kaskı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.

motosikletim cbf 150.

görüşlerim şu şekilde :

90-100 km hızlarda içine aşırı şekilde rüzgar alıyor. Bunun sebebi sanırım çene kısmının
    biraz uzun tutularak orada bi boşluk kalması. buna bağlı olarak rüzgar seside geliyor.

Ama düşük hızlarda bu problem yok.

çene kısmındaki boşluğa balaklavamı sıkıştırdığım zaman kask süper ötesi oldu. ne rüzgar sesi kaldı, ne de rüzgar alma problemi oldu. (90-100 km/h hızlar için konuşuyorum)

Bu çene kısmından gelen rüzgara kendim bişeyler düşünüyorum oraya rüzgarlık vs. gibi parçalar satılıyor onlardan da alınabilir yada kendi becerinle bişeyler uydurabilirsen süper olur

Orijinal hali ile 80den sonra rüzgar ve ses rahatsız edici şekilde.

İç yanak padleri vs. gayet kaliteli.

Aerodinamiği çok güzel. Kask gerçekten çok şık.

Ulusan motordan kırmızı beyaz modelini, siyah vizör dahil 160 tl ye aldım.
    (Kredi kartına tek çekim ile) Bilginize...

@M'ARRENTZIEH

LS2 kaskı acaba Yıba çarşısında hangi dükkanda buldun ?

Malesef LS2 yi Ankara'daki dükkanlarda bulmak problem. Genelde o fiyatlara GDR ve Venom satılıyor. Yiba'da bir dükkanda da Zeus gördüm. Ben Venom V210'u 150 TL'ye aldım. Yine Venom'un kros kaskını da beğenmiştim fakat kafama geçirince kendimi çıplak gibi hissettim(Feyizoğlu'nda var bu kask 135 TL'ydi yanılmıyorsam) V210'u daha once görmemiştim ama niyetlendik aldık işte. LS2'den artısı güneş vizörü var. Eksisi ise biraz daha ağır olması (1850 gr)Henüz yüksek hızda test etme imkanım olmadı. Bu yüzden uğultu vs. hakkında birşey söyleyemem.
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

Motosikleti
    Transalp XL 650V
    bu ls2 nin çene pedi yok mudur?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    .... Rüzgar çok mu alıyor acaba...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    CRF
    iyi akşamlar metci hocam,özel mesajla cevap vericektim ama özel mesaj alımını kapatmışsınız.

ben LS2 Targa kaskı motosiklet alacağım için önce ekipmanları tamamlamak isteyerek almıştım ancak olusan durumlar sonucu motosiklet alımını ertelemek zorunda kaldım.Boşu boşuna raf ömrü tükenmesin diye satmak istiyorum.Çok az kullanma fırsatı bulabıldim ve bana gayet konforlu gibi geldi.Sadece çene pedi olmadığı için oradan biraz rüzgar alıyor.Balaklava ile kullanıldığında hiçbir sorun olmicagını dusunuyorum, ekonomik bir kask düşünüyorsanız tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler