Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Ehliyetsiz motosikletli, ceza yazan polise saldırdı

Motovento
    REKLAM ALANI
    stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    tama kabul eddiyorum arkadaşlar motosikleti ehliyet kullanmıyor AMA
    başımızı (allah göstermesin)en ufak bişey geldiğinde hakkımızı savunmak için
    ehliyet şart..
    eğitimde şart tabi
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı juniyear adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu herkes istediği yere çeker. Adam benim paramı emek karşılığı hak etmesi başka karısı vermedi diye o gün her önüne gelene ceza yazıcam diye uğraşması başka... Olaya bakış açın çok farklı canım.

kimiside çocuğu döven polisden filan bahsetmiş ah be kardeşim ahhhh... Bu işim sonu böle giderse siyasete gider bizi forumdan atarlar :D
    Ama her polisin karısıyla kavga ettiğini düşünme paranoyası da apayrı bişey.
    Adam diyor ki ceza motordan büyük yakacam.Yaktırmayınca da dövüyor nedir bu.Polis ceza yazmıyorsa vatan hainidir yanlış mıyım?Cezadan alacağı para yerine senin paranı da yiyor böyle düşün bir de...
    facebook.com/kaskafa

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Küçüktür mide bulandırır dedikleri bu oluyo işte. Ulen 50cc lik moped işte bırak gitsin adam alla alla. Ehliyetsiz uyuz oluyorum filan ne demek ya alla alla. Kaçınızda bisiklet ehliyeti var. Bi tane kazma çıkıyo ortalığı bok ediyo. Arkadaş nerede artist polis var o denk gelir hep banada. Uyuz oluyorum ne yapiim. Arkadaş senin maaşını ben veriyorum. Benim ödediğim vergilerle maaş alıyosun sen. Devletin imkanlarıyla bana artistlik yapamazsın. Daha önce bende polis dövdüm mahkemelik oldum ama hiç bişi olmadı olamazda.

Eğer nasıl bi insan olduğunu bilmek istiyosan bi yetki verin birisine yeter. Gerçek yüzünü o zaman görürsün. Ama ne yazık ki polis teşkilatımızda bi sürü kendini bi bok zanneden polislerimiz var, yetkili makamlar bi önlem almazsa bu iyiye gitmiyor. Ya deli oldum olaya neler yazıyorum ben ya sinir oldum iyice

Sen ne sanıyorsun be kendini. Allah aşkına yazdıklarını gözünle okuduğuna emin misin ? Senin verdiğin vergiyle maaş alabilirler bu doğru olabilir ama gecenin bi yarısı başına gelebilecek olası bi tehlike anında sana tek yardımcı olacak kişi odur. Sokakta rahat rahat yürüyorsak onların sayesindedir. Polise hakaret ederek eline bişey geçmez ayrıca. Yanlızca bi tarafların soğur. Onlarda görevlerini icraa etmeye devam ederler.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ehliyetsiz yakalıyo ceza kesiyo, adam sonra motoruyla geri dönüyo. nası iş bu, cezayı yedikten sonra motora binmek serbestmi

Motosikleti
    Artık Yok
    Bu konuyu herkes istediği yere çeker. Adam benim paramı emek karşılığı hak etmesi başka karısı vermedi diye o gün her önüne gelene ceza yazıcam diye uğraşması başka... Olaya bakış açın çok farklı canım.

kimiside çocuğu döven polisden filan bahsetmiş ah be kardeşim ahhhh... Bu işim sonu böle giderse siyasete gider bizi forumdan atarlar :D
    Arkadaşım sende kurallara dört dörtlük uy ceza yeme bu kadar basit bu kurallar senin ölmemen için var cezalarda böyle, polis babanın uşağı değil bedavadan para almıyor senin çalıştığının on katı çalışıyor haberde göründüğü gibi günde elli tane it-kopukla uğraşıyor bence helal olsun aldığı para...
    Rüzgarı Ruhunda Hisset, Ama Dikkati ve Korunmayı da Unutma!!!::stretche

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Adamların tatili bile yok. En uzun mesai onlarda. Yiyosa polislere laf atanlar bir gün polis olsun, olabilecekler mi. Ay sinir oldum ya. Sadece gelişmemiş ülkeler de bunun tartışması olur. Ehliyetsizi savunuyo adam yaaaa..

Motosikleti
    Artık Yok
    Biz hıyarız ehliyet aldık!

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kısaca "YUH" diyorum...

Bu geleneksel "bişey olmaz" düşüncesi ve çok yanlış, çoookk....

Motosikleti
    Tabanvay
    yazın yazın ben yazdıklarınıza gülüyorum sadece

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı vtemizkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz hıyarız ehliyet aldık!
    Evet yaaaaa valla öyle. Boşa para verdik bir de iyi mi ? Almasaydık, yok der geçerdik. Derdim abi benim ki 125 cc idare et bundan bişey olmaz. Baktım kem küm ediyo dalardım adama. Nasılsa benim paramla maaş alıyo. Dayağı bile hakediyo (!)

Motosikleti
    // honda beat scv100f
    burda araştırma yapsak binlerce adam ehlieti olmadan motorsiklete başlamıştır hala da ehlieti olmaan war ve kullanıolar yaw adamın altında yarış motoru war ehlieti yok warmı böle bişi demek ki war. onn içn kimsenin kimsyi kayırdıı yok sadece düşk gelirli bi ihtiyara yapılanın çok ağır olduunu belirttik

Motosikleti
    Artık Yok
    Ya arkadaşım adamın tekiyle anlaştım mondialini alacaktım ehliyet için 2 ay adamı beklettim kapora vedim ehliyeti aldım ondan sonra adamdan motoru aldım bu kadar cahil olmayın sizin dediklerinizi arap ülkeleri bile uygulamıyor artık...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Yapmayın gözünüzü seviyim.Parası olmayana ceza kesilmeseydi şimdi ülkenin %90 ı düşük gelirli ihtiyarlara dönüşürdü.
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Tabanvay
    yaw bırakın tartışmayı herşeyi bi kenara bırakın 55 yaşında adam ve kullandığıda 50cc lik bi moped sizce maksimum kaç yapar o alet. Size nasıl zararlar verebilir bi düşünün. ben yokluktan geldim arkadaşşşş çok böle olay gördüm. daha neler neler. kimse size enayi yada ehliyetiniz var diye salak filanda demiyor. benimde ehliyetim var ama bu olay çok farklı. millet gırtlağa kadar borçta zaten. artık milletin üstüne fazla gelinmesin. millet artık bir seneliğine ssk primleri yatırılmasın diye uğraşıyor, eve ekmek götürmek için uğraşıyor. KRİZ VAR ARKADAŞŞ KRİZZ. teğet değil göbekten geçti bu kriz. şimdi bunları tartışma zamanı değil. birbirimize destek çıkma zamanı, vatandaşa destek çıkma zamanı. ya gene uzattım, neyse anlayan anlar

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    yaw bırakın tartışmayı herşeyi bi kenara bırakın 55 yaşında adam ve kullandığıda 50cc lik bi moped sizce maksimum kaç yapar o alet. Size nasıl zararlar verebilir bi düşünün. ben yokluktan geldim arkadaşşşş çok böle olay gördüm. daha neler neler. kimse size enayi yada ehliyetiniz var diye salak filanda demiyor. benimde ehliyetim var ama bu olay çok farklı. millet gırtlağa kadar borçta zaten. artık milletin üstüne fazla gelinmesin. millet artık bir seneliğine ssk primleri yatırılmasın diye uğraşıyor, eve ekmek götürmek için uğraşıyor. KRİZ VAR ARKADAŞŞ KRİZZ. teğet değil göbekten geçti bu kriz. şimdi bunları tartışma zamanı değil. birbirimize destek çıkma zamanı, vatandaşa destek çıkma zamanı. ya gene uzattım, neyse anlayan anlar
    Ben hiç birşey anlamadım. Konumuzun krizle pek bi alakası yok. Çok kötü durumda ise bu kişi , motoru bıraksın yürüyerek ya da dolmuşla gitsin arkadaş. Destek çıkacağız diye suçluları görmezden geleceksek, hırsızlık yapanları da affedelim o zaman. Nasıl olsa kriz var.

Motosikleti
    // honda beat scv100f
    hocam anlayan zihniete seslenmek lazım burdaki herkes hemen hemen laftan duyma bilgilerle konuşuolar ah bide gelişmiş zihniyet olsaaa

Motosikleti
    Artık Yok
    Tubis mantık bir...

Adamcağız haklı tabi hatta alkollü bile kullansa ceza yazılmaması gerekirdi!KRİZ var adam üzüntüden belki içti ne yapsın içmeyipte nasıl unutacak dertlerini bence KRİZ zamanı alkol alanlara da ceza yazılmamalı!!!

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı kingsemo23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam anlayan zihniete seslenmek lazım burdaki herkes hemen hemen laftan duyma bilgilerle konuşuolar ah bide gelişmiş zihniyet olsaaa
    Yani biz geri kafalı, cahiliz. Siz gelişmiş, modernsiniz öyle mi ?

Ben buna gülerim yaaaa, valla hemde katıla katıla..

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç birşey anlamadım. Konumuzun krizle pek bi alakası yok. Çok kötü durumda ise bu kişi , motoru bıraksın yürüyerek ya da dolmuşla gitsin arkadaş. Destek çıkacağız diye suçluları görmezden geleceksek, hırsızlık yapanları da affedelim o zaman. Nasıl olsa kriz var.
    unuttuğun bi şey var. dolmuş çoğu zaman mopedlerden pahalıya gelir. adamın durumu olsa 50cc lik moped yerine bi eski kasa bi şahinle gezerdi. biri 200 lira biri 4000 lira. Peki sana bi soru şu aralar hırsızlık olayları neden arttı? (hırsızları korumak gibi bi amacım yok). Haberleri seyrediyorsan bi araştırma sonucu bütün millet askere gitmek hatta çoğu uzun dönem gitmek istiyormuş sence neden ?

Motosikleti
    // honda beat scv100f
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani biz geri kafalı, cahiliz. Siz gelişmiş, modernsiniz öyle mi ?

Ben buna gülerim yaaaa, valla hemde katıla katıla..
    fazla gülme kız dediin ağır olur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)