Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motosiklet alacağım yardım… diyenler için..

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    bizim milletimizde ''armut diş,ağzıma düş''misali döşürükcü (vurdum duymaz)olduğu için.aynı şekilde yazma heveslisi yardım sever insanlarımız olduğu sürece bırak 254.000 rakamını 254 milyar sonuçta çıksa buraya gene aynı sorular sorulucaktır.ben bu kanıdayım.modların yerindede olsam,bu tip açılan konuları direk kitlerim.bu linkide tokat gibi başlık sahibine yapıştırırım...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yazı için teşekkürler, bunlar bilen birileri için sıradan ve basit şeylerde olsa benim gibi fikir sahibi olmayıp araştırma yapan birçok bilinçli insan için çok yararlı olmuştur eminim.

Yaklaşık 3-4 yıldır araba kullanıyorum fakat çeşitli sebeplerden dolayı arabamı satmak zorunda kaldım ve bir iki yıl boyunca elimdeki kısıtlı imkanlarla hem ayağımı yerden kesecek hemde keyif alabileceğim bir araç almayı planlıyordum, neden motorsiklet olmasın dedim.

Araştırmaya başladıktan sonra çoğu kulaktan dolma bilgiyi eleyerek tecrübeli insanların anlattıkları yazılara odaklandım fakat bunların içinde en çarpıcı ve gerçekçi olanı buydu sanırım =)

Biraz hayal kırıklığına uğrayıp üzüldüğümü söylemezsem yalan söylemiş olurum fakat gerçekler acıdır =) Bununla ifade etmek istediğim şey, şu ana kadar okuduğum yazıların ortak noktası uzun yol işin içine girince japon veya kanuni önerdikleriydi, hatta çoğu hyosung gv 250 diyordu, bende baktım inceledim ve çok beğendim gerçekten. Fakat hiç düşünmemiştim fiziki yapıma uygun olup olmadığını, gerçekten bu yazı bunu yüzüme vurdu =)

Velasılkelam, teşekkürler =)

Motosikleti
    mondi 150MC
    Abi güzel yazı olmuş=)

Hergünn mt de 2-3 tane başlık görüyorum=)
    ;
    'İkisi arasında kaldım hangisini alayım'
    'Fazermi şumu'
    'Hyo 250r mı kawa r250 mi=)'

Bunları okuyun sonra motor alın=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi güzel yazı olmuş=)

Hergünn mt de 2-3 tane başlık görüyorum=)
    ;
    'İkisi arasında kaldım hangisini alayım'
    'Fazermi şumu'
    'Hyo 250r mı kawa r250 mi=)'

Bunları okuyun sonra motor alın=)
    COK HAKLISIN.. gene acarlar ama
    Hasta La Victoria Siempre ! :cat::cat:

Çok güzel bi yazı olmuş teşekkürler..

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    Ne güzel bir konu.... Eline sağlık.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    siz vakit ayırıp okuduğunuz için, beğenilerinizi belirttiğiniz için ben teşekkür ederim asıl.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel ve detaylı konu olmuş eline sağlık bende ilk motorumu alıcam ve aklımdan türlü tarzda motorlar geçiyo(racing hariç) şimdi kafama yatan chopper tarzı motorlar.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Ellerine sağlık hocam çarpıcı ve etkileyici örneklemelerin çok güzel...
    Sex Speed Money...

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir kere en başta motosikleti ne için istediğinizi dürüstçe kendinize itiraf edin :p.. Kızlar mı? inanın araba çok ama çok daha işlevsel.. Tabi ortalama yeteneklerdeki bir erkek için. Eğer ilk görüşte daha etkileyici görünme ihtiyacı içindeyseniz doğaldır motosiklete ihtiyacınız olabilir. Taki siz konuşmaya başlayıncaya kadar motosiklet günü kurtarır.. Ama dediğim gibi siz konuşmaya başladığınız ana kadar kurtarır..
    gencay abim açıkcası dediğini yaptım ve kendime sordum bu makineyi ben neden istiyorum? alıntı yaptığım yere bakınca cevabm ortaya çıkar zaten

kusura bakma her yerini anladm da işte bu noktasından bazı yerlerini anlayamadım abi. mesela araba neden daha etkilidir/işlevseldir? neden orta yetenekteki erkekler? ve neden konuşmaya başladığın ana kadar? bunlara biraz açıklık getirisen sevinirim abim

bilgiler için teşekkürler

http://www.meydangorusu.com

Yazı için ellerinize sağlık,
    Yazdıklarınıza bakılırsa bayağı bi tecrübelisiniz bu güne kadar hangi motorları kullandınız??

Motosikleti
    yakın zamanda xx blackbird
    Parmaklarınıza sağlık çok faydalı bir bilgi olmuş

slm geçler ben 55 yaşındayım 20 yıl motor kullandım 50 cc den 600 ccye kadar nedense gençler hep yüksek cc motor peşındeler ılk motor alacak lara tavsıyem 50 110 ccdır motodan anlamak için önce küçük motor çünkü sızın için o bir kobaydır o sızı adeta eğıtır zira tamırcıyeçalışırsn 20 yıl boyunc tamıcıye gitmedım o küçük mopetlerın sayesınde 15 yıldır arabam var emeklı oldum kendıme 80 lı yılların mopetı çok aradım gümrükten çıkma buldum 600 cc lık mtor kullanan kişi olarak ınanın mopetın yerı başka forum başında yan arkadaşımız çok güzel açıklamış motoru ne için istıyorsun hava yapmakmı uzun yolmu gezmek amaçlımı yıne ilk motor alıcısı isen 50 110 cc arası ve mutlaka otomatık tavsı ederım

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı VoDK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gencay abim açıkcası dediğini yaptım ve kendime sordum bu makineyi ben neden istiyorum? alıntı yaptığım yere bakınca cevabm ortaya çıkar zaten

kusura bakma her yerini anladm da işte bu noktasından bazı yerlerini anlayamadım abi. mesela araba neden daha etkilidir/işlevseldir? neden orta yetenekteki erkekler? ve neden konuşmaya başladığın ana kadar? bunlara biraz açıklık getirisen sevinirim abim
    valla geç oldu ama kusura bakma.. bir müddettir burada yoktum..

bunları açıklamama gerçekten gerek duyduğunu sanmıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

Alıntı 19gok07han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazı için ellerinize sağlık,
    Yazdıklarınıza bakılırsa bayağı bi tecrübelisiniz bu güne kadar hangi motorları kullandınız??
    tecrübeli denemem arkadaşım. motosiklet üstünde 10 bini anca devirmişimdir. lakin hayatın insanın bohçasına bıraktığı şeyler var. ve genelde çabuk öğrenen bir tip olmuşumdur.

unutmadan. java mz ybr xlr125 250lik bi iki cruiser ve bir iki scooter dışında tecrübem yok. yani yüksek cc tecrübem hiç yok. ben de o zaman cog vb arkadaşların bilgilerinden yararlanıyorum.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Çok yararlı bir konu olmuş. Emeğine sağlık.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşım bu yazının altına imzamı atarım
    büyüksün hocam ama tek bişi unutmuşsun birde motorcu arkadaşlardan rica edersek yeni motorcu olacak arkadaşları direk güçlü makineyle başlarsın diye gaza getirmezlerse on numara olur
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Yazıyı Bugün itibarı ile ilk kez Gördüm. Gerçekten Çok yararlı bir Yazı Elinize Saglık Gencay Abi =)) Bu tür yazıların Devamını diliyorum. iyi sürüşler. Allah kimseye Kaza Bela Vermesin.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu yazının altına imzamı atarım
    büyüksün hocam ama tek bişi unutmuşsun birde motorcu arkadaşlardan rica edersek yeni motorcu olacak arkadaşları direk güçlü makineyle başlarsın diye gaza getirmezlerse on numara olur
    cc ile ilgili bikaç öneri var. diğer kullanıcıların da gaza getirme sevdasını pek görmedim, en azından benim şimdiye kadar tanıdıklarım gerçekten neşeli, ayağı yere basar tiplerdi.

ama dediğim gibi, mutlaka eksikliklerim olacaktır; sizlerin ilaveleri ile ancak daha da güzelleşir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıyı Bugün itibarı ile ilk kez Gördüm. Gerçekten Çok yararlı bir Yazı Elinize Saglık Gencay Abi =)) Bu tür yazıların Devamını diliyorum. iyi sürüşler. Allah kimseye Kaza Bela Vermesin.
    Amin. Ben teşekkür ederim. Sonuçta eksklikleri olacaktır, deneyimli arkadaşlar daha işlevsel hale getirebilir bu başlığı

Motosikleti
    Derbi Terra
    Üstadım selamlar;
    yeni,motosiklete başlayanlar için olan yazınızı okudum.Gerçekten çok faydalı bilgiler içeriyor.Ben de uzun süredir çeşitli forumlarda takip ettim ve vermiş olduğunuz bilgiler ışığında Derbi Terra 125 almaya karar verdim.Sizce nasıldır?Saygılar..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler