Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motor kazasında bacağını kaybetti...

Motovento
    REKLAM ALANI
    pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    alkol alarak direksyona geçtigi için (fetva vermiyorum yanlış anlaşılmasın) bence yukarda hesap sorulurken katil olarak yargılanacaktır, Allah rahmet eylesin, bacagı kopan arkadaşada sabır versin :(
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr 125 esd
    ALLAH rahmet eylesin ölen arkadaşa...diğer arkadaşa da acil şifalar diliyorum ALLAHtan...çok üzücü bir olay

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    şu alkol nasıl olurda böle bir ülkede bukadar yaygın hale gelir ve bilinçsizce kullanılır.ALLAH rahmet eylesin.
    çok üzüldüm ya:(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:19 ----------

http://www.internethaber.com/gercekl...isi-702-p3.htm

şunlarıda bir inceleyin allah aşkına.

Alıntı romeo1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ŞUAN İKİNCİ HAYATIMI YAŞIYORUM BELKI HERKESE NASİP OLMAZ 33 GÜN YOGUN BAKIMIN ARDINDAN SUAN NEFES ALIYORUM VE ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR YENİ HAYATIMA ALIŞMAYA ÇALISIYORUMM BIRINI ÖLDÜRMEK BİRİNİ YARIM BIRAKMAKTAN DOLAYI ALDIGI CEZA 3.4 SENE ARASI AMA BI TEPSİ BAKLAVA ÇALANA 18 SENE HERSEYDEN ZIYADE (ENGELLI) OLMAK FARKLI BI DURUMM HERŞEYİİ SİLDIM YENIDEN BAŞLADIM VE 10.10.10 DA YENİ BAMBAŞKA Bİ HAYAT KURUYORUMM HERKESİ BEKİYORUMM KAZASIZ BELASIZ İİ GÜNLER DİLEĞİYLEEEE
    Büyük geçmiş olsun.. Hayat arkadaşınla; bir yastıkta kocamanızı, çocuklarınızla mutlu bir aile oluşturup, huzurlu ve sağlıklı yaşam sürmenizi dilerim..

.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler