Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor kazasında bacağını kaybetti...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    motor sürücüsüde hayatını kybetti...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Salcano sm250
    Allah rahmet eğlesin.. Başımız sağolsun
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    allah rahmet eylesin günahlarını affetsin sabır versin geride kalanlara başka ne denirki elden bişey gelmiyo
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Bence bir ülkenin gelişmişliğini (veya gelişmemişliğini) açığa çıkaran en güzel gösterge, o ülkedeki trafik düzenidir. İnsanlar ne kadar insansa, trafik de bir o kadar düzgün. İran'daki trafiğide gördüm, Almanya'dakinide, Amerika'dakinide. Kimin insan, kimin insan dışı yaratık olduğu hemen anlaşılıyor. Unutmayın balık baştan kokar, bize tertemiz bırakılan ülkemizi getirdiğimiz hale bakın. Ayıp! Herkes kendinden utanıp önce kendine bakmalı, önce kendini sorgulamalı bence.

Neyse, sinirlendim tutamadım kendimi.
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yine aynı şey,bir araba bir minibüs..yeter artık ya güneş açtı dahda arttı sadece bugun önüme atlayan arabaları yazsam satırlar yetmez.arkaşım arkama bindi ve indiğinde dediği ilk şey şu oldu ''moruk bu ne ya en sakin adama motor ver yarım saat kullansın sinir hastası olsun'' aynende öyle altına imzamı attım.ne araba ne yaya hepsi görmezden geliyor..Allah rahmet eylesin bir kurban daha,yitip giden bir hayat daha umutlarıyla birlikte..biz sesimizi çıkarmadıkça daha çok bu şekilde kaza olur..

Motosikleti
    askerden sonra
    allah ölenlere rahmet kalanlarada sabır versin başka söylenecek bişey yok zaten birayı içen yola çıkıyor ondan sonra kaza oluyor olmayacak gibi değilki kimisi hayatını kaybediyor kimisi sakat kalıyor yazık çok yazık
    ...ÖLÜM HAYALLERİ BEKLEMEZ...DEMİRKÖYLÜ...

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    ALLAH Rahmet eylesin başımız sağolsun. Ailesine sabırlar diliyorum...
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    bu içkili şekilde yola çıkmış olan katil ne kadar ceza yedi arkadaşlar varmı bi sonuç?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    motor sürücüsü avrupayı motorla gezmiş galiba, ne kadar da usta şöför de olsa burası Türkiye olduğu için bir işe yaramıyor, trafikte serseri mayın gibi gezen bir sürü araç var...

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu içkili şekilde yola çıkmış olan katil ne kadar ceza yedi arkadaşlar varmı bi sonuç?
    bence böylelerinin "cinayete tam teşebbüs"ten yargılanması lazım. sonra da kısasa kısas ceza verilmesi, sonra da emsal olması ve ibret vermesi sağlanmalı... fazla mı ileri gittim bilmem ama içimdeki hisler böyle.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence böylelerinin "cinayete tam teşebbüs"ten yargılanması lazım. sonra da kısasa kısas ceza verilmesi, sonra da emsal olması ve ibret vermesi sağlanmalı... fazla mı ileri gittim bilmem ama içimdeki hisler böyle.
    ileri gitmedin arkadaşım içip içip yola çıkmamaları için ne yapacaz ??

arkadaşlar soner arkadşımız hala aramızla bizle birlikte hayat mucadelesine devam etmekte hatta 10.10.2010 evlilik törenine karşıyaka nikah saray sarayına hepinizi bekleriz

Soner yalabık

ARKADAŞLAR ŞUAN İKİNCİ HAYATIMI YAŞIYORUM BELKI HERKESE NASİP OLMAZ 33 GÜN YOGUN BAKIMIN ARDINDAN SUAN NEFES ALIYORUM VE ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR YENİ HAYATIMA ALIŞMAYA ÇALISIYORUMM BIRINI ÖLDÜRMEK BİRİNİ YARIM BIRAKMAKTAN DOLAYI ALDIGI CEZA 3.4 SENE ARASI AMA BI TEPSİ BAKLAVA ÇALANA 18 SENE HERSEYDEN ZIYADE (ENGELLI) OLMAK FARKLI BI DURUMM HERŞEYİİ SİLDIM YENIDEN BAŞLADIM VE 10.10.10 DA YENİ BAMBAŞKA Bİ HAYAT KURUYORUMM HERKESİ BEKİYORUMM KAZASIZ BELASIZ İİ GÜNLER DİLEĞİYLEEEE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    " Alkol " mü allah nasıl biliyorsa öyle yapsın sizi, ne zaman şu eğitim denen ve insanlık denen şey içimize girecek. Bu devirde alkollü araç kullanmak ne demek ya, elin Afrikalısı bile yapmıyor artık bunu biz son sürat hayvanlığa devam....

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı romeo1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ŞUAN İKİNCİ HAYATIMI YAŞIYORUM BELKI HERKESE NASİP OLMAZ 33 GÜN YOGUN BAKIMIN ARDINDAN SUAN NEFES ALIYORUM VE ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR YENİ HAYATIMA ALIŞMAYA ÇALISIYORUMM BIRINI ÖLDÜRMEK BİRİNİ YARIM BIRAKMAKTAN DOLAYI ALDIGI CEZA 3.4 SENE ARASI AMA BI TEPSİ BAKLAVA ÇALANA 18 SENE HERSEYDEN ZIYADE (ENGELLI) OLMAK FARKLI BI DURUMM HERŞEYİİ SİLDIM YENIDEN BAŞLADIM VE 10.10.10 DA YENİ BAMBAŞKA Bİ HAYAT KURUYORUMM HERKESİ BEKİYORUMM KAZASIZ BELASIZ İİ GÜNLER DİLEĞİYLEEEE
    çok geçmiş olsun :( umarım birdaha böyle birşey yaşanmaz hiçkimse hatta düşmanım bile yaşamasın :(
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Böyle bir durumda nedenir hiç bilmiyorum,ama sadece o şerefsizin Allah bidiği gibi yapsın diyorum,Sizede geçmiş olsun diyorum,Allaha emanet olun.

Bizim yapa bileceğimizi düşündüğünüz birşey varmı?...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    vefaat edene Allah rahmet eylesin.. geçmiş olsun şoförede çok zor bir durum çokkk dikkat etmek lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Allah sizi sevdiklerinize bağışlamış. vefat eden arkadaşınıza rahmet, sizlere de evliliğinizle birlikte mutlu, hzurulu, sağlıklı bir uzun ömür diliyorum.

Allah mesut etsin şimdiden...

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Allah mesut etsin
    Böyle komik cezalar varken valla benim bile canım kafayı çekip birkaç kişiyi ezmek istedi!
    2 kişiyi ezen canilere sadece 3-4 yıl hapis veren hakimlere söylüyorum:
    İnşallah birinizin çoluğu çocuğu da böyle alkollü dikkatsiz şöförler yüzünden can verir.
    Kanun böyle deyip 3-4 sene hapis cezasıyla yetinecek misiniz acaba?

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Yaşamını kaybeden Bayan'a Allah'tan Rahmet,Yakınlarına Baş Saglıgı diliyorum. Yaralı Arkadaşa da Allah Şifa Versin. En kısa zamanda İyileşmesi dilegi ile.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler