Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Servo ile plaka gizleme sanatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı berk_r1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HANİ BEDAVA OLACAKTI?

27 yıl önce, 29 Ekim 1973'te, ilk köprü açıldığından bu yana hep aynı masal Köprü kendini amorti eder etmez ücretsiz olacak! Boğaziçi Köprüsü kendini amorti etti ama sonra vatandaşa değil ikinci köprüye çalıştı. 1988'de Fatih Sultan Mehmet Köprüsü açıldı. Her iki köprü de darphane gibi para bastı. Ama köprüler bedava olacak diyen politik vaatler birer kuyruklu yalan olarak kaldı. Bedavayı geçin, zam üstüne zam yedik. arkadaşlar iyibi düşünmek lazım acaba kim kimi dolandırıyo?
    bende bundan bahsettim işte adaletsizlik yapan devlet ama dolandırıcı biz oluyoruz arabadan da 3 lira bizdende bu neden peki bu kadar saçma bi sistem olamaz! hemde bu saçma sistemden dolayı her yer tıkanıyo yollarda kaç saat geçiyo
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAA amaç köprüden kaçak geçmek desene.ama bence 2 lira içi ndevleti dolandırmak doğru değil
    benim devletim beni doğduğumdan beri öpücüğe boğuyorsa; etimden, sütümden, derimden yararlanıyorsa ve bunun üstüne birde bana ÜCRETSiZ vermesi gereken hizmetten EXTREM bir fiyat talep ediyorsa bende kendimce başkaldırırım! Risk benim, hayat benim, devlet senin olsun...
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hegemonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demagoji yapmanıza gerek yok, bizlerin iyiliğini düşündünüz , üzerinize düşen görevi yerine getirdiniz iyi bir vatandaş olarak, teşekkür ederiz. Ama eğer bu konunun burada tartışılmasını istemiyorsanız adminlerden başlayarak BTK'ya kadar yolunuz var.

Motosikletinize servo düzeneği kurmak yasalara aykırı değildir. Trafikte plakayı gizlemek yasaktır. Burada bu düzeneği görüp uygulayanlardan kendi harici kimse sorumlu değildir. Kimse kimseye ebeveynlik taslamasın burada.
    yaw kimse çocuk değil burda senin ne yapmak istediğin çok açık

Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bundan bahsettim işte adaletsizlik yapan devlet ama dolandırıcı biz oluyoruz arabadan da 3 lira bizdende bu neden peki bu kadar saçma bi sistem olamaz! hemde bu saçma sistemden dolayı her yer tıkanıyo yollarda kaç saat geçiyo
    Araba ile ayn1 para al1nm1yor san1r1m sen hiç köprüden geçip gitmiyorsun yada sende bu arkadas gibi kacak geciyorsun plakan1 kapay1p

hegemonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nedir yani, amacım size göre iyi niyetli olsaydı bilgilerinizi paylaşacaktınız da şimdi beğenmediniz amacı, onun için mi bu kadar sıkıntı veriyorsunuz burada? Belki de ulaştınız amacınıza, sizden çekinen bilgili insanlar burada paylaşım yapmayacak. Tebrikler.

Biz "tüü kaka" çocukları da artık kınadığınıza göre, tarafınızı da belli ettiğinize göre, siz sağ biz selamet kendi yolumuza gitsek diyorum.

Bir kaç kişiden aldığım bilgiler ışığında ilk videodaki hızı yakalamak için almayı düşündüğüm servoda çok daha hızlısını almam gerekiyormuş. bu da neredeyse sadece servoya 100 dolara yakın masraf yapmak demek. z750 de ki hızı almak için ise yunanlı arkadaş 8kg/cm' torklu metal gear bir servo kullanmış. bu ayarda ebay'de çifti kargo dahil 19 dolara bulmak mümkün.

burada çekinip yardımcı olmak istemeyen arkadaşlar olabilir. saygıyla karşılıyorum, ama bir yerlerden eninde sonunda öğrenilir bu servoyu istediğimiz şekilde çalıştırmak. şu aşamada üzerine yoğunlaşamıyorum, öncelikli tadilat yapmam gereken kısımlar var motorumda. sonrasında elektronikçiler başta olmak üzere hobi arabacılar, helikoptercilere danışıp yardım almayı planlıyorum. buradan, yönetim yasaklamadığı müddetçe, merak edenlerle paylaşacağım. bunun haricinde en başında da söylediğim gibi her türlü yoruma, yardıma açığım.

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı hegemonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedir yani, amacım size göre iyi niyetli olsaydı bilgilerinizi paylaşacaktınız da şimdi beğenmediniz amacı, onun için mi bu kadar sıkıntı veriyorsunuz burada? Belki de ulaştınız amacınıza, sizden çekinen bilgili insanlar burada paylaşım yapmayacak. Tebrikler.

Biz "tüü kaka" çocukları da artık kınadığınıza göre, tarafınızı da belli ettiğinize göre, siz sağ biz selamet kendi yolumuza gitsek diyorum.

Bir kaç kişiden aldığım bilgiler ışığında ilk videodaki hızı yakalamak için almayı düşündüğüm servoda çok daha hızlısını almam gerekiyormuş. bu da neredeyse sadece servoya 100 dolara yakın masraf yapmak demek. z750 de ki hızı almak için ise yunanlı arkadaş 8kg/cm' torklu metal gear bir servo kullanmış. bu ayarda ebay'de çifti kargo dahil 19 dolara bulmak mümkün.

burada çekinip yardımcı olmak istemeyen arkadaşlar olabilir. saygıyla karşılıyorum, ama bir yerlerden eninde sonunda öğrenilir bu servoyu istediğimiz şekilde çalıştırmak. şu aşamada üzerine yoğunlaşamıyorum, öncelikli tadilat yapmam gereken kısımlar var motorumda. sonrasında elektronikçiler başta olmak üzere hobi arabacılar, helikoptercilere danışıp yardım almayı planlıyorum. buradan, yönetim yasaklamadığı müddetçe, merak edenlerle paylaşacağım. bunun haricinde en başında da söylediğim gibi her türlü yoruma, yardıma açığım.
    abi burda herşey yasalca yapılıyormuş gibi konuşuluyor boşver sen yap bu işi sonrada göster bu şekilde diye bilgimiz olsun ilginç bir sistem çünkü ya da msn e ekle beni ordan konuşalım abi cidden merak ettim çünkü

Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw kimse çocuk değil burda senin ne yapmak istediğin çok açık

Araba ile ayn1 para al1nm1yor san1r1m sen hiç köprüden geçip gitmiyorsun yada sende bu arkadas gibi kacak geciyorsun plakan1 kapay1p
    abim hergün KGS ile geçiyor karşıya arabasıyla da gittiği zamanlar oluyor KGS den aynı ücret alınıyor.
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler