Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoZoom Fotoğraf Yarışması Sonuçları Açıklandı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

acıklandı da aldık baabyı

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    kazanan var mı bizden skull?, murratın bi kaç gündür sesi çıkmıyo, para ödülü var mıydı yarışmada
    imza, safrane

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    bizden kazanan yok murat tatilde kusadasındaymıs

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Uyuz bir durum. İçinde BMW olan ve motorun çeşitli aksamlarından (ayna veya motor) yansımalar oy toplamış. Ben özellikle öyle bir resim yollamadım çok basit diye.
    Mansiyon bile vermemişler bizim resimlere
    Neyse zaten ödül için çekmedik o fotoğrafları di mi
    DBTYSG

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure

Gibi resimler odul kazanmis...tabii ki sahiplerini tanimam.

Gibi bir resim, birakin kompozisyon-yaraticilik vs, ebattan dolayi diskalifiye bile olmadigi gibi odule layik gorulmus.

Benim bir sey kazanmadigim iyi oldu diye dusunuyorum su anda...

Bence yarismada ilk uce layik eser yok, juride fotograf sanatindan anlayan adam da ya yokmus ya da bizim bilmedigimiz tamamen baska bir olcutle degerlendirme yapildi...

aa bak bu gariban ona verelim. Bak bu kiz, yaziktir ona da verelim. Breh breh aynaya vapuru denk getirmis buna da verelim filan seklide...

"Biz Borusan olarak BMW dan baska marka gorunen motoru secmeyiz kardesim"

"Biz Efsane motor olarak Harley Davidson dan baska motoru secmeyiz kardesim"

Filan da falan....

Bu arada benim esim de iki katilim odulu aldi arada...bence katilan herkese katilim odulu verilmeliydi. Secilmemislerle secilmisler arasinada hic bir fark yok cunku. Hatta yukardaki ornekte gordugunuz gibi ebadi tutmayanlar bile diskalifiye edilmedikten sonra...

Alaturka bir olay iste, bosverin onemli olan bu konuya, motosiklete biraz ilgi cekmek. Genclere fotografcilik gibi bir hobi asilayabilmek filan...

Bu arada...elenenler arasinda hic Vespa resmi varmiydi acaba diye merak ettim...juride bir Vespa hayrani oldugu besbelli

-------------------

Not: "Donald da katildi bir sey kazanamadi diye mok atiyor" seklinde dusunenler olursa saygilarimi sunarim. Yukardaki goruslerim tamamen objektiftir. Ben acikcasi sirf bu yarismayi forumlarda duyurdum, gunlerce reklamini yapip, milleti gaza getirdim diye, kendim katilmazsam ayip olur diye katildim, ve hatta esimi de zorladim buna.

Turkiyede motosiklet adina son derece sevindirici olmakla beraber fotografcilik acisindan utanc verici bir organizasyon oldu. Sahsi kanaatimdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler