Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trenle motosiklet taşıma kalkmış!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Arkadaşlar İstanbuldan 400 km lik mesafeye motor götüreceğim.Fakat protokol imzalamak için gittiğimde demir yolu görevlileri bu uygulamanın kaldırıldığını söylediler.Artık yolcu vagonlarına yük vagonu takılmıyormuş.Normal yük trenlerine koyulmuyormuş.Yaklaşık birkaç ay önce kaldırılmış.Malum hava şartları,buzlanmış yollar en büyük engel. Çok uçuk meblada olmayacak şekilde farklı taşıma yollarını araştırıyorum.Sizce hangi yollara başvurabilirm????

Yoksa gözümü karartıp binip getireceğim. 15.000 km lik 250cc tecrübemden sonra alacağım makinede 73bg GV650 olduğu için elimin altındaki gücüde tam olarak kestiremiyorum aslında.off napsam...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    400 km mesfe çok değil ki. 4 saat dayandın mı olay bitmiştir. hem makinanı da tanırsın. gv 250 ile ben pazar günleri 600km den aşağı yol ypmazdım. sıkı giyin. hatta şöyle yap, eğer yollar karlı ve buzlu değilse kargoya vereceğin patrayla kışlık ekipman al ve ya Allah de bas gaza. eğer bir de muhabbeti iyi bir rkadaşın varsa yol biter çabucak

inşallah kazasız belasız atlatırsın. hava durumujnu kontrol etmen yeterli. saat 11 gibi hareket et, 5 te evde olursun en geç. o saatlerde buzlanma olmaz pek ;)
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    mersedes marka otobüslerin altına yani bağajına sığıyor o motor... aynalarını sökersen otobüs ile götüre bilirsin....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    400 kmcik neki ben yazin 600 km gitmeyi planliyorum 1200 km gidiş geliş

hemde ybr 125 ile sende gv 250 var

abi yanlış hatırlamıyorsam sehirler arası otobüs firmalarınlada anlaşırsan bagajda götürüyolar galiba bi sor istersen

aynaları söktünmü çoğu motor sığıyomuş bagaja

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen ay mondial 150zat'ı otobüsle istanbul'dan Tokat-Niksar'a gönderdik otogardan. Bize 2 bilet parasına maloldu yani 100ytl.

Motosikleti
    Shadow VT750
    GV250 eski motorum arkadaşlar getireceğim GV650 yani abisi 235 kg ve otobüse sığdırmayı mantığım almıyor :(( :( :( :(((
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bu havada (kar, buz, soğuk) motosikletle o kadar yol yapılmaz başka bir çaresini bulmalısın..Gideceğin yere giden bir kamyoncuyla anlaşmaya çalış bence..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Mrock Toraman arkadaşın dediği gibi kamyonda iyi fikir gibi duruyor
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    yok
    Arkadaşım ben uluslararası nakliye işiyle uğraşıyorum.Nereden nereye taşıyacağını söyle.Anlaşmalı olduğumuz firmalar var.Yardımcı olmaya çalışayım.Birde cep numaranı verirsen bi bakalım

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    maraşlı arkadaşımız istanbuldan otobüsle getirdi forumları aratırsanız belki bulursunuz bulamazsanız yardımcı olurum

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bence giy kaskını,eldivenini,ceketini çık yola derim.Ben yazın benim Mondial 125 Rt ile 350 km mesafeye gitcem gelirkende binerek gelmiştim.Otobandan.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eminönü - sirkeci meydanda istanbula yük getiren ve boş dönmemek için mazot parasına yük taşıyabilecek kamyon şöforlerinin bulunduğu bir alan var.kütahyaya dönecek illaki bir kamyoncu denk düşer.ancak fiyatı ne olur bilemem.

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet tren sıkıntısını bizde yasamıstık melocan motor aldıgında yaz sezonu otobuslerde dolu oldugundan onlarda kabul etmediler istanbuldan byre goturmeyi o binerek goturmek zorunda kalmstı ama yazdı ozmn suanda otobusler bos belki kabul ederler yada arkadasların dedigi gibi tek yol kalıyo kamyon ayarlamak

tabi kamyona koyucaksan motoru duzgunce sarıp baglaman gerekicek zarar gormemesi için bunlarıda goz onunde bulundur..
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    yok
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eminönü - sirkeci meydanda istanbula yük getiren ve boş dönmemek için mazot parasına yük taşıyabilecek kamyon şöforlerinin bulunduğu bir alan var.kütahyaya dönecek illaki bir kamyoncu denk düşer.ancak fiyatı ne olur bilemem.
    Süper.Aynı fikirdeyim. Ama eğer bulamazsan dediğim gibi yardımcı olmaya çalışırım

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben uluslararası nakliye işiyle uğraşıyorum.Nereden nereye taşıyacağını söyle.Anlaşmalı olduğumuz firmalar var.Yardımcı olmaya çalışayım.Birde cep numaranı verirsen bi bakalım
    istanbul-Kütahya arası olacak 360 km lik bir yol.Eğer uygun varsa bana msj atarsanız sevinirm.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi motoru motor yapan yoldur..
    ama gel görki daha ilkkez bineceğin bir makineyle buzlu 400km'e çıkmak çok makul görünmüyor...

en iyi alternatif yine kamyon olayı sanırım..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maraşlı arkadaşımız istanbuldan otobüsle getirdi forumları aratırsanız belki bulursunuz bulamazsanız yardımcı olurum
    Evet o arkadaş benim ben İstanbuldan GT250 yi getirdim ve senin motorda çok rahat sığar merak etme linki vereyim bir incele

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-getirdim.html

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşım nerden nereye götürecen bilmem ama 400km.bişey deil ben ilk büyük motosikletimi marmaristen almıştım şubat ayında binerek getirdim hemde hep yağmurda şimdiki motosikletimide antepten aldım ve yinede binerek getirdim ve yaklaşık olarak 1400km.yapmıştım burda topii vardı hataa.
    motosiklet kıyafetin varsa hiç sorun değil atla git makina gider korkma her 30dakada mola yapsan en kötü ihtimal 6 saat sürer hem macera hem yol tecrubesi kazanırsın karkoya verecein parayla gidersin işte.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı cmüco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o arkadaş benim ben İstanbuldan GT250 yi getirdim ve senin motorda çok rahat sığar merak etme linki vereyim bir incele

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-getirdim.html
    tebrik ederim gerçekten ayrıca otobüs firmasıda terminalde yükleme esnasında ayırdığı vakit ve yardımcı olmaları takdir edilecek cinsten.Bir kaç iple taa Maraşa düşmeden getirebilmişsiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler