Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: intecom cihazını alırmısınız

Katılımcı sayısı
92. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kesinlikle alırım

39 42.39%
  • alırdım ama pahalı

19 20.65%
  • ne gerek var böle zımbırtılara

15 16.30%
  • belki alırım

19 20.65%

intercom ithal edicem talep olursa

Motovento
    REKLAM ALANI
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ben kullanıyorum. Çok memnunum.

Piyasadaki en iyi ürün. Diğerlerini de kullandım (almadan önce arkadaşlarınkini kullandım )

Bir tane daha alırım. Ben alırım diyorsam da, kesin alırım
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    Ben de almayı düşünüyorum uzun zamandır böyle bir alet. ikili setlere baktım dediğiniz gibi oldukça yüksek fiyatlar. Aslında 100 ytl uygun bir fiyat ben de alabilirim.
    vespa est le scooter le plus diffuse dans le monde.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    118 kişi burdan bulman zor ancak okadar çok site varki reklam konu başlık açarak o siteden 5 kişi bu siteden 10 kişi online sitelerde satışla bence bu rakamı bulursun fuarda bir yerde sergileyerek heleki bmw-goldwing gibi moto sitelerinde iyi talep ala bilirsin tabi bu iyimser olanıydı risk her zaman için var.Karar senin
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    nacizane fikrim gittigidiyoru da deneyebilirsin,
    senin için hatta link vereyim burada 349 ytlye satıyorlar. sen 100 ytl açılış fiyatı yap illa ki yükselir o:
    http://garaj.gittigidiyor.com/Motosi...m_W0QQkatZZreg
    vespa est le scooter le plus diffuse dans le monde.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Etiket fiyatı 365 ytl olan bir cihazı sen 100 ytl ye getiremezsin çünkü o cihaz paketinde komple bir ünite var. Ve iki kişilik.

Ayrıca nakit para ve pazarlıkla aynı cihazı 300 ytl ye alıp artçınla kullanmak gayet mantıklı ve de makul bir rakam Tek bir kulaklık fiyatı değil komple takım alıyorsun bence ilan detaylarını dikatli okumalısın.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44280

* Aynı cihazla hem bluetooth üzerinden cep telefonu görüşmesi yapabilecek hem de intercom özelliği ile artcınızla görüşebileceksiniz.
    [COLOR="Red"]* Kutu içeriği : 1 adet sürücü ünitesi, 1 adet yolcu ünitesi, 1 adet şarj cihazı, 2 adet kılıf[/COLOR]
    * 2 yıl garanti
    * Yetkili Servis
    *
    * Sürücü ve Yolcu ünitesi :
    * Konuşma süresi : 7 saate kadar
    * Bekleme süresi : 1 hafta
    * Ağırlık : 33.5 gr
    * Pil Tipi : Şarjlı Li-Po
    * Şarj süresi : 4 saat
    * Yağmur ve kardan etkilenmez
    * Sertifikalar : FCC, IC,CE, Bluetooth
    * Bluetooth® versiyonu : 1.2 class 2
    * Çip üreticisi : Cambridge Silicone Radio (CSR)
    *
    * Intercom Özellikleri :
    * VOX teknolojisi : Ses ile kumandalı intercom görüşme
    * 3-şekilde görüşebilme : Telefon, sürücü, yolcu
    * Gizlilik modu : Telefon geldiğinde intercom'u kapama
    *
    * Ses Özellikleri :
    * Gürültüden etkilenmeyen mikrofon
    * AGC teknolojisi : Hıza bağlı olarak kulaklık sesini otomatik olarak artırıp azaltan ses kontrolü
    * VOX teknolojisi : Gelen çağrıları ses ile kabul ya da reddetme
    * Güçlendirilmiş kulaklık
    * MP3 dinlerken artcınızla konuısabilme özelliği
    *
    * Diğer Özellikler :
    * Açık ve kapalı kasklarda kullanılabilir
    * Kaska kolayca takılıp çıkarılabilir
    * Super ince kulaklık (4.7 mm)
    * 4 büyük kontrol düğmesi
    *
    * Hands-Free Özelliği :
    * Telefonunuzun desteklemesi durumunda sesle arama yapma
    * Son aranan numarayı tekrar arama
    * Çağrı reddetme
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Yamaha MT-03

ben anlamadım

o cihazın tüm özelliklerini kapsıyor cihazımız ek olarak o takımda 2. olan sadece telsiz yani bluetouth u falan yok sadece birinin var bizimkinde ikisindede bluetooth var ek olarak bizim cihaz o değil çok daha iyisi cellular line interphone yani en kalitelisi diyebiliriz neyse çok ta önemli değil ben kendime alırım istemeyen almasın yani ne diyim ya iyilikte yapmak olmuyo

siz şimdi o teamseti aldınız bozdunuz garanti kapsamına alırlarmı zannediyosunuz bide 2 yıl servis garantisi çok komik yaa bu cihazların servisi olmaz birebir direk değişimi olur sadece çünkü içleri çok küçüktür ve açıldımı su geçirmezlik özelliğini kaybeder ek olarak buna servis garantisi vermeniz için sanayi ticaret bakanlığına tam teşekküllü servis en az 25 ilfe falan sağlamanız lazım tabi scala riderın eminim servisi vardır ) ben hiç görmedim ama )

Motosikleti
    yamaha mt03
    Arkadaşlar biraz gerçekçi olalım 100 Ytl ye böle bişey alamassınız.Bu fiyata ancak wolky talky alınır.
    Bence fiyat super...
    Bu fiyata bu ürün kaçırılmaz ben hemen alırım.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    100 ytl olursa ben anında alırım,hatta elinde olsa şimdi gelirim almaya...
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum. Çok memnunum.

Piyasadaki en iyi ürün. Diğerlerini de kullandım (almadan önce arkadaşlarınkini kullandım )

Bir tane daha alırım. Ben alırım diyorsam da, kesin alırım
    arkadaşlar hazır kullananda varmış ve çok memnunmuş 15 gün içinde bir proforma faturayla masrafları tam çıkarttırcam bakalım ne kadar aşağı çekebilicez fiyatı ben olaya pozitif bakmaya başladım valla

Motosikleti
    Seyhan 250C
    biz fiyat biraz daha uygun olursa 4 tane alırız...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    bunun ithali için servis agı ve garanti belgesi yedek parca gerekiyor elektironik malzeme oldugu için bunlar olmadan resmi ithalat imkansız ancak valiz ticareti olabilir ama ozaman garanti problemi cıkar
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    servis ağı birebir değişim garantisi verilme durumunda gerekmez ithalat sanayi ticaret bakanlığı c bendinde verilen garanti belgesi ve türkçeye çevrilmiş kullanma klavuzu mecburidir zaten,

ilgili kanun
    Madde 9 � İmalatçı-üretici veya ithalatçılar bir dilekçe ekinde ve Bakanlıkça bastırılan müracaat formunu doldurarak aşağıdaki belgelerle birlikte Genel Müdürlüğe veya merkezlerinin bulunduğu yerdeki İl Müdürlüğüne başvururlar.

a) Bu Yönetmeliğe uygun şekilde Bakanlıkça bastırılmış 3 adet garanti belgesi örneği,

b) Yetkililerin noter onaylı imza sirküleri,

c) Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve eki liste aslının Bakanlık veya noter tasdikli bir örneği,

d) Malın bakım, onarım ve kullanımını gösterir Türkçe tanıtma ve kullanma kılavuzu.

Malın bakım gerektirmemesi veya tamirinin mümkün olmaması ile yaygın olarak kullanılmaması durumlarında, kullanım ömrü süresince arızalanması halinde yenisi ile değiştirileceğinin imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından taahhüt edilmesi ve ürüne ait garanti belgesi üzerinde açıkça belirtilmesi kaydıyla, bu maddenin (c) bendinde belirtilen belge aranmaz

Motosikleti
    yamaha mt03
    aldığınız her ürün garanti kapsamındamı? isteyen alsın istemeyen almasın sen ürünü getir arkadaşım biz alıcaz almayan arkadaşlar boşuna bahane uydurmasınlar sattığın malı bedavaya vericek halin yok

Motosikleti
    bisan
    Alıntı Tbilge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama bakalım fiyatı 100 ytl ye yada biraz altına tutturabilirsek gider gibide geliyo çünkü sinir oluyorum 350 ytl fiyat çekmelerine
    eger bu şekilde dediğin gibi olursa satabilirsin ama ben almayı düşünmüyorum çünkü blutooth cihazım var bana yetiyo ama iyi bir girişim böyle bi cihazı olmayanların düşünmesini öneririm hazır teklifde bulunulmuş kolay gelsin
    [B][I]DENGESİZ MOTORA BİNMEK ORGANLARINI BAĞIŞLAMAK DEMEKTİR...[/I][/B]

Motosikleti
    MCT 250
    Abicim yaptığın teklif SÜPER bence fakat benden sana bir tavsiye, alacam diyenlerin yarısını hesaba kat. belkide daha azı. Bende eskiden TR de 800YTL olan blaupunkt navigasyonu 250 YTL ye getittirdim milletin gazına gelerek (BU FORUMDA DEĞİL) elimde kaldı mallın yarısı.

İhtiyac duysaydım bende alırdım intecomdan. ihtiyacım yok. Teklifin için Teşekkürler.
    Fatihbey yazdığına bakmayın. Bana kısacası Fatih Araz diyebilirsiniz :P

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    aslında bide üstüne reklam alabilsek o zaman fiyat iyice yere yapışır mesela bi sponsor bulsak üstüne web sayfasını yazırmak için tanesi 20-25 ytl destek olsa ama bizim ülkede oluyomu bu işler bilmiyorum hiç konuda bilgisi olan varmı

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu fiyattan gelebiliyorsa bende 2 tane alabilirim.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abi sayı çok fazla. BBRR'nın dediği gibi 15-20 tane olsa alırız ama şimdi ben alıyım dicem geriye kalcak daha 3 haneli rakam

Motosikleti
    Yamaha MT-03

ama sayı çok olduğu için fiyat toptan oluyo

az alırsak zaten perakendeye giriyo yani firmasının satış politikası olarak minimum quantity order dediğimiz minimum sipariş adedini 240 olarak belirlemişler ondan dolayı 240 adet en az almak zorundayız bari şunu 100 falan yapsalarmış

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    peki o kadar adet aldığınızda burada satabileceğini birim fiyat ne oluyor hesapladığınızda?
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler