Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Burç Ve Motosiklet.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bir gün mutlaka olacak modeli sorma marka manyak
    çok dogruu valla bende koç burcuyumm hız manyagıyımm aceleciyiimm ve kırmızıı hızlı gösterişlii motorlara bayılırıımm vay beee
    ::158:: yalnızım,yalnızlık içinde kaybolmaksa rüzgarına kapılıp yok olmaksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maGma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BAŞAK(22 ağustos r11;21 eylül)
    Hayatının bir parçası olan titizliği Motor sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah motor kullandığında etrafına öfke saçabilir.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; Detaylara önem verir, motosikletinde konfor ister. Sağlam geniş ve ekonomik bir motosiklet onlara göredir.

Hayalindeki motor kısmına kadar idare eder kanımca.

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Alıntı by1302 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAŞAK(22 ağustos r11;21 eylül)
    Hayatının bir parçası olan titizliği Motor sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah motor kullandığında etrafına öfke saçabilir.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; Detaylara önem verir, motosikletinde konfor ister. Sağlam geniş ve ekonomik bir motosiklet onlara göredir.

çok doğru
    konfor konusunda çok haklılar..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    YAY ( 22kasım -21aralık)
    Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu maceraya bayılır. Kendisini çok iyi tanır ve özelliklerinin farkındadır. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarına uyar ve diğer sürücülere saygılıdır.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; Konforlu ve sevimli motosiklerlerden hoşlanır. Motosikletlerinin herkeste bulunmasını istemezler. Kullandıklar motosiklet diğerlerine oranla daha havalı olmalıdır..

türkiyede 9 tane var ((((((((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAY ( 22kasım -21aralık)
    Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu maceraya bayılır. Kendisini çok iyi tanır ve özelliklerinin farkındadır. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarına uyar ve diğer sürücülere saygılıdır.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; Konforlu ve sevimli motosiklerlerden hoşlanır. Motosikletlerinin herkeste bulunmasını istemezler. Kullandıklar motosiklet diğerlerine oranla daha havalı olmalıdır..

türkiyede 9 tane var ((((((((((:
    hakkaten yav

YENGEÇ (22haziran - 21temmuz)
    Çok duygusal,hayalci,çocuksu insanlardır. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Motorsikler kullanırkende dikkatlidirler. Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler. Kask takmadan asla yola çıkmazlar.
    HAYALİNDEKİ MOTOR ; Görünüş ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Fazla hız yapmamalarına rağmen güçlü motorları tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle değiştirmezler.

aynı ben aynı

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten yav

YENGEÇ (22haziran - 21temmuz)
    Çok duygusal,hayalci,çocuksu insanlardır. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Motorsikler kullanırkende dikkatlidirler. Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler. Kask takmadan asla yola çıkmazlar.
    HAYALİNDEKİ MOTOR ; Görünüş ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Fazla hız yapmamalarına rağmen güçlü motorları tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle değiştirmezler.

aynı ben aynı
    habahahahahah güçlü motorlara ilgi duyarlar emin ayynı kaynıım ayynı ayyyynnııı
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    ben yengeç burcuyum kim uydurduysa hiçbiri tutmadı çok kötü yorum
    ---TURKISH STUNT---

Motosikleti
    kymco ck 125
    OĞLAK ( 22aralık -21şubat)
    Oğlak burcu yönetici olmak için yaratılmıştır. Organizasyon yeteneği güçlüdür. Reflekslerine ,hızına yani motosikletine hakimdir. İyi bir sürücüdür.
    HAYALİNDEKİ MOTOR;Kullandığı motosiklet mutlaka en son model olmalıdır. Satış sonrası servise de büyük önem verir.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    AKREP (22 ekim -21 kasım)
    Çok kıskanç olmasıyla tanınan akrep burcu,hataları affetmeyen ve saldırmak için Fırsat kollayan bir karakter barındırırlar. Sakin görünseler de bir hata ile karşılaştıklarında bağırıp çağırmaktan geri kalmazlar.
    HAYALİNDEKİ MOTOR; En son model hızlı ve güçlü motosikletlerden hoşlanırlar. Motor sır dolu bir kutu değil,yakından ilgilendikleri bilgi sahibi oldukları bir şeydir. Güçlü otomobille hava atmaya bayılır.
    Siz siz olun sakın motosikletini eleştirmeyin.!

tamamı ile dogru
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    İKİZLER (22mayıs-21 haziran)
    Ikizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insanının hangi yaşta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayı başarmasıdır. Maceradan hoşlanırlar ve çok meraklıdırlar. İkizler sürücüsü hızlı,sinirli ve sabırsızdır.
    HAYALİNDEKİ MOTOR;Onun değişken karakteri farklı motorları beğenmesine yol açar. Biraz maymun iştahlı olduğu söylenebilir. Seçtiği motor mutlaka gündemde ve modern olmalıdır.

heheeh doğru söze ne denir
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    YAY...
    gerçekten ilginç aynı beni tarif etmiş.
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

KOÇ (21 mart-21nisan)
    Motor kullanırken geçilmeye çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı motor kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp
    Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insanını motor kullanırken rahatsız etmeyin,içindeki trafik canavarını uyandırabilirsiniz!
    HAYALİNDEKİ MOTOR :Koç burcu insanının hayalini kırmızı hızlı ve gösterişli bir motor süsler.

tıpkı beni anlatıyor valla
    nereye gidecegini bilmiyorsan hangi yoldan gittiginin önemi yok....[COLOR="Purple"][B][I]:bounce:[/I][/B][/COLOR]

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    teraziyim bire bir aynisitrafikte motorcu arkadaslarima kibarimdir... hepsine selam veririm korna çalarim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yengeç burçlu olanlar hariç diğerleri durumdan memnun. Küçük sapmalar varsa yükselen burca bakmak gerekiyordur belkide..
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İKİZLER (22mayıs-21 haziran)
    Ikizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insanının hangi yaşta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayı başarmasıdır. Maceradan hoşlanırlar ve çok meraklıdırlar. İkizler sürücüsü hızlı,sinirli ve sabırsızdır.
    HAYALİNDEKİ MOTOR;Onun değişken karakteri farklı motorları beğenmesine yol açar. Biraz maymun iştahlı olduğu söylenebilir. Seçtiği motor mutlaka gündemde ve modern olmalıdır.
    aynı ben hızlı sinirli ve sabırsız.hatta bi kaç saat önce kaza yaptım:( neyseki fazla bişey yk

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    YAY:
    usta harbi benden bahsedio diğer araba sürücülerine o kadarda saygılı deilim ama neyse çaktırmayalım
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    koc burcuyum uyuyo biraz ama hocam bunları sen mi yazdın yoksa alıntımı yaptın kım yazdıysa motorculara onem werdıgı ıcın tessekkur etmek lazım

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    burçlara inanmam.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı yaptım arkadaşlar.Burçların özellikleri konusunda detaylı tecrübem yok.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

ikizler burcuyum ama burçlara inanman ki uymuyo zaten bana
    :bestmt:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)