Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ankara'dan İstanbul'a motosiklet getirme...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Fazlasıyla ettim abi merak etme.İlk çalışırken ağaç motoru gibi de exup açınca kuduruyoo
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte exupta km de 30 kuruşu gözden çıkar =)))
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Okula yürüyerek giderim, ama zevk için 30 kuruşu da gözden çıkarırım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okula yürüyerek giderim, ama zevk için 30 kuruşu da gözden çıkarırım
    bu bir testti =)) sen kafaya koymuşsun alacaksın =)) o zaman o ankara istanbul otobanında o motorla o zevki çıkarmanı tavsiye ederim sana pişman olmazsın emin ol.. binerek gel tecrübe etmiş olursun hem.

Kazasız belasız hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben de aslında öyle düşünüyordum da.Yolu bulamam İstanbul'a gideceğime trabzon tarafına girerim diye tırsıyorum
    Şaka bir yana asm hocam yardımcı olacak kargo olayında.Olmadı yol tarifi yapar artık

abi delirdinmi neden kaybıolacan ankaradan istanbula kadar zaten otoban! 445 km. ankara kızılaydan istanbul beyoğluna kadar ..

ayrıltılı bilgi

www.map24.com da

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya aga öyle de benim benzinim bitmeye yakın otoban üzerinde var mı benzin alacğaım yer?Kafam orada karışır diye korkuyorum.yoksa sadece o yolu tutarak gelir myiim İstanbul'a harbi?

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    var otoban üzerinde bolcana benzinlik...
    ankaradan girdiğin zaman 50 ci km de var boluyo gelmeden önce bi opet var shell var alpet var daha boluya gelmeden...
    ondan sonrada var bolcana
    bende sana diyorum ki o motor fazla büyük bir motor değil,
    istersen bi kaç otobüs şirketiyle konuş tahminimce o motor bagaja sığar öyle getir...
    benim bi arkadaş öyle yapıyordu...
    asya tur muydu neydi vespayı atıyodu bagaja geliyodu...
    bi onlarıda soruşturuver...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Anladım abi.Otoban olayı da kafama yattı gibi.Motora ilk oturduğum an neyin olup neyin olmayacağına karar vereceğim zaten

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bu derbinin sitesinde resmi var ama modellerde gözükmüyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Farkındayım.Çünkü 2006dan beri sıfırı getirilmiyor

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Nakliye firmaları var (ambar da denir), onları araştırabilirsin, pazarlık yaparsın.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    cbf 150 mi??
    Yaw o motoru honda'da eğitimde kullanıyorduk.Abi yokuştan inerken traktör gibi ses çıkarıyordu yaa

Not:Kullanıcısı aman alınmasınBen kendim sevemedim o motoru.Ybr bile daha çekici geliyor nedense
    o zaman ybr al derim ben ama sen kararını vermişsin

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gpr farklı ses cıkarcagınımı sanıyon sen düşün 4 zamanlı öle ses çıkarıyo 2 zamanlı nasıl çıkarır =))))))) sen ilk once bu motoru bi test et arıya bindiğini anlarsın :D
    doğru söyledi arkadaş.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla cbf'e de bindim, fazla olmasa da derbi'ye de bindim.Derbi'nin sesi ve gidişine bayıldım.Tercihimi o yüzden bundan yana kullandım.Ybr'ye binmek kısmet olmadı.Onun sadece tipi hoş, başka da yorum yok...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Farkındayım.Çünkü 2006dan beri sıfırı getirilmiyor
    hah tam isabet o zaman, parça lazım olunca beklersin artık 1 sene kardeşim gidip normal motorlar alsanıza. 2 zamanlı motorun ömrü zaten kısa, bir de parçasını bulamazsan motorculuktan soğursun
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Parça sıkıntısı yok abi.Ne lazımsa getiriyorlar.Hem inanır mısın 2006da bu modeller bu kadar tutulmuyordu
    Ben Ankara'dan bu motoru nasıl getireceğim o konudaki fikrinizi alabilir miyim

Ki Cbf150 den farklı ses çıkarmazki derbi üstelik parçası pahalı,Kullanıcıları bulunmuyor diye dert yanıyor, benzini içiyor resmen. Hyosung 250GtR alıver bari, istanbulda baya piyasası var.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla ArdaArda dostum hani 2 gün boyunca sabahtan akşama cbf 150'ye binmesem derbi'nin de sesini daha dün duymasam belki inanırdım ama
    Ben bu motordan cidden zevk alacağımı düşünüyorum.Tamam 2t'dir çok yakar, kç ağrıtır ama kuryelik yapmayacağım ki(yani çok çok motor üstünde kalmayacağım).Okulum en fazla 10 km.Haftasonları da en fazla 100 km gezsem yeter de artar bana

Bu arada kasası bu kadar güzel, 2 zamanlı, 2006 model sonrası, fiyatı uygun bildiğiniz başka marka-modeller varsa onlardan da alabilirim

o en fazla 10 Km kısa zaman sonra 100 Olucak 100 yetmicek 250 olucak, dikkat edersen burda herkez senin iyiliğini düşünüyor arkadaşım ve kendim olmasamda saymıyorum bunu bi çok önerme yapan arkadaşlar tecrübeli ve az çok birşey geçirmiş görmüş insanlar. Ama seninki kötü bir huy ki (bende de var ) kafaya koymuşsun altındaki eşşekde olsa o senin gözünde bi başka seni anlaya biliyorum umarım çok kısa sürede pişman olmazsın. ayrıca bahsettiğin motordan çok sevdiğim yakın bi arkadaşımda var plastik aksamlarını (sağ,sol) granajlarınında ne kalitede olduğunu biliyorsundur umarım
    Umarım senin için Hayırlısı olur.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İstanbul'daki tüm motorlara baktım ArdaArda.Hepsi demesem bile 10'undan 9'unda yanlarda sorun vardı.Bunun farkındayım.Ama motorun tipine, sesine, exup'ı açtığında uzamasına bayılıyorum.Bu arada bu motorların fazla satılmaması sebebi -benim gördüğüm kadarıyla- çoğu kazalı
    Hayırlısı ile alıp da İstanbul'a getirebilirsem o kadar sevineceğim ki...

Bu arada Ankara'dan İstanbul-Ankara otobanına girsem yol üzerinde benzinlik vs gibi yerler var değil mi?Yoksa her benzin lazım olduğunda otobandan çıkıp herhangi bir şehre girip sonra tekrar otobana mı gireceğim?1 saat yol + yarım saatlik dinlenme ile bu yolu toplamda 7.5 saat gibi bir sürede yaya yaya gelmeyi düşünmeye başladım eğer kargo ya da demir yolu olmazsa...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)