Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çucukların motor merakı

Motovento
    REKLAM ALANI
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Nedir bu çucuklardaki motor merakı ve ilgisi? Biz de mi böyle idik ufakken acaba?

Bir yere park ederken, yanlarindan gecerken ilgili ilgili bakislar, otoyolda gider iken, yadan gecen arabanin camina yapismis dikkatle beni izleyen, bazen yuzunde bir gulumseme ile bakan, kimi zamanda el sallayan cocuklar?

Mumkun oldugunca konusmaya calisiyorum, el salliyorum vs ama bende zamaninda boylemiydim acaba hakkikaten demekten de kendimi alamiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    çocuk işte naparsın

o çocuklar büyüyor, kimisi motor sevdalısı kimisi de motor düşmanı oluyor.
    Motor sevdalısı olarak kalan kısım acaba yine böyle el sallasa ( genç yaşlarda 17-30 ) yine garip gözükür mü acaba?
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Basligi da Cucuk diye acmisiz ya hay allah, neyse bir mod. arkadasimiz degistirir insallah

Valla dogru diyorsun, kimi dusman kimi sevdali oluyor

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben dil çıkarıyom öyle bakanlara. karşılık werirse motorcu olur, wermezde kafayı çewirirse bizi sıkıştıran otomobilli tayfasından olur. bilinçaltına yerleşiyo dil çıkaran motopisikletli profili, nefret ediyo ondan sonra
    ben bakmıyodum. atari istiyodum o zamanlar, rüyamda atari oynuyodum, jeton yuwasına tel sokup kredi yazdırmak ile sınırlıydı hayallerimiz
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Geçen scooterla giderken bir arabada arka tarafta oturan çocukların dikkati bana yöneldi.

İçerden bana dil çıkardılar. Bende aynı ile karışılık verdim.

Orta yaşta çocuklar bunu eğlence olarak yapıyor ama daha küçükler uzaylı görmüş edası ile bakıyor motora.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture

kızım, 4 yaşına girmedi. 7500 kmdeyiz neredeyse 3000 kmsini beraber yaptık.Kar kış bindik.Rüyasında bile motosiklet gören bir çocuk Motoru satarsak Yamaha Ybr 125 le devam edeceğiz.

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    kayazaki hocam kızını motora bindirirken aman azami dikkat edin. Hatta mecbur kalmadıkça çocukların motora binmemeleri taraftarıyım.

Ben çocukları motora bindirmiyorum olurda başıma birşey gelirde vebali ağır olur diye. (park halinde motorun üstüne oturmaktan öteye geçmiyor binmeleri)

Bunlarda -fotoğrafladığım- bizim meraklılar (komşu çocukları)

Motorun üstüne açık bırakmaya gelmez. Dakikasında üstüne zıplarlar.

Ön tarafta oturan motor çalışınca korkuyor. (motor sana kızıyor bak diyerek uzaklaştırıyor )

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    tek çocuğum,çok hevesli ve çok seviyor.Bu konuda korkularım var tabi,olabildiğince dikkatliyim,yeşil yansa da maganda dolu trafikte, yine de sağa sola bakıyorum.
    Seninkilerin ne hayalleri vardır şimdi tahmin edebiliyorum

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayazaki hocam kızını motora bindirirken aman azami dikkat edin. Hatta mecbur kalmadıkça çocukların motora binmemeleri taraftarıyım.

Ben çocukları motora bindirmiyorum olurda başıma birşey gelirde vebali ağır olur diye. (park halinde motorun üstüne oturmaktan öteye geçmiyor binmeleri)

Bunlarda -fotoğrafladığım- bizim meraklılar (komşu çocukları)

Motorun üstüne açık bırakmaya gelmez. Dakikasında üstüne zıplarlar.

Ön tarafta oturan motor çalışınca korkuyor. (motor sana kızıyor bak diyerek uzaklaştırıyor )
    asm, abi çocuklar senin heralde çok tatlılar Allah(cc) Analı Babalı büyütsün bencede motordan uzak tut sonra büyüyünce senden scooter istemesin...
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Arka camdan el sallayan çocuklara ben de el sallıyorum, şaşırıyorlar Trafik ışığında durunca yan arabadaki çocuklar cama yapışıyorlar, el sallıyorum neye uğradıklarını anlamıyorlar Çocuk saflığıyla hayran hayran bakmalarına bayılıyorum.

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asm, abi çocuklar senin heralde çok tatlılar Allah(cc) Analı Babalı büyütsün bencede motordan uzak tut sonra büyüyünce senden scooter istemesin...
    Yok kardeşim komşunun çocukları ikisi de. (kardeş değiller)

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    bi keresinde bi çocuk abi niye kafana ondan takıyosun dediğinde, kaza yaparsam kafam acımasın diye cevap verdim.. bana e motorunda canı acır onada tak dediğinde cevap verecek bişi bulamamıştım.. sanırım o çocuk motor hayranlarından olacak..
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi keresinde bi çocuk abi niye kafana ondan takıyosun dediğinde, kaza yaparsam kafam acımasın diye cevap verdim.. bana e motorunda canı acır onada tak dediğinde cevap verecek bişi bulamamıştım.. sanırım o çocuk motor hayranlarından olacak..
    Cocuklardan korkulur abi hayal dünyaları cok genis...
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha:D zeki cocukmus yaw

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    asm abi büyük olan biraz daha asil galiba iki resimde de kameraya poz vermiş
    öteki de anahtar üstünde olsa tek teker yapıp gidecek gibi duruyor
    Allah bağışlasın

tamam şimdi okudum seni değillermiş olsun
    facebook.com/kaskafa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Böyle şaşkın gözlerle hayranlıkla baktıkları an insanın içi eriyor yaaaa

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asm abi büyük olan biraz daha asil galiba iki resimde de kameraya poz vermiş
    öteki de anahtar üstünde olsa tek teker yapıp gidecek gibi duruyor
    Allah bağışlasın

tamam şimdi okudum seni değillermiş olsun
    Yok yav daha genciz çoluk çocuk için

Geçenlerde komşunun bir diğer yaramaz çocuğu ben motor ile uğraşırken yanıma geliyor ve motoru kurcalıyordu.

Len oğlum git diyorum anlamıyor. Benim büyük motora binmeye çalışıyor kendi başına.

Annesi gittikten sonra ifade şeklim değişti tabi. (şakayla karışık)

Artis birde velet. Aynen böyle diyor: "Ne ya biniyoz mu, Allah Allah yaaa!" (5-6 yaşlarında daha)

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yav daha genciz çoluk çocuk için

Geçenlerde komşunun bir diğer yaramaz çocuğu ben motor ile uğraşırken yanıma geliyor ve motoru kurcalıyordu.

Len oğlum git diyorum anlamıyor. Benim büyük motora binmeye çalışıyor kendi başına.

Annesi gittikten sonra ifade şeklim değişti tabi. (şakayla karışık)

Artis birde velet. Aynen böyle diyor: "Ne ya biniyoz mu, Allah Allah yaaa!" (5-6 yaşlarında daha)

az daha o sana kızacak dion yani abi.ben halen cocuk sayılırım dom we çokda ilginc deil...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Tabi ki motorlara bakıcaklar . Arabaların en kralında motorda ki görüntü,ses yok . 'Ama abi bu ne kadar ,bunun küçüğünden bulabilirmiyiz,bi tur attırırmısın' diyince insan bi garip oluyor. Düşünüyorum da bende onlar kadarken içimde bi motosiklet tutkusu vardı ve gün geçtikçe hevesim arttı. Ne diyelim İnş. onlarında ilerde motosikletleri olur ve kaza bela görmezler. Tabi bu arada ben de SS e geçerim
    [COLOR="Red"]ultrAslan[/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az daha o sana kızacak dion yani abi.ben halen cocuk sayılırım dom we çokda ilginc deil...
    "Yavuz hırsız ev sahibi bastırırmış" derler ya o hesap

Alıntı R.a.c.e.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ki motorlara bakıcaklar . Arabaların en kralında motorda ki görüntü,ses yok . 'Ama abi bu ne kadar ,bunun küçüğünden bulabilirmiyiz,bi tur attırırmısın' diyince insan bi garip oluyor. Düşünüyorum da bende onlar kadarken içimde bi motosiklet tutkusu vardı ve gün geçtikçe hevesim arttı. Ne diyelim İnş. onlarında ilerde motosikletleri olur ve kaza bela görmezler. Tabi bu arada ben de SS e geçerim

Arabanında içine binip kurcalarlar genelde

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)