Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çucukların motor merakı

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Heheheh şaane başlık
    Benim motur apartumanın arka bahçesinde açık garacda duruyor epeydir. Ne zaman balkondan eğilip baksam maallenin veletleri üstünde Motorun her yerinde küçücük ayakkabı izleri Sanki usta bir şekilde dizayn edilmiş izler. Çok hoşuma gidiyor. çocuklara motor sıcakken yaklaşmamayı da öğrettim içim rahat. Hele içlerinden biri var kiii, bir kaç ay önce tanıştık. Motoru park ettim üstümü başımı çıkarıyorum. Şahıs 5 Yaşında erkek. uzun zuzun beni seyretti gözlerini dikerek. En sonunda: '' Ellerin pişmiyormu o eldivenlerle'' dedi Tam cevap verecektim. ''Hee, ama düşünce ellerin çizilir di mi?'' demez mi İşte o canavara emanet benim motor. Yeni stop ettiğimde egzostun sıcak olabileceğini, fazla sallarlarsa üstlerine düşebileceğini falan hep göstererek öğrettim. Çok meraklı. Şimdi O 5 Yaşındaki şahıs tüm maallenin veletlerine bu ayrıntıları öğretmiş. Dün onun öğrencilerinden 4 yaşındaki bir fıstık ben motoru parkettikten hemen sonra yanıma elinde bir çırpı ile gelerek: '' Bak bu borusu ellerini yakaaaarr'' deyip egzostu o çırpı ile kurcalamaya başladı
    Çocuklar çok şaane şeyler, bir tek odometremi sıfırlıyorlar ona çok kızıyorum Neredeyse 1 aydır motorun yakıt hesabını takip edemiyorum
    4 Yaşındaki yeğenim Zeynep, İzmir de ki Dayılarından alışkın, ben de senlen gelecem diye tutturduydu. aldım sabahın erkeninde bakkala giderken, ''Ben de kafama TAS giyecem'' dedi. Kızım tas giymeye gerek yok bakkala gideceğiz dedim, cevap. ''O zaman ben de binmem'' Motor için deliren ufaklık bir anda karşıma duvar gibi dikildi, Sabahın köründe korumaları giydik, o kadar geyinmişken de uzuuunca bir Bakkal Turu attık
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

[QUOTE=asm; Arabanında içine binip kurcalarlar genelde [/QUOTE]

Tabi ki ama her geçen arabaya da bakmazlar dimi
    [COLOR="Red"]ultrAslan[/COLOR] :bounce:

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    abi bu kaç yapıyor nası gidiyor sorularına hiç usanmadan cevap verdiğim insan tipidir çocuklar bazıları canımdan bezdirsede o masum halleri meraklı bakışlarına kayıtsız kalamıyorum nedense.

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Vallah dert dert dert bunlar motoru getiriyom dışarda bıkarıyom hemen oturuyolar anlasamayınca bırı gelıyor dıgerlerı sıkayet edıyor brandasız ıkı dk bos kalmıyo 150 zat vardı bı abımızın ıkı gun bende kaldı bu sefer brandanın ıcınde saklanıyolardı bazıları var gercekten cok akıllı hemen kapıyo bazılarına laf atlatana kadar türlü türlü yol arıyo insan

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    ben isiklarda karsilasmistim hayran hayran bakan bi cocuk!

dedim ilerde ins. senin de motorun olur!
    annesinin werdii tepki aman sus agzindan yel alsin anan baban yok galiba senin!!!

diicek bise bulamadim allah kocasina sabir wersin!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)