Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bandit 600s mi? Bandit 1200S mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay birtek sıralı 4 silindir olayı değil sadece değişiklik istiyorum,DEĞİŞİKLİK HER ZAMAN İYİDİR. Alternatif sunabilirsiniz.Sonuçta fikir alışverişi için konuyu açtım yoksa 4silindirin avantaj dezavantajlarının farkındayım.CBF 500 de baktım geçen hafta ne bileyim sıkılmayacağım beni üzmeyecek bir motor kısaca
    Birde şuna bak o zaman.

[COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Daha bu sabah kawa.yada baktım hoşuma gitti ya böceğe benziyor hatta arı desem daha doğru olur evet seçeneklere bunuda ekleyebilirim çünkü tipi acayip hoşuma gitti ya bir an 1200lük-600 lük banditleri unutturdu

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Uzun zaman 600s kullanmış biri olarak sunu belirteyim...600s veya 1200s avrupada yok satmış modellerdir ve kullanım kolaylığını ne fazerde nede başka bir modelde bulamamış biri olarak yazıyorum....

bizim insanımız otomobilde de öyle değilmidir ki yıllarca 9-ve kuş serileri peynir ekmek gibi sattı ve hala da satıyor..

kısacası ağzı olan konuşuyooo diye bir reklam vardı bir zamanlar,her satıcının bir alıcısı muhakkak vardır..kötü mal yoktur,kötü satıcı ve pazarlamacı vardır

önemli olan zevk almak,beğenip aldığın maldan memnun kalmaktır,zevk ve kişisel tercih meselesidir.

Arkadaşım oooooo bandit parçaları acaip pahalı demiş....Neye göre,hangi marka ve modele göre pahalı...bu klasmandaki diğer japon veya avrupa muadilleri ile nezaman karşılaştırma ve kıyaslama yapmış

su bir gerçekki piyasadaki tüm japonlar aşağı yukarı aynı servis ve yedek parça stratejisi ile pazarlanmaktadır

Benim anlamadığım sudur birisi bir model hakkında araştırma yaparken artılar eksiler nedir diye arştırma yapmadan önnce ne istediğini bilmelidir.

buraya yazı yazıp akıl verenler ben olsaydım sunu alırdım vs vs vs dememeli,çünkü hiç birimiz başlığı açan kişi değiliz
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Şehir içinde çok kullanacaksan 4 silindirden uzak durman gerekir.Yinede karar senin.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zaman 600s kullanmış biri olarak sunu belirteyim...600s veya 1200s avrupada yok satmış modellerdir ve kullanım kolaylığını ne fazerde nede başka bir modelde bulamamış biri olarak yazıyorum....

bizim insanımız otomobilde de öyle değilmidir ki yıllarca 9-ve kuş serileri peynir ekmek gibi sattı ve hala da satıyor..

kısacası ağzı olan konuşuyooo diye bir reklam vardı bir zamanlar,her satıcının bir alıcısı muhakkak vardır..kötü mal yoktur,kötü satıcı ve pazarlamacı vardır

önemli olan zevk almak,beğenip aldığın maldan memnun kalmaktır,zevk ve kişisel tercih meselesidir.

Arkadaşım oooooo bandit parçaları acaip pahalı demiş....Neye göre,hangi marka ve modele göre pahalı...bu klasmandaki diğer japon veya avrupa muadilleri ile nezaman karşılaştırma ve kıyaslama yapmış

su bir gerçekki piyasadaki tüm japonlar aşağı yukarı aynı servis ve yedek parça stratejisi ile pazarlanmaktadır

Benim anlamadığım sudur birisi bir model hakkında araştırma yaparken artılar eksiler nedir diye arştırma yapmadan önnce ne istediğini bilmelidir.

buraya yazı yazıp akıl verenler ben olsaydım sunu alırdım vs vs vs dememeli,çünkü hiç birimiz başlığı açan kişi değiliz

Biraz kararsız ve maymun iştahlı bir insan olduğum için forumdaki arkadaşlarda farklı modeller tavsiye ediyorlar.
    Sizin kendi izlenimleriniz nedir banditle ilgili siz kullanmış birisiniz artıları eksileri nelerdir.Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

ceyhun280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr
    ya abıcım alıcaksan bence 600 luk al 1200 luk de kendıne hakım kalamazsın Allah muhafaza kendıne zarar gelır.. en ıyısı 600 luk

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)