Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

İnanılmaz...! (Fotolar siddet içerir +18)

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    KAsk elbete şart ama ondan onemlisi icinde düşünce tarzı arkadaşın kaskı kamyonun kaportayı delmiş ama ölümüne mani olamamış o yüzden dikkatli olup hızın dozunu kacırmamak lazım. Nerdeyse full koruma ama allah rahmet eylesin.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplumun büyük bir kısmı olarak neden hep pesimistçe yaklaşır,ön yargılı olur,herşeyin yalan olduğuna inanır,kimseye güvenmeyiz ( kendin başka ) anlayamıyorum birtürlü
    Bu kaza gerçek ve adam yaşıyor dendi ama kim inanır.....

Arkadaşlar.Yabancı sitelerde birçok örneği var bu tarz kazaların ve daha da kötüleri hatta! YouTube da aratın ve görün kazaları....kurtulanları da tabi....
    İyi bir kask kesinlikle sağ kalmanıza yardımcı olacaktır! Biraz şansada ihtiyaç yok değil tabi...

Abuk subuk aksesuvarlara ( neon lamba, ışıklı sibop kapağı,ve birdünya gereksiz malzeme yerine kaliteli Kask ve kıyafete yatırım yapın derim

Alman Motorrad dergisinin özellikle Motosiklet Kasklarına ayırdığı bir bölümü var

bakın ve test kriterlerini görün.
    Bazı milyar YTL lik kasklar asgari güvenliği dahi sağlayamdığını görünce daha da şaşıracaksınız Kask alırken iyi irdeleyin!
    '' abi,en çok bu model satılıyor'' söleri ile yüzlere ytl ödemeyin

İki Teker dergisi ( Rüzgarın Kızı ) aslında bu konuyu presip olarak takip ederek aktüel bilgiler sağlasa iyi olur sanırım.

Hocam bu kadar kesin konuştuğuna göre kazayı görmüşsündür nerden biliyosun peki adamın yaşadıgını bu kadar emin konuşabiliyosun öldüğü resmen belli adamın.Tamam iyi bir kask hayat kurtatır biz peşimistlik peşinde falanda değiliz polemik yapmıyalım boş yere.Üstte bi arkadaşımız açıkladı zaten bu şekilde can verenlerin idrar torbası boşalır diye zaten fotoğraflarda belli oluyor.O an yaşasa orda kimse müdahale etmezmi ona sanıyosun? bir şeyi bilmeden ön yargı yapmayın lütfen
    üssü var,üstü yok

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam ölmüş arkadaşlar ilk sayfada ayrıca verilen olayla ilgili link var

http://www.snopes.com/photos/accident/tulsacrash.asp

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cok uzucu ve yazinin diger basliginda ise bu olen kisinin bir arkadasi da ayni yolda can vermis hemde bir hafta once. Motor surat degil zevktir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    bunları gördükçe inanın motordan soğuyorum yazık hemde çok yazık
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim adamın ayakları o kadar yerde surunmuş ama hiç parcalanmamış neden acaba
    Evet arkadas haklı ve yerde kan izi yok!

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı KARABURUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadas haklı ve yerde kan izi yok!
    belki ayakkabıları son anda çıkmıştır bu arada adam ölmüş
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Bend aha önce bu resmi gördüğümde öldüğünü düşünmüştüm normal olarak.Ölmediğini okuyunca şok oldum .. Kaskın önemini en iyi belirten konulardan biri..Eskidikçe yeniden açılsa yeridir..

Edüt : Adam ölmüş üstteki yazımı yok sayın
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Buna bakılmaz ya...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    kaskın önemini anlatmak için iyi foto ama kimse adam yaşıyo demesin , İnsan boynu vucudun agırlıgı tasıyamaz ve kırılır , ayrıca bunun için fake foto deyenlerde var ama anasözü ne =Her zaman kaskımızı takalım
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    BMW R27
    İnanmıyorum size yaa..!
    Siteye bazı önemli konuları vurgulamak için gördüğüm ve çok etkilendiğim bazı resimler koyuyorum. Ama bazı arkadaşlar olayın verdiği mesajdan çok ayrıntılarla uğraşıp geyik muhabbeti yapıyorlar.
    Yok adam bu kazada ölmüşmüş, yok bu kadar hız yapamazmış, yok adamın pantolonu ıslakmış, yok ayağında çorabı yokmuş, yok gerçek değilmiş, bilgisayarda yapılmış vs. vs.
    Hepsinin doğru olduğunu kabul edelim. Sonuç ne olur.? Koca bir hiç.
    Önemli olan böyle olaylardan alacağımız derstir.
    Ben bu sitedeki ciddi olan arkadaşların paylaşımlarından çok ders aldım. Bence sitenin amacı da bu olmalıdır. Bilgi paylaşımı.
    Yoksa bu sitenin de diğer sohbet sitelerinden hiçbir farkı kalmaz. Sadece geyik muhabbeti yapılır ve hiçbir bilgi paylaşımı olmaz.
    İnanın siteyi ve mesajları sürekli takip ediyor ve elimden geldiği kadar katılımcı olmaya çalışıyordum ama bu olaydan sonra merakım gitti. Bundan sonra katlımcı olacağımı zannetmiyorum, sadece izleyici olacağım.
    Zonguldak MT

Alıntı ilhan_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanmıyorum size yaa..!
    Siteye bazı önemli konuları vurgulamak için gördüğüm ve çok etkilendiğim bazı resimler koyuyorum. Ama bazı arkadaşlar olayın verdiği mesajdan çok ayrıntılarla uğraşıp geyik muhabbeti yapıyorlar.
    Yok adam bu kazada ölmüşmüş, yok bu kadar hız yapamazmış, yok adamın pantolonu ıslakmış, yok ayağında çorabı yokmuş, yok gerçek değilmiş, bilgisayarda yapılmış vs. vs.
    Hepsinin doğru olduğunu kabul edelim. Sonuç ne olur.? Koca bir hiç.
    Önemli olan böyle olaylardan alacağımız derstir.
    Ben bu sitedeki ciddi olan arkadaşların paylaşımlarından çok ders aldım. Bence sitenin amacı da bu olmalıdır. Bilgi paylaşımı.
    Yoksa bu sitenin de diğer sohbet sitelerinden hiçbir farkı kalmaz. Sadece geyik muhabbeti yapılır ve hiçbir bilgi paylaşımı olmaz.
    İnanın siteyi ve mesajları sürekli takip ediyor ve elimden geldiği kadar katılımcı olmaya çalışıyordum ama bu olaydan sonra merakım gitti. Bundan sonra katlımcı olacağımı zannetmiyorum, sadece izleyici olacağım.

Valla bravo abicim bu sözün üstüne bence başka birşey söylenemez
    :rendeer:Eskişehir Enduro:rendeer:

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    aman yarabbi. ağzım açık kaldı. şeytan kulağına kimseye vermesin allah
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    modlar sürücünün fotolarını kaldırırsa iyi olcak.. yeni başilayan arkadaşlara kötü örnek... allah korusun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modlar sürücünün fotolarını kaldırırsa iyi olcak.. yeni başilayan arkadaşlara kötü örnek... allah korusun...
    Hayatın gerçekleri bunlar oyunu kuralına göre oynıyacaksın herkes nerde olduğunu bilsin korkucak bişey yok
    Hasan..

mslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 GS
    Bu fotolara bakarken dondum, motordan ben de soğuyorum arkadaşın dediği gibi. Linki verilen yabancı sitede daha fazla detay var ve adam ölmüş, düşününsene ne kadar feci bir ölüm, onun yerine ben kendimi yanlız hissetim.

işin yine her zaman olduğu gibi bir de geyik boyutu oldu. Arkadaşlar katılımcı olalım güzelde, sayfa doldurmak için yazmadan orjinal şeyleri eklesek sona? Ben kendi payıma 10 konu okuyorsam belki bir veya ikisine yorum yazıyorum, okuyup düşünen tarafta kalmayı yeğliyorum eğer ekleyeceğim çok da orjinal değilse. Acizane düşüncem böyle daha şık olduğudur.

Arkadaşın biri bir arıza ile ilgili yardım mesajına cevap yazıyor;

-bencede onların dediği yerlere baksan iyi olur yada iyi bir ustaya götür diye....

mesaj kalabalığı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    AYY,ABİ BU NE YA allah askına,kanım dondu,ya bunları gorunce nebılım okadar bagımlısı oldugum motordan soguyorum,

çok güzel ders alınacak bi örnek. dikkatle incelenmesi tavsiye olunur

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Bu ne ki arkadaşlar,Midenize güveniyorsanız google'a "motosiklet kazası" yazın görselleri tıklayın. etkisinden uzun süre kurtulamazsınız.Gözümün önüne geldikçe motosikleti daha dikkatli ve temkinli kullanıyorum.

cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Bakmak bile istemiyorum Allah korusun
    Life's Too Short , To Ride With Ugly Women

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler