Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

İnanılmaz...! (Fotolar siddet içerir +18)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Yüce Allah hepimiz bu tip kazalarda korusun ..
    Motorumuz gerekrse 500 ytl ucuz olsun ama iyi bir kaskımız olsun..Önce can ....
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Büyük ihtimal palavra bir haber. %99 bu fotoğraf bilgisayarda yapılmış. Biraz mantıklı olalım, 200 km hızla bir sert bir cisime çarpma halinde adamın tek parça kalması imkansızdır. Adamın parçalarını sayamazsın. Ayrıca bırakın 200 km yi, 100 km ile fotoğraftaki gibi bir kasaya çarpma durumunda kafandaki dünyanın en kaliteli kaskı olsun vız gele

Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim adamın ayakları o kadar yerde surunmuş ama hiç parcalanmamış neden acaba

+++++++++++++++++++++++++++++1

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    berkman maalesef amerikada gerçek bir olay bu, genç hayatını kaybetmiş, allah rahmet eylesin diyecek bişi yok, hız ne kadar tehlikeli bi kere daha bu şekilde görebiliyoruz... Allah hepimizi korusun...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    BMW R27
    Arkadaşlar. Ben bu fotoları gördüğümde tamamen şok oldum. Daha önce hiç görmemiştim. İnanın siteye koyup koymama konusunda 1 saat düşündüm. Sonra ibret olması açısından koymaya karar verdim. Mesajda kendi yorumum yok. Ben adını verdiğim siteden olduğu gibi alıp siteye koydum. Adamın kazadan sonra yaşayıp yaşamadığını da bilmiyorum. O sitede ölmediği yazıyordu. Ben de aynen bu siteye hiç değiştirmeden koydum. Resimlerin üzerindeki yazılar dahil hepsi alıntıdır.
    Bazı arkadaşlar mesajlarında tepki göstermişler, adamın ölmüş olduğu hususunda.
    Olabilir ama benim amacım adamın ölüp ölmediğinin, ya da kaza esnasındaki hızının tartışılması değildi. Bu resimleri yeyınlamaktaki tek amacım motosiklet kullanırken ne olursa olsun korumaların tamamını kullanmak gerektiğinin vurgulanmasıydı.
    Bu konuda birkaç kişiye koruma kullanma konusunda faydalı olduysam ne mutlu bana.

[QUOTE=berkman;1126551]Büyük ihtimal palavra bir haber. %99 bu fotoğraf bilgisayarda yapılmış. Biraz mantıklı olalım, 200 km hızla bir sert bir cisime çarpma halinde adamın tek parça kalması imkansızdır. Adamın parçalarını sayamazsın. Ayrıca bırakın 200 km yi, 100 km ile fotoğraftaki gibi bir kasaya çarpma durumunda kafandaki dünyanın en kaliteli kaskı olsun vız gele

Haklı olabilirsin. Öyleyse bile en azından ben yapmadım.
    Fakat bu sonucu değiştirmezki. Yani bu resimler bilgisayarda yapılmış olsa ve gerçek olmasa bile bu, biz motosikletlilere koruma kullanmama gibi bir lüks getirirmi acaba?
    Zonguldak MT

Motosikleti
    Sym Vs150
    Cocuk kazadan canlı olarak kurtuluyo fakat kazadan 5 gun sora ölüyo

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    offf...çok fena oldum

Motosikleti
    Yamaha Cygnus [RS]
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam ölmüş..

Verilen linkteki fotoları iyi inceleyince buna kesin kanaat getirdim..

Dipnot: İntihar eden veya bu adam gibi ayakta can veren kişilerin
    öldükten sonra idrar torbası hemen boşalır..
    .

Fotoğraftada pantolonundan belli oluyor..
    1-bu herif insan değilki tahminen plastik manken (resimde adamın ayağın bakın anlarsınız üstelk o kadar sürtünmüş neden parçalanmamış_?
    2-Adamın pantolonu tertemiz
    [B][COLOR="Red"] [ BU ALANA REKLAM ALINIR ][/COLOR][/B] ::tutkuy::

Motosikleti
    Prince giantco Cruiser
    madbatur

Boş bir iddia son fotoya bakarsan manken olmadığını anlarsın

Ayrıca adamlar delimi böyle birşey için uğraşsınlar?

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı ilhan_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar. Ben bu fotoları gördüğümde tamamen şok oldum. Daha önce hiç görmemiştim. İnanın siteye koyup koymama konusunda 1 saat düşündüm. Sonra ibret olması açısından koymaya karar verdim. Mesajda kendi yorumum yok. Ben adını verdiğim siteden olduğu gibi alıp siteye koydum. Adamın kazadan sonra yaşayıp yaşamadığını da bilmiyorum. O sitede ölmediği yazıyordu. Ben de aynen bu siteye hiç değiştirmeden koydum. Resimlerin üzerindeki yazılar dahil hepsi alıntıdır.
    Bazı arkadaşlar mesajlarında tepki göstermişler, adamın ölmüş olduğu hususunda.
    Olabilir ama benim amacım adamın ölüp ölmediğinin, ya da kaza esnasındaki hızının tartışılması değildi. Bu resimleri yeyınlamaktaki tek amacım motosiklet kullanırken ne olursa olsun korumaların tamamını kullanmak gerektiğinin vurgulanmasıydı.
    Bu konuda birkaç kişiye koruma kullanma konusunda faydalı olduysam ne mutlu bana.

Haklı olabilirsin. Öyleyse bile en azından ben yapmadım.
    Fakat bu sonucu değiştirmezki. Yani bu resimler bilgisayarda yapılmış olsa ve gerçek olmasa bile bu, biz motosikletlilere koruma kullanmama gibi bir lüks getirirmi acaba?
    Bu haberi siteye koymak ders almak açısından yararlı. Zaten korumalarla ilgili yazılarından da belli. Bu açıdan paylaşımın için teşekkür ederim.
    Yazımdan koruma işe yaramaz gibi birşey anlaşıldıysa özür dilerim. Motosiklet kazalarının büyük çoğunluğu 60 km nin altındaki hızlarda meydana gelir. Korumalarda bu hızlarda kesinlikle hayat kurtarır.
    Ancak benim bu haberde itiraz ettiğim nokta 200 km hızda adamın tek parça kalışı ve hatta kurtuldu yorumlarının yapılması, yani korumalara güvenip millet hız yapmasın! Belli bir hızdan sonra korumalar bir işe yaramaz. 2007 Mart ayında belki bu siteden hatırlayanlar olur; Gelişim sürücü kursunda motosiklet güvenlik seminerine katılmıştım. O seminerden birkaç bilgi aktarayım.

70 km hızda sert bir duvara çarpıldığında yaşama şansı %10

Alıntı CrazyDream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madbatur

Boş bir iddia son fotoya bakarsan manken olmadığını anlarsın

Ayrıca adamlar delimi böyle birşey için uğraşsınlar?
    Fotoğrafa bakıp yorum yapmanın gereği yok. Millet bilgisayarda neler yapıyor...
    Orada bir motosiklet fotosuda var. Metal parçalardan oluşan motosiklet paramparça olurken, et-kemikten oluşan insan bedeni nasıl tek parça kalıyor?

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    o motorsiklet sürücüsünün o kazadan sağlam kurtulucağını sanmıyorum.
    üssü var,üstü yok

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    madbatur, berkman eğer araştırırsanız linkleri var amerikada kaza raporlarıda var, sürücü maalesef ölmüş, hatta bu haberin alıntı yapıldığı sitede amerikadaki kaza raporlarıda var neden inanmıyorsunuz anlamıyorum. Bu formda insanların işi gücü yok sizimi kandıracaklarını düşünüyorsunuz, fazla polimiğe gerek yok, Allah teferruatını affetsin, eğer ben geçmişte baktığım kaza raporuna ulaşabilirsem link olarak gönderirim, insan doğar yaşar ve ölür bu doğanın kuralı bunu kabullenmek lazım.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    İbret olsun elalame

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    bu adam kurtulmuşmu yani............................

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    bence adam maket değil ama o kafası o kamyonun kaportayı nasıl delmiş hala anlayamadım kasklar o kadar sağlam yani

burak..01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 chopper, bmw R69 & hero honda

Burak..01

Allah Hepimizi Korusun...korkunç Bir Olay
    :bounce:[B][I][COLOR="Navy"]Sür ya da öl ...[/COLOR][/I][/B]:cat:

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorsiklet sürücüsünün o kazadan sağlam kurtulucağını sanmıyorum.
    Toplumun büyük bir kısmı olarak neden hep pesimistçe yaklaşır,ön yargılı olur,herşeyin yalan olduğuna inanır,kimseye güvenmeyiz ( kendin başka ) anlayamıyorum birtürlü
    Bu kaza gerçek ve adam yaşıyor dendi ama kim inanır.....

Arkadaşlar.Yabancı sitelerde birçok örneği var bu tarz kazaların ve daha da kötüleri hatta! YouTube da aratın ve görün kazaları....kurtulanları da tabi....
    İyi bir kask kesinlikle sağ kalmanıza yardımcı olacaktır! Biraz şansada ihtiyaç yok değil tabi...

Abuk subuk aksesuvarlara ( neon lamba, ışıklı sibop kapağı,ve birdünya gereksiz malzeme yerine kaliteli Kask ve kıyafete yatırım yapın derim

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence adam maket değil ama o kafası o kamyonun kaportayı nasıl delmiş hala anlayamadım kasklar o kadar sağlam yani
    Alman Motorrad dergisinin özellikle Motosiklet Kasklarına ayırdığı bir bölümü var bakın ve test kriterlerini görün.
    Bazı milyar YTL lik kasklar asgari güvenliği dahi sağlayamdığını görünce daha da şaşıracaksınız Kask alırken iyi irdeleyin!
    '' abi,en çok bu model satılıyor'' söleri ile yüzlere ytl ödemeyin

İki Teker dergisi ( Rüzgarın Kızı ) aslında bu konuyu presip olarak takip ederek aktüel bilgiler sağlasa iyi olur sanırım.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    honda cbf-150
    hakikaten cok etkilendim
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    bende bu yazıyı baska sitelerde görmüstüm. kask ın iyi ve sağlam olması çok iyimiş herkez sağlam kask kullanmalı.diye düşünüyorum.
    MuraD THSDLN

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Arkadaşlar,derler ki;yola çıkmadan önce sevdiklerinizi düşünün ve ona göre tedbirinizi alın.Bense buna şunu eklemek istiyorum.Sevdiklerimizden çok Bizi seven onca insanı düşünün.Anlık zaaflarımızın sonuçlarını başkalarına üzüntü vererek yaşatmamızın bir anlamı yok.z..........maya giderken bile eğer motorumuzla gideceksek bütün güvenlik önlemlerimizi almalıyız.Kaybedecek Koskoca bir hayat var önümüzde yaşayacağımız.Onuda kaybetmeyi göze alıp korumasız biniyorsak motorlarımıza,keyif almanın ne anlamı var.
    Kazayı yapan arkadaş umarım hayatını kaybetmemiştir.Korumaları ile yola çıkmanın ne anlama geldiğini artık daha iyi biliyordur.Şayet ölmüş ise allah yakınlarına sabırlar versin.UNUTMAMALI;HER OLAY BAŞKALARI İÇİN DERS ÇIKARILACAK BİR DENEYİMDİR.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

Motosikleti
    -
    Arkadaşlar adam manken değil ve kaza sonunda ölmüş, çeşitli internet sitelerinden araştırdım.

Ayrıca kazada ölen Brandon isimli şahsın yakın arkadaşı da bu kazadan 5 gün sonra aşırı hızdan kaza yapıp ölmüş. Bu bile insanların durmasını engellemiyorsa ne engelleyebilir ki...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler